Skoči na vsebino

Dnevne "maksi" fure


Matic7

Priporočene objave

Bo ob 10,00 uri na BS Petrol v Ravnah prezgodaj? :zzz:

Ura je čisto OK! Se vidimo...

Lp do jutri

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene nazaj iz dopusta...

a se kaj krajšega planira za jutri na podravskem, koroškem, štajerskem, celjskem koncu ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene nazaj iz dopusta...

a se kaj krajšega planira za jutri na podravskem, koroškem, štajerskem, celjskem koncu ????

malo urejam okrog hiše, pakiram, v nedeljo greva na dopust... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najverjetneje se bom z boljšo polovico odpravil po koroški strani do Logarske doline in po celjski strani nazaj ....

... že dolgo nisem tam vozil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mene nazaj iz dopusta...

a se kaj krajšega planira za jutri na podravskem, koroškem, štajerskem, celjskem koncu ????

Če sta morebiti pri volji iti za cel dan (en motorist+ in en čoperist+) v smeri ali Strunjana ali do Plitvic, morda pa tudi proti Logarski (čeprav so v tistem delu napovedane plohe)... lahko se nam pridružita...   :?  Krenem iz Mb ob cca. 7.uri v smeri Hoče - Slov.Bistrice..   .)  kjer bo tudi padla dokončna odločitev kam jo bomo mahnili...   :worship:

Lp

p.s. Bo pa taka bolj "easy" fura...   :P ...da bo dovolj časa za iti kaj popit in pojest...   :D

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeee... to sem prespal ....

in še vedno ležim pod klimo, ker mi je prevroče za ven it ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in še vedno ležim pod klimo, ker mi je prevroče za ven it ....

midva pa sva se hladila na vetru... ko sva "morala" na kapučino... zdej pa pivo doma na terasi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa še vedno pod klimo ;)

bom vožnjo prestavil na pozno popoldan, če še nebo dežja ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eeeeee... to sem prespal ....

Ja, škodaaaa...    :xx:   ...ker mi smo se vendarle zapeljali do Logarske doline...    :P    Ob Planšarskem jezeru (Jezersko) smo šli nekaj pojest... nazaj pa poiskali poti, po katerih se (že dolgo) nismo vozili...   :rolleyes: Dan je bil res vroč (brez padavin) in je minil v res prijetni družbi...   :worship:  Naredili smo dobrih 320km s tem,  da nismo "hiteli" in da smo si vzeli čas tudi za pogovor ob    :kava:     .

Kakorkoli... se pa morebiti zapeljemo skupaj... kdaj drugič...   :hmm:

Lp do takrat   :)

post-22093-004725800 1279387429_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotna napoved je bolj slaba :surrender: (zaenkrat), v nedeljo (25.7) imam čas do cca 13:00 pa me zanima gre kdo kam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobotna napoved je bolj slaba  :surrender:  (zaenkrat), v nedeljo (25.7) imam čas do cca 13:00 pa me zanima gre kdo kam?

V severovzhodnem delu SLO (v Prekmurju in pri nas) bo lepo...  :whistle:  ...mi (jaz in @Blond+) pa se bomo najverjetneje potepali glih v tem delu...  ;)  

Kdorkoli se nam lahko pridruži...  :OK:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jutri delam do 12.00

ob 12.30 sem lahko že na motorju

če pa je prepozno pa potem nedeljo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz jutri delam do 12.00

ob 12.30 sem lahko že na motorju

če pa je prepozno pa potem nedeljo ...

Ja, če bo vreme "suho" se lahko v soboto (okoli 13. ure) zapeljemo do one gostilne blizu Ptuja na   :kava: ... 

V nedeljo pa bi se jaz zapeljal (približno ob istem času) v Prekmurje na "obisk" k @Dore61...?   :hmm:

Če ima kdo čas, se mi/nam lahko pridruži...   :OK:  Več info na PM...   :)  

Lp

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če bo vreme "suho" se lahko v soboto (okoli 13. ure) zapeljemo do one gostilne blizu Ptuja na   :kava: ... 

V nedeljo pa bi se jaz zapeljal (približno ob istem času) v Prekmurje na "obisk" k @Dore61...?   :hmm:

Če ima kdo čas, se mi/nam lahko pridruži...   :OK:  Več info na PM...   :)  

Lp

Tako, danes ni bilo nič.

Jutri pa moram svaku it pomagat streho na hiši dol vrečt.

Tak da bo ta vikend za mene brez km a z veeeliiiko strešniki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na štajerskem koncu že sije sonce (izza oblakov)... ceste "izledajo" suhe... napoved pa solidna, čeprav na  Arsotu kaže dež na "našem" koncu že cel dan...   :?  a v MB dežja ni od jutra...   :?  Kakorkoli.... jaz se pravkar odpravljam v smeri MB -> Radenci  (mogoče tudi proti MS) ->Ptuj ->MB...  

