Skoči na vsebino

Motoristi ZVVS


Priporočene objave

ZANIMA ME ČE IMA KDO NA YAMAHI FJR1300 LETNIK OD 2003-2005 MONTIRAN PRIKAZOVALNIK PRESTAV.SEM GA MONTIRAL PA MI NE DELA KO JE MOTOR V LERU MI NE SVETI NIČ

HVALA ZA MOREBITNE INFORMACIJE .LADO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZANIMA ME ČE IMA KDO NA YAMAHI FJR1300 LETNIK OD 2003-2005 MONTIRAN PRIKAZOVALNIK PRESTAV.SEM GA MONTIRAL PA MI NE DELA KO JE MOTOR V LERU MI NE SVETI NIČ

HVALA ZA MOREBITNE INFORMACIJE .LADO

sorry lado samo moja suzi 1981 ima to serijsko....samo razen zelene lučke za ler druge ne delajo...pa sem jih videl da včasih so...sej bo bolš ko bomo v penziji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZANIMA ME ČE IMA KDO NA YAMAHI FJR1300 LETNIK OD 2003-2005 MONTIRAN PRIKAZOVALNIK PRESTAV.SEM GA MONTIRAL PA MI NE DELA KO JE MOTOR V LERU MI NE SVETI NIČ

HVALA ZA MOREBITNE INFORMACIJE .LADO

mislim, da bi ti Primc znal pomagat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pozdravljeni prjazli.

ja dolgo me ni blo. Vmes en mesec pa pol na bolniški, sedaj hvala bogo že štirinajst dni delam. Ploščica, pa ne tista od graverja, ampak una na kost pršravfana mi ne dela večjih problemov. Kirurg je rekel, da mi jo bo enkrat konc aprila al pa maja demontiru. Jebiga še na en servis bom mogi u bolncoheadbang.gif .

Na sliki se vid, ka mi more dohtar odmontirat.

Motor je pa zvečga tudi že v glavnem porihtan. Še par malenkosti pa bo.

Če se pa kdo kej tuki okol klat, se pa lahk na kaki pjač dobimo.

post-24251-126092212445_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni prjazli.

ja dolgo me ni blo. Vmes en mesec pa pol na bolniški, sedaj hvala bogo že štirinajst dni delam. Ploščica, pa ne tista od graverja, ampak una na kost pršravfana mi ne dela večjih problemov. Kirurg je rekel, da mi jo bo enkrat konc aprila al pa maja demontiru. Jebiga še na en servis bom mogi u bolncoheadbang.gif .

Na sliki se vid, ka mi more dohtar odmontirat.

Motor je pa zvečga tudi že v glavnem porihtan. Še par malenkosti pa bo.

Če se pa kdo kej tuki okol klat, se pa lahk na kaki pjač dobimo.

sej bi se res oglasil..sam mal me zebe.... sej se dobimo enkrat ..še pred penzijo.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej bi se res oglasil..sam mal me zebe.... sej se dobimo enkrat ..še pred penzijo.... :OK:

upam, da bo to čimprej :P ... penzija mislim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni prjazli.

ja dolgo me ni blo. Vmes en mesec pa pol na bolniški, sedaj hvala bogo že štirinajst dni delam. Ploščica, pa ne tista od graverja, ampak una na kost pršravfana mi ne dela večjih problemov. Kirurg je rekel, da mi jo bo enkrat konc aprila al pa maja demontiru. Jebiga še na en servis bom mogi u bolncoheadbang.gif .

Na sliki se vid, ka mi more dohtar odmontirat.

Motor je pa zvečga tudi že v glavnem porihtan. Še par malenkosti pa bo.

Če se pa kdo kej tuki okol klat, se pa lahk na kaki pjač dobimo.

Pa dobro, kdaj ti je to ratal nardit. Danes grem ravno v Krško na vašo proslavo v kulturni dom.Če boš tam, boma lahko kakšen glaž spila. Mene danes tako ali tako drugi vozijo,pa si bom lahko privoščil.

lp

Mitja-Brežice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem veterankam in veteranom želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem veterankam in veteranom želim, veliko lepih, varnih, prijetnih in zabavnih kilometrov.

maus fas ma rat trance_41_w00t2.gif

Jaz tuditrance_43_wavetowel2.gif . Če pa kak drug motorist uleti v to temo in jo prebere, pa veljajo te čestitke in želje tudi za njega.

drunk.giftrance_07_beerchug.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsem starim trzavčkom hropcem in revmatikom ( VETERANOM :D ) želim : najprej full zdravja ( in čimprejšnje okrevanje !!!!))) , potem veselje , srečo in prijazne ceste v neomejenih količinah !!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Kua je hropci .. a vas tok reuma trže, da ne morte tipkat :lol1:

S hropci v sončni zahod, NAPREJ :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huu hudiča. Sem domes sneg pred garažo kidal. Namesto radija sem pa hondico zalaufu, da mi je zraven popevala.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huu hudiča. Sem domes sneg pred garažo kidal. Namesto radija sem pa hondico zalaufu, da mi je zraven popevala.whistle.gif

Upam, da ti ni pela Belo snežinko :lol1:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ti ni pela Belo snežinko trance_21_laughing1.gif

trance_07_beerchug.gif

To je pa ja tabolš komad. ''Bajla snežinka ki mjate'' mi pa zapoje prjatu Rusk od Crknenih podgan s frajtonarco.

trance_06_beer2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A pride kdo v Mirno peč na žegn?

Jaz verjetno ne ... fajn se mejte :alko::yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pride kdo v Mirno peč na žegn?

Imam namen, če bo lepo vreme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sekretar, če še nimaš neke družbe, se prpel do mene.

trance_43_wavetowel2.gifOb pol devetih krenemo do Brestanice. Mimo grede še koga poberemo v KK pred kafičem Lokal (pri bencinski v Stari vasi). Skupaj štartamo izpred gostilne Pohle v Brestanici ob devetih proti Sevnici. V Boštanju se dobimo s KETNAMI iz Radeč. Nato pa skupno nadaljujemo proti Mokronogu ..... do Mirne peči.

Domov pa skup na kak trance_06_beer2.gif al pa kud koji mili moji.

Pa srečno vsem ki bodo ta dan na poti za Mirno peč ali pa kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Nobenga odgovora. Grem pa v petek sam.

Če me bo pa kdo za rokav pocuku, grem z njem na entrance_06_beer2.gif

mi gremo v soboto tako da če se srečava velja :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga odgovora. Grem pa v petek sam.

Če me bo pa kdo za rokav pocuku, grem z njem na entrance_06_beer2.gif

Evo,me je držalo, pa sem se premislil in šel k sorodniku po domače hrenovke. In ni mi žal, klobase so bomba,cesta po mirenski dolini pa tudi. Nas je bilo kar nekaj motoristov na njej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!