Skoči na vsebino

Avto na plin - kje vgraditi


mkonci

Priporočene objave

bilo..elektronski uparjalnik .. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 10. 8. 2016 at 17:20, thumper pravi:

bilo..elektronski uparjalnik .. :lol1:

Pa ne pozabt - "vbrizg v realnem času" :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo avto na plin ...

Za malco je bil en pasulj pa čevapi pa imam neki viška .... Za ene 20 km bi že blo mislim :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, HD-Dyna pravi:

Ima kdo avto na plin ...

Za malco je bil en pasulj pa čevapi pa imam neki viška .... Za ene 20 km bi že blo mislim :blush:

Imam; ampak dvomim da maš tolk pritiska da nafilaš rezervar, brez da se userješ ;)

 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, hajoktejn pravi:

Imam; ampak dvomim da maš tolk pritiska da nafilaš rezervar, brez da se userješ ;)

Bo pa še za bioplinarno neki materiala :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, HD-Dyna pravi:

Bo pa še za bioplinarno neki materiala :blush:

Pol pa biotero poklič :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no..če se vsedem z mojo brado in sandali na to zadevo me ziher Borutt & Co prerešetajo kot da sem Alkajdovski samomorilski atentator..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, FLY pravi:

Ne vem no..če se vsedem z mojo brado in sandali na to zadevo me ziher Borutt & Co prerešetajo kot da sem Alkajdovski samomorilski atentator..

Mi smo demokratična država z zelo tolerantnimi državljani :jezik: :lol1:.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hajota prašaj če se sploh upaš peljat z mojim plinskim balenotom na kufe ..k boš plaču kavo pa še pir sam da boš šel lahko peš nazaj :P

jst mam samo dobre izkušnje..lani 3000km v francijo in nazaj ..učer s češke ene 1600km .. aja z drugim plinskim avtom - družinskim .. sam za češko sem prišparal 100e.. oz. po domače 151 kom 0.5l plzenskega .. torej sem prihranil na gorivu več kot še enkrat toliko kot sem ga lahko pripeljal (nosilnost vozila )...

Ob 15. 8. 2016 at 14:34, smasher pravi:

osebno pozna tipa , ki ima aprilio caponord na  plin.. sva pa mal off ampak je tega tako malo .. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poraba pri zmerni vožnji do 130 km/h 10l/100km, tankal na hrvaškem 0,46€/l, torej 4,6€/100km, se pravi ekvivalent porabi 4,3l nafte/100 km :)

Avto ima pa 230 konjev in 1600 kg:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, u-r-o-s pravi:

Poraba pri zmerni vožnji do 130 km/h 10l/100km, tankal na hrvaškem 0,46€/l, torej 4,6€/100km, se pravi ekvivalent porabi 4,3l nafte/100 km :)

Avto ima pa 230 konjev in 1600 kg:)

To je kr zelo v redu

Kak avto pa je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, stuhec said:

Pa je kaka šansa da poči ta flasa s plinom ,  ce je ornk trk ? 

Moj rezervar je v luknji za rezervno gumo, in ko bo trk dobolj močen da poči rezervar, bo verjento cel avto dolg 1,5m in bom jst faširano meso. Imam najmanjši možni skorajda rezervar samo 30l plina in ima prazna jeklenka 25kg, tako da nekaj kovine je.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, u-r-o-s pravi:

Poraba pri zmerni vožnji do 130 km/h 10l/100km, tankal na hrvaškem 0,46€/l, torej 4,6€/100km, se pravi ekvivalent porabi 4,3l nafte/100 km :)

Avto ima pa 230 konjev in 1600 kg:)

A ni tako, da gre na navadno gorivo, dokler se ne segreje ????

Potem preklopiš na plin ... Tako sem slišal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pri "standardnih" sistemih je tako, odvisno od avta in okolja, poleti je ponavadi dovolj da daš v 2 je že na plin, "plin" rabi vsaj malo toplo mašino da ne zmrznejo ventili, pozimi prideš iz bežigrada do šiške v koloni predn preklopi na plin in je za mestno vožnjo pozimi neuporabno :( 

Novi sistemi, vbrizg tekoče faze skozi bencinski injektor baje tega ne rabijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleti preklopi skoraj takoj, temperatura vode mora doseči 30°C.

