Skoči na vsebino

Avto na plin - kje vgraditi


mkonci

Priporočene objave

ah do blokade lih ne....Je pa res, da se je prej vrtel tam do 4k samo ("šparovc mode")...zdj je pa tut do 6k povohal hehe.

Kaj naj ko pa na 3k lepo v šesti laufa na 140 :D Več ne rabim.

Predvidevam, da se bi znala poraba še za kak deci zmanjšat po parih filah.....

divjak..jest svojga bencinarja vrtim tam..od 1200 do 3000 obratov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi pri meni se več ne pojavljajo napake odkar so mi ponastavili nastavitve. Izgleda da so samo slabo vse skupaj nastavili. Ko sem bil pri njih si je mojster vzel kakšne dve uri časa in se "igral" z računalnikom je sedaj vse OK. :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo še kaj o plinu razmišlja imajo zdaj na moto boomu v celju avte kjer si pogledate kako je narejeno, kupončke za popust...

a to una firma s celja ki ti naredijo iz tihega V6 bencinarja glasnega dizla ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja si že predelal, da imaš takšno izkušnjo? :headbang: :headbang: :headbang:

ja sem predelal .. mojega in od žene.. pa tako izkušnjo imam : :worship::winkiss::yea1::yea2::wub::D:OK:

( samo je dragooooo... to je samo za nas revne , ki ne moremo kupovat poceni... :whistle: )

u...ps - ni iz celja naprava ... malo dalj potuje..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sem predelal .. mojega in od žene.. pa tako izkušnjo imam : :worship::winkiss::yea1::yea2::wub::D:OK:

( samo je dragooooo... to je samo za nas revne , ki ne moremo kupovat poceni... :whistle: )

u...ps - ni iz celja naprava ... malo dalj potuje..

zanimivo, ti, ki so na sejmu so tudi meni avto predelali in ni bilo nobene težave, samo bolj poceni se vozim čez zimo :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kot zanimivost. Smo včeraj ob bok postavili avto na Prinsu in avto na G1..... Injektori od Prinsa so laufali občutno tišje kot od G1. Poslušali smo pri odprtem pokrovu mašine, ko zapreš se itak nič ne sliši :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo kot zanimivost. Smo včeraj ob bok postavili avto na Prinsu in avto na G1..... Injektori od Prinsa so laufali občutno tišje kot od G1. Poslušali smo pri odprtem pokrovu mašine, ko zapreš se itak nič ne sliši :D

si ne morem tega predstavljat .... kajti novi izboljšani od Prins-a so občutno glasnejši od starih... je pa res , da jih naš umazan plin sedaj ne uničuje več ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja...sva se z bikez -om včeraj vprašljivo spogledala, ko je na plin laufala mašina tiše kot na bencin. :unsure:

zakaj? saj vedno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj? saj vedno..

ne vedno..vse je odvisno od same konsrukcije motorja... škoda 1.6 ima malo bolj globok - močnejši glas ... moj suzuki 1,3 pa..zmeraj glasen... tam med 4000 in 6700 obr/min ...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

limuzina 4,572m , teža praznega vozila 1325 kg , 90kw .... strošek na 100 km - 5,32 € ... dizel ?? ne - škoda octavia 1.4 tsi na plin....:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ne bi rekel...videl, kar nekaj modelov, ki so laufali "glasneje"

Nisem vedel... kdaj si se pridružil..?... :boobies::D

Nič se nis pohvalo.. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

zdaj mi pa samo recite da vam vsem dela vedno brez težav!?!

Meni je po zadnjem servisu res bolje, ampak kontrolna lučka za napako motorja se mi pa še zmeraj občasno prižiga. To se zgodi predvsem takrat, ko je nizek nivo plina v rezervarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

zdaj mi pa samo recite da vam vsem dela vedno brez težav!?!

Meni je po zadnjem servisu res bolje, ampak kontrolna lučka za napako motorja se mi pa še zmeraj občasno prižiga. To se zgodi predvsem takrat, ko je nizek nivo plina v rezervarju.

vedno dela brez težav :D

najbrž zato ker mašina ni tko občutljiva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vedno dela brez težav :D

najbrž zato ker mašina ni tko občutljiva :D

mene na bencinu zmeraj nekaj heca... na plinu pa je O:K:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prebrskaj mal nazaj pa boš videl kdaj....

Ajd lenoba...2.4.2010 ->

:rolleyes: Opazil, sam blo pozno :surrender:

Kaj si tak dolgo mečkal(čakal) s tem? :P veš kolk :beer1: :beer1: bi že p... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hey,

zdaj mi pa samo recite da vam vsem dela vedno brez težav!?!

Meni je po zadnjem servisu res bolje, ampak kontrolna lučka za napako motorja se mi pa še zmeraj občasno prižiga. To se zgodi predvsem takrat, ko je nizek nivo plina v rezervarju.

Za to lučko ti je kriva mapa (uravnava, korigira čase vbrizgavanja plinskih injektorjev)za nekaj % povečat pa bo ok. Kater sistem imaš vgrajen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to lučko ti je kriva mapa (uravnava, korigira čase vbrizgavanja plinskih injektorjev)za nekaj % povečat pa bo ok. Kater sistem imaš vgrajen?

sorry.. kar nekaj obvladam OKOLI AVTOPLINA .. kakšna mapa ??? a za homologacijo ko dajo papirje v mapo ???

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela B.P.

:OK:mogoče zato , ker ti ne dela na mapo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!