Skoči na vsebino

Motoristi ZVVS


Priporočene objave

Ja, tako je blo drmr1.

Sma enga za tebe thumper, pa še za ene dva kopača zravn. Ni blo dosti za šankam, smo mogl še mal po šotorih flasce popucat in pr drmru1 hladilnik u mobilni bajt spraznt.:whistle: Ga je bla lepo poln klobuk.

če je blo tako, pol ga je bil poln sombrero..he,he..sam de ste se mel fajn..:yea1::grim:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prid v soboto na crknene podgane pa bomo kakšniga :beer2: vase zlil :drunk::yea1:

hmmmm. sj sm reku, da mi ime crknjene podgane in miši ... niso glih pri srcu :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm. sj sm reku, da mi ime crknjene podgane in miši ... niso glih pri srcu :unsure:

:lol1::lol1: ubogi maus....h crknjeni žlahti ga vabite.....:OK:

p.s. mene ne bo gor...iz pietete.....do maus-a....:friend1: .he,he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ubogi maus....h crknjeni žlahti ga vabite.....:OK:

p.s. mene ne bo gor...iz pietete.....do maus-a....:friend1: .he,he...

vsaj en k razume moje traume :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo MatjažZG.

Sem veteran in mislim, da se poznava, saj sem iz Brežic in tudi sekretar Zveze. Javi se, pa lahko res ustanovimo kakšno veteransko moto sekcijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutr pa juriš nad podgane.

Iz KK štartamo okol 12 ure. Če bo še kdo na tej relaciji se nam lahko pridruži. Če ne se pa u Ribnci (ups pardon u Lipoucu pri Dolenji vasi pri Ribnici) dobimo pa skup kakšen :beer2: spijemo..:hmm::lol1:

Popravljeno . Popravil matjazg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

qua je hropci reumatični :P ... ketonal pomaga :lol1:

dobro jutro veterani :beer2:

nam samo še :beer1: pomaga.Smo tud mau cvička pa jegra spil,sm na slikah vidu :lol1::photo::slap::yea1:

post-23364-125354029193_thumb.jpg

post-23364-125354031607_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prišlo na misel, da bi naslednje leto organizirali vožnjo okoli Slovenije, kjer bi obiskali spominska obeležja in iz tega napravili reportažo za revijo Veteran. Letos smo prepozni, se pa lahko dobro pripravimo za naslednje leto. Osnovna ideja je ta, da obkrožimo vso Slovenijo, vključimo vseh 13 pokrajin ki sestavljajo ZVVS in zaključimo na Geossu (Geometrično središče Slovenije), kjer ima ZVVS svoj pomnik. Po mojem lahko to naredimo v 2-3 dneh v mesecu maju ali juniju, ko bo 20. letnica priprav (zavrnitev ukaza o oddaji orožja in projekt MSNZ) na osamosvojitveno vojno.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prišlo na misel, da bi naslednje leto organizirali vožnjo okoli Slovenije, kjer bi obiskali spominska obeležja in iz tega napravili reportažo za revijo Veteran. Letos smo prepozni, se pa lahko dobro pripravimo za naslednje leto. Osnovna ideja je ta, da obkrožimo vso Slovenijo, vključimo vseh 13 pokrajin ki sestavljajo ZVVS in zaključimo na Geossu (Geometrično središče Slovenije), kjer ima ZVVS svoj pomnik. Po mojem lahko to naredimo v 2-3 dneh v mesecu maju ali juniju, ko bo 20. letnica priprav (zavrnitev ukaza o oddaji orožja in projekt MSNZ) na osamosvojitveno vojno.

lp

dobra ideja ... :worship:

ZA SLOVENIJO Z MOTORISTI NAPREJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prišlo na misel, da bi naslednje leto organizirali vožnjo okoli Slovenije, kjer bi obiskali spominska obeležja in iz tega napravili reportažo za revijo Veteran. Letos smo prepozni, se pa lahko dobro pripravimo za naslednje leto. Osnovna ideja je ta, da obkrožimo vso Slovenijo, vključimo vseh 13 pokrajin ki sestavljajo ZVVS in zaključimo na Geossu (Geometrično središče Slovenije), kjer ima ZVVS svoj pomnik. Po mojem lahko to naredimo v 2-3 dneh v mesecu maju ali juniju, ko bo 20. letnica priprav (zavrnitev ukaza o oddaji orožja in projekt MSNZ) na osamosvojitveno vojno.

lp

dobra ideja ... :worship:

