Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

V soboto 12.6. se ob 9.00 odpravljam iz Celja v Ormož, tam imam en opravek nato se vračam okrog 14.00 nazaj v Celje. Če gre kdo na kakšno ruto po tej poti se mu ta del poti pridružim!

LPF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto 12.6. se ob 9.00 odpravljam iz Celja v Ormož, tam imam en opravek nato se vračam okrog 14.00 nazaj v Celje. Če gre kdo na kakšno ruto po tej poti se mu ta del poti pridružim!

LPF

Tja ali nazaj, PM me!

lpF

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jutri grem do Mislinje (ob 13.uri moram biti tam in do 16.ure nazaj v Mb   .) )...     V kolikor ima kdo čas, se mi lahko pridruži...   :OK:  Nisem se še odločil po kateri strani bom šel: (1) Mb-Dravograd-Slovenj Gradec-Mislinja ali (2) pa Mb-Sl.Konjice-Zreče-Vitanje-Mislinja... Odločitev bo odvisna ali gre kdo zraven...   :hmm: Če pa ne, pa bom najverjetneje šel tja po varianti (2)...  ;) in nazaj proti Mb po varianti (1)...   :) ...da bo "krog" zaključen...   :krneki:

Če pa ima kdo jutri (na moji relaciji) čas samo za   :kava: , se pa lahko kje dobimo...   :D 

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri grem do Mislinje (ob 13.uri moram biti tam in do 16.ure nazaj v Mb .) )... V kolikor ima kdo čas, se mi lahko pridruži... :OK: Nisem se še odločil po kateri strani bom šel: (1) Mb-Dravograd-Slovenj Gradec-Mislinja ali (2) pa Mb-Sl.Konjice-Zreče-Vitanje-Mislinja... Odločitev bo odvisna ali gre kdo zraven... :hmm: Če pa ne, pa bom najverjetneje šel tja po varianti (2)... ;) in nazaj proti Mb po varianti (1)... :) ...da bo "krog" zaključen... :krneki:

Če pa ima kdo jutri (na moji relaciji) čas samo za :kava: , se pa lahko kje dobimo... :D

Lp

Po 15h sem doma , lahko se oglasiš pri meni na :kava: pa Petka123 vzameš zraven, ker nisem danes imel časa zanj ko je bil pri meni na obisku, ker sem delal. Jutri pa lahko ob:kava: in :beer1: kakšno rečemo ali pa še jaz grem zraven kakšen krog. Lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 15h sem doma , lahko se oglasiš pri meni na :kava: pa Petka123 vzameš zraven, ker nisem danes imel časa zanj ko je bil pri meni na obisku, ker sem delal. Jutri pa lahko ob:kava: in :beer1: kakšno rečemo ali pa še jaz grem zraven kakšen krog.    Lp.

Če bom toliko pozen nazajgrede... te pokličem in se vidimo... :winkiss:  če pa bom v Mislinji opravil prej, potem "letim" domov gledat nogomet...  :krneki:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj za jutri ???

JA ali NE ???

Jelenov greben ali Avstrija ali karkoli drugega ???

Morem šipo sprobat, ki mi jo je X Raider zamenjal.

Kdo vse je zraven ???

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj za jutri ???

JA ali NE ???

Jelenov greben ali Avstrija ali karkoli drugega ???

Morem šipo sprobat, ki mi jo je X Raider zamenjal.

Kdo vse je zraven ???

LP

Blond

Po moje ja. Samo ne vem za kaj ste se odločli. Če se gre na Jelenov greben sporočite kje boste prišli in uro.

Drugače pa bom ob 10:00 - 10:15 v Dravogradu na OMV-ju. Kdaj bomo nazaj @Sat500; okvirno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdaj za jutri ???

JA ali NE ???

Jelenov greben ali Avstrija ali karkoli drugega ???

Morem šipo sprobat, ki mi jo je X Raider zamenjal.

Kdo vse je zraven ???

LP

Blond

midva greva po Avstriji - glej na "maxi 01".

Mogoče bova iz Selnice nadaljevala po južni strani Pohorja nazaj domov. @Petek123 - te lahko obiščeva, bo čas za :beer1: ?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje ja. Samo ne vem za kaj ste se odločli. Če se gre na Jelenov greben sporočite kje boste prišli in uro.

Drugače pa bom ob 10:00 - 10:15 v Dravogradu na OMV-ju. Kdaj bomo nazaj @Sat500; okvirno?