Če bi koga zanimalo, se mi lahko pridruži... /dosegljiv bom na GSM/... in/ali pa se lahko dobimo kje na...  :kava:

Lp vsem

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo te dni kaj v LJ oziroma bi se mi pridružil? Dam za :kava: . Štart iz CE okoli 15:30-16:00 (dogovor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes sem se po šihtu iz Mb po Dravski dolini odpeljal do X Raiderja in potem čez Vitanje na Konjice nazaj za Maribor.

X Raiderju sem ukradel popoldne, da mi je zamenjal šipo in pregledal malo motor.

drugače pa je bila prečudovita furca ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelikan, je 02. August 2010 - 18:41, rekel:

Pozdrav vsem!

x

x

x

p.s. Mimogrede (rezervirajte si čas)... ...zadnji vikend v avgustu gremo še nekam (po SLO)... kot "predpripravo" na prekmurski izlet...

Evo - koroška tura, čeprav "le" po avstrijski Koroški. Bo pa obiskanih nekaj zgodovinskih točk, pomembnih za Slovence...

Torej, 28.avgusta se dobimo ob 10,00 uri v Dravogradu na BS OMV . Podroben potek poti bo objavljen v naslednjih dneh. Rezervirajte si čas.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelikan, je 02. August 2010 - 18:41, rekel:

Pozdrav vsem!

x

x

x

p.s. Mimogrede (rezervirajte si čas)... ...zadnji vikend v avgustu gremo še nekam (po SLO)... kot "predpripravo" na prekmurski izlet...

Evo - koroška tura, čeprav "le" po avstrijski Koroški.

Koroške v Sloveniji je tako malo, da jo prevozimo v eni uri v obe smeri.... Zato pa gremo po avstrijski Koroški, ima tudi precej boljše ceste. Bo pa obiskanih nekaj zgodovinskih točk, pomembnih za Slovence...

Torej, 28.avgusta se dobimo ob 10,00 uri v Dravogradu na BS OMV . Podroben potek poti bo objavljen v naslednjih dneh. Rezervirajte si čas.

Popravljeno . Popravil sat500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, mislim, da smo enkrat že ugotovili, da bi nam nedelje po večini bolj pasale za take izlete, kot sobote. Meni npr. ta sobota (28.8.) spet ne gre skozi, nedelja pa bi mi 95% šla skozi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dečki, mislim, da smo enkrat že ugotovili, da bi nam nedelje po večini bolj pasale za take izlete, kot sobote. Meni npr. ta sobota (28.8.) spet ne gre skozi, nedelja pa bi mi 95% šla skozi...

Tudi to se da urediti. Če bo večini odgovarjala nedelja, bomo šli pa na nedeljo (29.avgust). Pa če bo še vreme sodelovalo... Sicer pa, počakajmo do 24. ali 25. avgusta, pa bomo glede na vreme določili dan izleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi to se da urediti. Če bo večini odgovarjala nedelja, bomo šli pa na nedeljo (29.avgust). Pa če bo še vreme sodelovalo... Sicer pa, počakajmo do 24. ali 25. avgusta, pa bomo glede na vreme določili dan izleta.

Sem si malo pogledal, kaj bi bilo za furo enodevni izlet po avstrijski Koroški

Včeraj sva jo z ženo prevozila brez postankov, samo za en kapučino v Velikovcu. Je bila malo dolga. Pa jest nisva šla prej kot doma. Da ne govorim o žeji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si malo pogledal, kaj bi bilo za furo enodevni izlet po avstrijski Koroški

Včeraj sva jo z ženo prevozila brez postankov, samo za en kapučino v Velikovcu. Je bila malo dolga. Pa jest nisva šla prej kot doma. Da ne govorim o žeji.

da vas še enkrat spomnim - ogrevalni izlet po avstrijski Koroški...Malo si rezervirajte čas, 29.avgusta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da vas še enkrat spomnim - ogrevalni izlet po avstrijski Koroški...Malo si rezervirajte čas, 29.avgusta..

Jaz sem si že rezerviral čas za ta vikend...   :worship:  ...v kolikor pa bo vreme lepo, se pa morebiti odpravimo na izlet v nedeljo, ko je večina doma...   :?  Sicer pa, kot si predlagal, se bomo kaki dan pred vikendom odločili, kateri dan bo "najlepši" dan za potepanje po Avstrjsko-Koroški...   :OK:

Lp!

p.s. Konec moto sezone se nam počasi bliža, zato je morebiti treba izkoristiti vsak (maxi) vikend...   :D

Popravljeno . Popravil pelikan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!