ZA SLOVENIJO Z MOTORISTI NAPREJ

:worship::worship::yea1: pa spodaj ob glavni cesti dušilce ven.... da bo pokal....nenevarno.. :D:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship::worship::yea1: pa spodaj ob glavni cesti dušilce ven.... da bo pokal....nenevarno.. :D:OK:

kaj si ti nor :eek: ... bodo vsi poskakal z motorjev, ker bodo mislili, da je ATOMSKI SLJEVA :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj si ti nor :eek: ... bodo vsi poskakal z motorjev, ker bodo mislili, da je ATOMSKI SLJEVA :lol1:

a pol morm na konc fure za zaključek domov pa motor za apnčka zamenat pa 6% mešanco noter da bodo mislili da je MASKE STAVI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a pol morm na konc fure za zaključek domov pa motor za apnčka zamenat pa 6% mešanco noter da bodo mislili da je MASKE STAVI!!!!

to ni treba... sam pasuljčeta se en dan prej najem ... :P ... pa prvi u koloni vozim :whistle: ... še motorji vam začnejo kašljat :lol1:

res si moram čas vzet, da nardimo kakšno turco po Sloveniji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni treba... sam pasuljčeta se en dan prej najem ... :P ... pa prvi u koloni vozim :whistle: ... še motorji vam začnejo kašljat :lol1:

res si moram čas vzet, da nardimo kakšno turco po Sloveniji :)

moja suzi je vsega hudga navajena....se prej bojim da ne bo znorela zaradi dodatka...:naughty:

ja...eno furco... tako na izzi .. revmatsko - hropično , he,he .. samo se mi zdi da je sicer 3 dni dovolj za vožnjo... ampak rabimo vmes vsaj še en teden za treznitve...:beer2:

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi je prišlo na misel, da bi naslednje leto organizirali vožnjo okoli Slovenije, kjer bi obiskali spominska obeležja in iz tega napravili reportažo za revijo Veteran. Letos smo prepozni, se pa lahko dobro pripravimo za naslednje leto. Osnovna ideja je ta, da obkrožimo vso Slovenijo, vključimo vseh 13 pokrajin ki sestavljajo ZVVS in zaključimo na Geossu (Geometrično središče Slovenije), kjer ima ZVVS svoj pomnik. Po mojem lahko to naredimo v 2-3 dneh v mesecu maju ali juniju, ko bo 20. letnica priprav (zavrnitev ukaza o oddaji orožja in projekt MSNZ) na osamosvojitveno vojno.

lp

Tole ti je pa res dober prišlo na misel.

Kar stvar naštudiri pa se bomo zmenli.trance_43_wavetowel2.gif

Naslednjo soboto je zbor na Smedniku. Organizirajo ga fantje iz MK Rak mislim da iz Rake. Mimo grede se lahko dobimo na eno pijačo pred Smednikom na počivališču ob koncu krakovskega gozda pri spominskem spomeniku. Pa zravn v bifeju na bencinski črpalki kako rečemo. Če je kdo ZA - rečte uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zbor u soboto ob 16 uri pred lokalom Lokal (zravn bencinske na Vidmu, da lahk še gdo tanka). Napru ena izi furca z enim vmesnim postankom. Pol pa na Smednik u goste k MK Rak, da vidmo, če so res kaj mošta naprešal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej zbor u soboto ob 16 uri pred lokalom Lokal (zravn bencinske na Vidmu, da lahk še gdo tanka). Napru ena izi furca z enim vmesnim postankom. Pol pa na Smednik u goste k MK Rak, da vidmo, če so res kaj mošta naprešal.

škoda ker delam v soboto,cev dan :headbang:.Še zame enga :beer1: spite.:yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

škoda ker delam v soboto,cev dan headbang.gif.Še zame enga trance_06_beer2.gif spite.trance_43_wavetowel2.gif

Bomo še za tebe kerga spil, sam da se ti ne bo pol kolcalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bomo še za tebe kerga spil, sam da se ti ne bo pol kolcalo.

a zame si ga tud :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Kateri ste iz našega združenja, da se ne boste pozabili prjavt na izlet. Miro baje dežura zrav telefona. Pravjo da botrance_25_naughty.giftrance_40_thumbup.gifbiggrin.gif

PS

Našega združenja? Tist ko smo dobil vabila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri ste iz našega združenja, da se ne boste pozabili prjavt na izlet. Miro baje dežura zrav telefona. Pravjo da botrance_25_naughty.giftrance_40_thumbup.gifbiggrin.gif

PS

Našega združenja? Tist ko smo dobil vabila.

kua je zdj s tabo... a si v redu :unsure:

en pozdrav veteranskim hropcem :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kua je zdj s tabo... a si v redu :unsure:

en pozdrav veteranskim hropcem :beer2:

juhuhu !!! danes po dobrih treh mesecih zajahal mojo suzi... da ne more biti lepšega !!!:yea1:

matjaž hitro okrevaj !!!:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!