Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• jvalant
      Pa KJE zaboga jaz obsojam delo od doma, in ali delo. Veckrat sem ze ponovil, bom se enkrat in z razlago: Obsojam pretirano obsojanje, pribijanje na kriz, osamelih sprehajalcev v parku, gozdu ipd. Se bolj obsojam tiste, ki le te sprehajalce krivijo in obsojajo ze VES razcvet epiddemije. In tiste, ki pa seveda obsojajo tekace ipd, niti besede pa ne recejo o lastnikih tovarn,  kateri niti ne upocasnijo prozvodnje, v smisli vecje varnosti itd.  Jasno mi je, da mora gospodarstvo naprej. Ni mi jasno zakaj ne kak dan koletivnega in ali reorganizacija za vecjo varnost.Virus se lazje siri v gneci in notri kot zunaj.  Trej se enkrat, zadnjic: ne obsojam ne delavcev, ne tistih ki delajo po svoji izbiti in se pazijo. Obsojam delodajalce ki jih niv ne briga sirjenje virusa med svojimi ljudmi in seveda zato tudi splosno, im obsojam (ce lahko sploh tako recemo) tiste ki pribijajo mene na kriz, ker sem sel sam v gozd zaradi kriza, za prej omenjene tajkune (ki btw, niso med svojimi delavci) pa niti besede. Jaz bom kriv za globalni izbruh epidemije, pa vseeno ce se par dni nism priblizal nikmur na manj kot par metrov. Ven sem sel, palica!
    • Darko3g
      Če do sedaj Ajdovščina še nima okuženega, se naj Dami le gre vozit z motorjem. Morda se mu posreči ponesrečiti in bo prepeljan v bolnišnico, kjer se bo lahko okužil in prišel domov, kjer bo to raztresel in končno spravil svoje mesto na seznam. Če bi Gorenje za nekaj dni zaprlo proizvodnjo, bi vsi čakajoči planili na plano, se rekreirali, obrezovali, podirali drevesa in tako prispevali k še večji obremenitvi zdravstvenega sistema.  
    • BIF
      Korona je na človeka preskočil iz divjih živali. Poleg tega ima sam virus največji potencial mutiranja na živalih, kar povečuje virulentnost...nisi varen!...malo za hec...je pa tudi nekaj resnice...
    • ukica
      A ti se neki povem? prezivel sem 3 ure z osebo ki je bila testirana pozitivno cez 4 dni(okuzen je bil dan prej), cez dva dni sem prezivel 5ur z osebo ki se je isti dan kot prva oseba okuzila in bila cez dva dni testirana pozitivno. Guess what - NIC mi ni. Se “prokleti” dohtarji me niso hotl poslat na testiranje.    In noben od nas ni na bolniski(pa bi lahko bil!). Dej se malo obsodi delo od doma..  Pri nas v podjetju so jim polimali koliko stran morajo delati, razkuzil je dost na vsakem koraku, pravtako imajo vsi maske/ocala, v jedilnici vsak sedi za svojo mizo etc..    Da ne omenjam, da bi obe osebi to oznacili za en lazji prehlad. Vrocina 37,7, nekaj malega kaslanja..
    • Joker
      Narobe je to, da bi bila na obali huda gneča, če bi vsi razmišljali kot ti...
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!