Pozimi res traja malce več, ampak ne več kot ca 2km po mestu, kadar je res hladno (-), tako da je neuporabno pozimi je nonsense...

 

Avto je BMW 530i

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, HD-Dyna pravi:

A ni tako, da gre na navadno gorivo, dokler se ne segreje ????

Potem preklopiš na plin ... Tako sem slišal...

ti si to slišal dedek k si bil mlad ane.. :D zdaj preklaplja računalnik.

pred 5 urami, smasher pravi:

ja pri "standardnih" sistemih je tako, odvisno od avta in okolja, poleti je ponavadi dovolj da daš v 2 je že na plin, "plin" rabi vsaj malo toplo mašino da ne zmrznejo ventili, pozimi prideš iz bežigrada do šiške v koloni predn preklopi na plin in je za mestno vožnjo pozimi neuporabno :( 

Novi sistemi, vbrizg tekoče faze skozi bencinski injektor baje tega ne rabijo

uparjalnik mora plin vpliniti , ker so plinski injektorji narejeni za plinasto fazo .. če bi prišla skozi injektorje tekoča faza ti zalije motor z gorivom in bi le ta ugasnil.. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

ti si to slišal dedek k si bil mlad ane.. :D zdaj preklaplja računalnik.

Takrat smo se pogovarjali o teh stvareh, danes pa o babah :P

Sem imel 320ko pa mi nekaj ni bilo, da bi vgradil plin .. Kaj jaz vem, ko da bi vozil Ferrarija na elektriko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, stuhec pravi:

Pa je kaka šansa da poči ta flasa s plinom ,  ce je ornk trk ? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, thumper said:

uparjalnik mora plin vpliniti , ker so plinski injektorji narejeni za plinasto fazo .. če bi prišla skozi injektorje tekoča faza ti zalije motor z gorivom in bi le ta ugasnil.. 

To da motor ugasne vem, ko je avto na sonci un spelješ, je uparjalnik ki je dokaj blizu površini haube topel, in misli računalnik da je vsa voda v motorju preko 30°C in taakoj vrže na plin in avto crkne. Tudi če ne crkne takoj pa malo kasneje ko se ustavi ker mrzel mtoor+plin ne drži minimuma. 

Tisto o zlomljenih ventilih pa ni iz mojega zelnika zrastlo, morda mi e celo moj plin serviser to rekel, da če je motor hladen + kot si napisal uparjalnik ne upari ampak se upari šele "na ventilih", lahko to povzroči temperature do -50 (al manj kot -40 sem pozabil kaj mi je bilo rečeno), kar seveda ni zdravo za kovino.

To mi je bilo rečeno zakaj ne smem "na silo" užigat na plin če motor ni topel ker lahko pride do resnih poškodb ventilov, ali je to pravjica za strapit otroke ali res, meni se je zdelo mogoče in se tega držim (ponavadi).

 

ps: če so tle še usi živi :D , pa če rpau vidim so spravli 2T na plin kar mi ni čisto jasno, kako se dela mešanica s plinom. https://www.youtube.com/watch?v=LGPozhKHpyI

 

Popravljeno . Popravil smasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 hours ago, stuhec said:

Pa je kaka šansa da poči ta flasa s plinom ,  ce je ornk trk ? 

 

pa jez mislim de tud 40l bencina lahk fejst fejst razgoni če pride do tega. mislim celo da bi plin težje eksplodiral kot bencin. Bencin rabi manj stopinj za vžig, in plin se mora prej še uparit....no, eksplozija me ne bi skrbela niti malo. ne vem pa pod kakšnim tlakom je plin. da bi v primeru če rezervar poči zarad zunanje poškodbe in bi  udarni val sam po sebi poškodoval...ma mislim de ni pod 200 bari. 

 

ne razumem nič, spektakularno pa ni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!