Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
Sign in to follow this  
matjazg

Motoristi ZVVS

Recommended Posts

sekretar

V soboto gremo k Holcerjem v Loški potok. A gre kdo zraven.

Jaz moram na Glavni zbor v Mursko Soboto, da me bojo spet lahko razturaval.

Bi bil pa rajši kje z motorjem.Bo pa zato nedelja za živce na pašo spustit.

Mutika

Če zanese koga pot mimo, ... dogajalo se bo !!!

:yes:

SPRING FEST No. 1, FAROVEC 2010

Prvi tovrstni festival v Sloveniji v času spomladanskih počitnic!

Slovenski Spring break!

Jezero Farovec pri Slovenski Bistrici

30.april – 2.maj 2010

Odlična priložnost kje preživeti praznični vikend – na festivalu glasbe, veselja in druženja, v prelepem okolju jezera Farovec!

V treh dneh festivala bo nastopilo 36 skupin:

Laibach, Psihomodo pop, Niet, Murat & Jose Band, Hladno pivo, Mi 2, Zablujena generacija, Leaf fat, The drinkers, Katalena, Drumatical Theatre, Superbutt, Siti hlapci, Jerry & Blueberry, IRIE FM, Muškat hamburg, Kud idijoti, Suasages, Toxic Heart, Iron median in še in še...) ter mnogo še neuveljavljenih skupin - Cabbage, Infidia, Ashton's Kitchen ...

http://www.springfest.si/index.html

Vabljeni !

post-16688-127212593362_thumb.jpg

sekretar

V soboto je Maistrov pohod v Lenartu. Jaz se bom odpravil z motorjem okoli 7.00 iz Brežic.

Če se mi kdo pridruži se mi javite. Smer Bizeljsko-Bistrica-avtocesta do Lenarta.

Potem okoli 10 km pohoda, golaž in nazaj domov. Pravijo, da bo lepo sončno vreme.

thumper

Ha, se se bomo počas spozna. Pr Crknenih podganah smo se srečal.

Thumper hvala za obisk.

ha,ha...a ti meni hvala da sem te obiskal ?? e res si faca :OK: ... se kar priporočam... pa cvičk je bil svetovni ... :yea2:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• ukica
      A ti se neki povem? prezivel sem 3 ure z osebo ki je bila testirana pozitivno cez 4 dni(okuzen je bil dan prej), cez dva dni sem prezivel 5ur z osebo ki se je isti dan kot prva oseba okuzila in bila cez dva dni testirana pozitivno. Guess what - NIC mi ni. Se “prokleti” dohtarji me niso hotl poslat na testiranje.    In noben od nas ni na bolniski(pa bi lahko bil!). Dej se malo obsodi delo od doma..  Pri nas v podjetju so jim polimali koliko stran morajo delati, razkuzil je dost na vsakem koraku, pravtako imajo vsi maske/ocala, v jedilnici vsak sedi za svojo mizo etc..    Da ne omenjam, da bi obe osebi to oznacili za en lazji prehlad. Vrocina 37,7, nekaj malega kaslanja..
    • Joker
      Narobe je to, da bi bila na obali huda gneča, če bi vsi razmišljali kot ti...
    • Codeine
      Nujno opozorilo urgentnih služb UKC Ljubljana, 29.3.2020 V UKC Ljubljana smo zaznali velik pritok poškodovanih zaradi različnih adrenalinskih in drugih aktivnosti, ki jih je v teh trenutkih bolje odložiti.  
    • jvalant
      Banda turisticna!! Povsod teli Ljubljancani, se mojo garazo se se stlacil, ker drugje ni vec prostora. Da ne govorim o tistemu skoraj Italjanu levo! Pa kaj jim ni jasno! Palco, takoj!!!   P.S: Tolk o tablicah. Parkplaci tule okoli so precej prazni...
    • ftp
      Tu pač debatiramo o stvareh za katere se sami odločamo in ne o tistih za katere ne moremo nič. Zanimivo pa je, da bi ljudje raje ne delali, ker je nevarno za širjenje (res je), ko pa so doma, jim je dolgcajt, zato bi pa kam šli, - obala,  bled, nakupovalni centri, prijatelji,... 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!