Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Da ne bomo smetili po "maxi01" in povsod okoli, odpiram to temo za najavo voženj tavelikih sesalcev (Forwerk, Kriby in ostali). Mogoče bi jo moderator dal na vrh, če se mu zdi smiselno.

Moj načrt za soboto:

Ptuj - Maribor - Dravograd - Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Vitanje - Zreče - Ptuj

sobotni_izlet.BMP

Dolžina poti: dobrih 200 km

Odhod iz Ptuja: okoli 14:00

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bomo smetili po "maxi01" in povsod okoli, odpiram to temo za najavo voženj tavelikih sesalcev (Forwerk, Kriby in ostali). Mogoče bi jo moderator dal na vrh, če se mu zdi smiselno.

Moj načrt za soboto:

Ptuj - Maribor - Dravograd - Črna na Koroškem - prelaz Sleme - Šoštanj - Velenje - Vitanje - Zreče - Ptuj

sobotni_izlet.BMP

Dolžina poti: dobrih 200 km

Odhod iz Ptuja: okoli 14:00

Pozdravljen!

Ja, (tudi) po moje je ideja "objav" dobra! :OK: So namreč dnevi, ko bi šel na vožnjo pa so "moto"  prijatli zasedeni... in/ali pa bi se kam zapeljal in ti ni za iti samemu... Tako, da (če prav razumem tvojo idejo) :? ... potem bi pač tu objavljali fure...!?

To tvojo furo sem sicer že prevozil, bi pa šel ponovno, če se ne bi že dogovoril za soboto. Gremo namreč (iz MB) v Avstrijo, na Falkertsee (kjer se bomo dobili z prijatelji, ki pa pridejo iz LJ)... V kolikor bi koga zanimala naša fura, se nam lahko seveda tudi pridruži (podrobnosti pa preko PM)... :lol1:

Lp

p.s.

http://maps.google.com/maps?f=d&source....878662&z=9

post-22093-1249043883_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil da bi tule najavljali samo "kratke" enodnevne vožnje, za kaj drugega in slike s izletov (tudi krajših) pa bi še zmeraj uporabljali temo maxi:01. Se mi zdi da bo zadeva bolj pregledna. Pa hitreje "boš" videl a kdo kam gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... poglej ga Sleme... jaz sem se peljal tam čez letos spomladi, ko je bilo za cesto 1m snega :headbang: Namesto, da bi se lepo po dolini vozil, kjer je bilo že lepo toplo :rolleyes: V Črni so ravno hodili s smučmi na rami iz smučišča, jaz pa kot marsovec mimo :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Khm... poglej ga Sleme... jaz sem se peljal tam čez letos spomladi, ko je bilo za cesto 1m snega :headbang:

Moraš pa priznat, da je prav lepo gledat tisti sneg, ki ga sfrezajo s ceste in je cesta tak lepo ravno vrezana v sneg, kot da bi vozil ob zidu. No ja, ampak lepo je gledat, če sediš v avtu na toplem ;)

Po mojih izkušnjah spomladi sploh ni za razmišljat ali bi šel čez Sleme z mopedom ali ne. Še okoli 1. maja je vprašljivo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js se velikokrat vozim čez Sleme. Do Klopeinersee-ja mam samo 67 km in se peljem kar čez Sleme, kadar mi ni za na morje. Na štajerski strani je sicer boga cesta, je pa na koroški popolnoma nov asfalt. Pa ni nekega hudega prometa, čeprav korošci radi brusijo kolena na serpentincah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldan (predvidoma) do LJ, malo "pofirbcam" po moto trgovinah nato s @Drejčijem na :kava: in nazaj proti CE. Če ima kdo čas :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto dopoldan (predvidoma) do LJ, malo "pofirbcam" po moto trgovinah nato s @Drejčijem na :kava: in nazaj proti CE. Če ima kdo čas :whistle:

V nedeljo....

Kam danes?    :?

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 15.8.09 do Lesc (ob lepem vremenu :krneki: ) na 21. ALPSKI POKAL LESCE (modelarski miting) če bi šel kdo zraven - PM.

Lahko pa kam drugam, če imate boljši predlog (ocenil ga bom pa sam :whistle: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem danes popoldne (ura še ni definirana, enkrat po kosilu) linijo Ptuj-Lenart-Pesnica-MB-Slovenska Bistrica-Ptuj. Če nima kdo kaj pametnejšega za počet, je to slabih 100 km in dobra urica in pol, kot napoveduje AutoRuter; za več žal nimam časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

A bi šel kdo v soboto 3.10.09 v MB pogledat do Aprilije in Moto Guzija? Imajo nekakšen da "odprtih vrat".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi šel kdo v soboto 3.10.09 v MB pogledat do Aprilije in Moto Guzija? Imajo nekakšen da "odprtih vrat".

