Skoči na vsebino

Motoristi ZVVS


Priporočene objave

PENZIJONISTI :kva2:

tudi starat se je treba, ker drugače bomo celo življene resni , pa tečni pa... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi starat se je treba, ker drugače bomo celo življene resni , pa tečni pa... :lol1:

ravno berem, da bomo dobil nov dom upokojencev v Medvodah :010 ... morm sobo rezervirat... ampak hočm zravn pokrito in varovano garažo, da mi ga nau kakšna babica plunla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boste jutri doma in ne veste, kaj drugega početi ...

na Letališču Maribor bo jutri, v soboto, 22. avgusta od 8h dalje, preko celega dne

velik AVTO TUNING SHOW,

v organizaciji Scorpion Tuning Cluba.

Vsega bo - od tekmovanja v predelanih avtomobilov, avtoakustike, carwasha (al kak se temu že reče) :whistle: , do DJ-jev in plesalk.

V glavnem - vse, kar spada zraven na taki show ... vreme ni ovira!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo za nas starčke organiziran bingo in kasneje krožnik vampov s polkilsko štruco ... pridem ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kakšna je bila vojna si lahko tudi prebereš,če že ne veš!Vendar je bilo tudi teh nekaj dni ...

Bo vseh definicijah ni šlo za vojno, temveč za spopad.

In ja, tudi jaz sem veteran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno berem, da bomo dobil nov dom upokojencev v Medvodah :010 ... morm sobo rezervirat... ampak hočm zravn pokrito in varovano garažo, da mi ga nau kakšna babica plunla :P

grem ke sam v primeru da je blizu moto kluba medvode, tm so kul dedci! :worship:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo vseh definicijah ni šlo za vojno, temveč za spopad.

In ja, tudi jaz sem veteran.

motorist , veteran , ja pol si pa dobrodošel tukaj ! :beer2::OK:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še en hropec :closedeyes: ... zdj bo pa večja borba za deklice v letih 60+ :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen Kramp.

Sva dones skolegom naredila eno furco in se mimogrede ustavla na zaključku včerajšnjega motopiknika pri samotarjih. Plac imajo v dolini Sopote iz Radeč par km bugi za hrbtom in ob hrib prslonjen. Drgač pa super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua je hropci veteranski... se bomo zmenil za kakšno furco ?

ZVVS ZA SLOVENIJO NAPREEEEEJ :worship:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua je hropci veteranski... se bomo zmenil za kakšno furco ?

ZVVS ZA SLOVENIJO NAPREEEEEJ :worship:

:beer2:

Povej kdaj pa kje, jst sm že žejn :beer2::drunk::yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda,sm prepozn vidu :slap:.se ga bom pa doma narinu :SS.LP

končno ne bom več osamljen jedec...alkota...:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

končno ne bom več osamljen jedec...alkota...:yea1:

odkar smo dolenci zvedli da je alkohol hrana se ne bojimo de bomo lačni :grrr:SS.:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri šparonarjih je blo super, sam zarad neprijateljev se ga nismo upal našlokat. Domov grede pa maltrance_19_hmm.gif in poštudiramo, da se bi blo dober še nek bol na ''varnem'' ostavt.

Sem pršu snoč domov kr lepo prbit in me je babnca vprašala: ''ja kak pa si?''

Lepo misrno sem ji odgovoru: ''en mau sem se ga najeduwhistle.gif ...''

Ni bla glihtrance_26_nono.gif zadovolna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jast pridem mau poznej :beer2::OK:

matjazg - sej bo mal zarad mene zamudu,ke bo naredu en giro za me......he,he...:yea1: komej čakam de se pocajtam...da mi ne bo več treba fehtat ... ej fantje, dobro se mejte... pa enga zame :beer2: spijte ! lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

matjazg - sej bo mal zarad mene zamudu,ke bo naredu en giro za me......he,he...:yea1: komej čakam de se pocajtam...da mi ne bo več treba fehtat ... ej fantje, dobro se mejte... pa enga zame :beer2: spijte ! lp

medvede smo kar dobr zalil :grim smo te ubogal , smo tud zate enga :beer1: :OK::yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvede smo kar dobr zalil :grim smo te ubogal , smo tud zate enga :beer1: :OK::yea1:

hvala...se bom enkrat oddolžil.....bom enga namesto vas:beer2:he,he,he...enkrat moramo skup priti.:friend2:..kako pravi maus...hropci...:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala...se bom enkrat oddolžil.....bom enga namesto vas:beer2:he,he,he...enkrat moramo skup priti.:friend2:..kako pravi maus...hropci...:lol1:

res se mormo dobit ... vi hropci in jaz :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

medvede smo kar dobr zalil :grim smo te ubogal , smo tud zate enga :beer1: :OK::yea1:

Ja, tako je blo drmr1.

Sma enga za tebe thumper, pa še za ene dva kopača zravn. Ni blo dosti za šankam, smo mogl še mal po šotorih flasce popucat in pr drmru1 hladilnik u mobilni bajt spraznt.:whistle: Ga je bla lepo poln klobuk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!