Dravograd -A-Zreče je ca 190 km, ca 3,5-4 ure + kakšna pavza za :kava:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo danes za "kratko" popoldansko furo kamorkoli...?   B)  Iz MB bi odrinil(i) tam med 14. in 15. uro...?   :? Morebitne destinacije: Prekmurje ali pa "Golica", ali pa če kdo predlaga svojo ruto...   :hmm:

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva z mojo ravno prišla nazaj.

Ob 12 sva krenila na Šentilj in potem po 69 do Radgone in po naši strani nazaj 115km je pokazalo.

Testirat pa sva šla originalno šipco.

Malo boljše je še vedno pa ni to to. Sedaj imava oba direkten veter, prej pa je imela vrtinec samo ona.

bom mogo zgleda dat še za eno testno vožnjo touring šipco še malo gor, da še kakšno furo narediva preden se dokončno odločiva.

Jutri pa motor v garažo za 14 dni in gremo na lepše ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar prišel z družino iz podalšanega vikenda, bilo je tako lepo da sem pozabil na motor, naslednji vikend pa če je kakšen interesent pa lahko odpeljemo kakšno ruto. Lp.

Popravljeno . Popravil x raider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva sva z mojo ravno prišla nazaj.

Ob 12 sva krenila na Šentilj in potem po 69 do Radgone in po naši strani nazaj 115km je pokazalo.

Testirat pa sva šla originalno šipco.

Malo boljše je še vedno pa ni to to. Sedaj imava oba direkten veter, prej pa je imela vrtinec samo ona.

bom mogo zgleda dat še za eno testno vožnjo touring šipco  še malo gor, da še kakšno furo narediva preden se dokončno odločiva.

Jutri pa motor v garažo za 14 dni in gremo na lepše ;)

Glede šipice? Predlagam, da si nabaviš Givijevo...   :hmm: Podobno težavo sem imel tudi jaz in sem zadevo uspešno rešil z "njihovo" sicer neoriginalno, a še višjo (od najvišje originalne Hondine) "šipice"...   .)  Zastopnik za Slovenijo je Ljubljana, kjer sem jo preko telefona naročil in čez dobrih 14 dni dobil...   :P Cena? Za mojo (za Silver Winga) sem dal cca. 100eur. Iskat pa sem jo šel sam v Ljubljano...   :) ... zmontiral sem si jo tudi sam (vse luknje so lepo "pasale")...   :whistle: 

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno takšna je bila gori, pa sva jo z XRaiderjem zamenjala za originalno

sedaj pa jo bom dal nazaj gor .....

gor, dol, gor, dol, saj ne vem več kaj je OK

no ampak to potem ko se vrnem iz dopusta.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

točno takšna je bila gori, pa sva jo z XRaiderjem zamenjala za originalno

sedaj pa jo bom dal nazaj gor .....

gor, dol, gor, dol, saj ne vem več kaj je OK

no ampak to potem ko se vrnem iz dopusta.

LP

Blond

Če ti še vedno ni dovolj visoka, potem si dodatno gor namontiraj "preusmernik" vetra... Videl sem ga na Hein Gericke, cena cca. 60euro, ki ti da dodatno možnost preusmeritve vetra... Gre za univerzalno zadevo, ki jo je mogoče zmontirat kamorkoli... če ne boš našel (kar sicer dvomim), ti jo bom (ko bom utegnil) poiskal jaz... Je pa podobna zadevi o kateri je spraševal @sat500 na "moj maxiscooter" forumu...

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po dopustu bom namontiral nazaj "taveliko" šipo in potem videl kao naprej, bom pa vas seveda prosil za vse nasvete ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel danes kdo na kakšno furo.Jaz grem sigurno ali proti Pavličevem sudlu ali kaj podobno javite čim prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi šel danes kdo na kakšno furo.Jaz grem sigurno ali proti Pavličevem sudlu ali kaj podobno javite čim prej

Kje se dobimo?  :?

Lp

p.s. Telefon imaš izključen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto "moram" na :kava: na Golico. Še kdo? Ura? :whistle:

Je žena :boobies: prebrala ta post, pa se ne strinja. Hoče na Klopinsko jezero. :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je žena  :boobies:  prebrala ta post, pa se ne strinja. Hoče na Klopinsko jezero. :wub:

Ja, ...kar je rekla ...je rekla!!!...  :D ...kdaj in kje se dobimo?  :?

Lp obema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ...kar je rekla ...je rekla!!!...  :D ...kdaj in kje se dobimo?  :?

Lp obema

Bo ob 10,00 uri na BS Petrol v Ravnah prezgodaj? :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!