Kje točno in kdaj pa je to? Verjetno bom s punco čez vikend na izletu po Prekmurju, pa se na poti lahko ustavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje točno in kdaj pa je to? Verjetno bom s punco čez vikend na izletu po Prekmurju, pa se na poti lahko ustavim.

To je pri salonu "Autocomerca", mislim da je Ptujska cesta (cesta v smeri Ptuja). Traja od 9:00 do 16:00.

Javim v soboto zjutraj če bom šel (mogoče bo kdo zraven :hmm: ). Prej kot ob 9:00 tako ne bom štartal iz CE.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JUTRI OB 15.00 ŠTARTAMO IZ KRŠKEGA V SMERI KOZJE, LESIČNO DO SLIVNIŠKEGA JEZERA. TAM BOMO NAREDILI KRAJŠI POSTANEK.

ČE SE KOMU LJUBI, SE NAM LAHKO PRIDRUŽI, SPOROČI NAJ KJE SE NAM BO PRIDRUŽIL. OKOLI ŠTIRIH BOMO NA SLIVNIŠKEM JEZERU.

http://maps.google.com/maps?f=d&source=s_d&saddr=kr%C5%A1ko&daddr=slivni%C5%A1ko+jezero+to:Neznana+cesta+to:45.938736,15.638351+to:kr%C5%A1ko&geocode=%3B%3BFV6OwAIdjDrtAA%3B%3B&hl=sl&mra=dpe&mrcr=1&mrsp=3&sz=11&via=2,3&sll=46.070849,15.516815&sspn=0.358232,0.615921&ie=UTF8&z=11>

Popravljeno . Popravil primozbeuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Ker je v torek, 27.aprila pri nas praznik, se odpravljam v Beljak (Villach - AT) k Louisu. Startam iz Raven na Koroškem dopoldne enkrat. Gre kdo zraven? :?:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hojla,

ko smo že pri 27.aprilu, ali gre kdo na Grobnik, na slovenski dan motoristov? Jaz in sodrajverica greva iz Ljubljane, se nama kdo pridruži?

Lp, Mrki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je v torek, 27.aprila pri nas praznik, se odpravljam v Beljak (Villach - AT) k Louisu. Startam iz Raven na Koroškem dopoldne enkrat. Gre kdo zraven? :?:D

Pozdravljen !

Jaz bom šel v Lousa takoj po 1. Maju, ker tudi tedaj vreme kaže lepše, ta teden in drug teden tam nekje do četrtka sem še delovno zaseden,servis sem si pravkar naredil danes, tako da pol po 1.Maju ko pridem z družino iz morja pa bom imel več časa tudi za motor. Morda se prej kaj slišimo če bo vreme in da zaastavljen cilj uspešno prej zaključim. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen !

Jaz bom šel v Lousa takoj po 1. Maju, ker tudi tedaj vreme kaže lepše, ta teden in drug teden tam nekje do četrtka sem še delovno zaseden,servis sem si pravkar naredil danes, tako da pol po 1.Maju ko pridem z družino iz morja pa bom imel več časa tudi za motor. Morda se prej kaj slišimo če bo vreme in da zaastavljen cilj uspešno prej zaključim. LP.

Javi se, ko boš nameraval k Louisu. S @Pelikanom se dogovarjava, da bi šli mogoče skupaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen !

Jaz bom šel v Lousa takoj po 1. Maju, ker tudi tedaj vreme kaže lepše, ta teden in drug teden tam nekje do četrtka sem še delovno zaseden,servis sem si pravkar naredil danes, tako da pol po 1.Maju ko pridem z družino iz morja pa bom imel več časa tudi za motor. Morda se prej kaj slišimo če bo vreme in da zaastavljen cilj uspešno prej zaključim. LP.

Javi se, ko boš nameraval k Louisu. S @Pelikanom se dogovarjava, da bi šli mogoče skupaj

Za Louisa javite.

Drugače grem jutri v http://www.der-schweighofer.at (Golica je blizu ). Iz CE štartam verjetno okoli 11:30 - 12:00, če bi šel kdo zraven naj javi (PM ali SMS tudi veljata).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Louisa javite.

Drugače grem jutri v http://www.der-schweighofer.at (Golica je blizu ). Iz CE štartam verjetno okoli 11:30 - 12:00, če bi šel kdo zraven naj javi (PM ali SMS tudi veljata).

Jutri celi dan špilamo za prvomajski pozdrav (godba na pihala) po podjetjih na Prevaljah, zvečer pa na kresovanju. Ne bo kaj z vožnjo.

V soboto (1.maj) pa grem na žegnanje v Mislinjo (ni vpisano na koledarju)- zbor bo okrog desetih dopoldne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!