Skoči na vsebino

Odklep kovčka


hvilu

Priporočene objave

pred 28 minutami, Anton-Tone pravi:

 

Anton-Tone2 Mar 16:53

Pozdravljeni ! Pred kratkim sem zamenjal motor in sem zraven dobil še zadnji kovček Coocase S48 Astra. Vse lepo in prav, ampak ta kovček se ne zaklepa. Ko sem zadevo bolj podrobno pregledal, sem ugotovil.da ključavnico ima vendar v samem notranjem mehanizmu nekaj ne štima. Zanima me, ali ima kdo takšen kovček ali da ima kdo polamanga pa ne rabi mehanizma, ali pa da kdo zna to zadevo popravit. Hvaležen bom za vsako informacijo. Hvala ! :)

Tvoje vprašanje (post) bom prestavil v temo, ki že obstaja. In sicer "Odklep kovčka". Tole tvojo pa zbrisal, da se ne podvaja po nepotrebnem. Ker vidim, da si nov tule na forumu, pa da ne boš presenečen...

Kolikor jaz vem, se dajo ključavnice za kovčke dobiti tudi posebej. Pa zamenjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Anton-Tone pravi:

 

Anton-Tone2 Mar 16:53

Pozdravljeni ! Pred kratkim sem zamenjal motor in sem zraven dobil še zadnji kovček Coocase S48 Astra. Vse lepo in prav, ampak ta kovček se ne zaklepa. Ko sem zadevo bolj podrobno pregledal, sem ugotovil.da ključavnico ima vendar v samem notranjem mehanizmu nekaj ne štima. Zanima me, ali ima kdo takšen kovček ali da ima kdo polamanga pa ne rabi mehanizma, ali pa da kdo zna to zadevo popravit. Hvaležen bom za vsako informacijo. Hvala ! :)

http://www.coocase.com/distributors/

Jaz bi vprašal distibuteja teh kovčkov, ki ga imaš na Hrvaškem, za novo ključavnico.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 3. 3. 2017 ob 23:53, Anton-Tone pravi:

Hvala za pomoč !  Srečno :) .......

Sem preveril distributerja na Hrvaškem in NIČ - NIČ in še enkrat NIČ   !!!

Se sploh ne odziva. Pa vseeno hvala Marja !!!   :)  :)  :)  .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kovček lahko odpreš? Potem je rešitev, da menjaš samo "vložek" ključavnice. Kovčki so podobni nekaterim bolj znanim znamkam. Pomeni, da bodo najbrž tudi ključavnice "pasale". Daj kakšno sliko bomo lažje "pametovali".

Po izgubi ključev v Romuniji sem napravil "rekey" na drugi ključ na GIVI-ju.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdravljeni. Ob nakupu štirikolesnika je bil na njem tudi kovček Kappa. Priložen tudi ključ. Težava je v tem, da se kovček ne da zakleniti. Skratka - ključavnica bi naj delala, vendar plastika ne zagrabi, ko želiš zakleniti. Mogoče ve kdo, kaj storiti, kaj bi bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sanda2 pravi:

Pozdravljeni. Ob nakupu štirikolesnika je bil na njem tudi kovček Kappa. Priložen tudi ključ. Težava je v tem, da se kovček ne da zakleniti. Skratka - ključavnica bi naj delala, vendar plastika ne zagrabi, ko želiš zakleniti. Mogoče ve kdo, kaj storiti, kaj bi bilo?

Pokliči prejšnjega lastnika pa naj ti pošteno pove, če je njemu to delalo. Tisto plastično ploščico nad ključavnico, je treba malo z grifom zapret/odpret, tudi meni se včasih zatakne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, izibajker pravi:

Pokliči prejšnjega lastnika pa naj ti pošteno pove, če je njemu to delalo. Tisto plastično ploščico nad ključavnico, je treba malo z grifom zapret/odpret, tudi meni se včasih zatakne...

Ko je uporabljal mu je delalo, zdaj pa že en čas niti ni uporabljal in nima pojma zakaj ne dela... Če nam ne uspe (poskušali vse, malo zatakne, ampak nato spusti zaklep) - je kakšna cenejša varjanta to porihtat, ali nakup novega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sanda2 pravi:

Ko je uporabljal mu je delalo, zdaj pa že en čas niti ni uporabljal in nima pojma zakaj ne dela... Če nam ne uspe (poskušali vse, malo zatakne, ampak nato spusti zaklep) - je kakšna cenejša varjanta to porihtat, ali nakup novega?

Težko je tako na daljavo ocenit, kaj bi bilo narobe. Če si kje blizu Lj se oglasi, pa lahko skupaj pogledamo (tudi jaz imam en manjši Kappa kufer), sicer se pa takih kovčkov prodaja na Bolha.com dosti, za zmerne cene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, izibajker pravi:

Težko je tako na daljavo ocenit, kaj bi bilo narobe. Če si kje blizu Lj se oglasi, pa lahko skupaj pogledamo (tudi jaz imam en manjši Kappa kufer), sicer se pa takih kovčkov prodaja na Bolha.com dosti, za zmerne cene...

kokr js poznam te kovčke se da zamenjati ključavnica, oziroma una plastika ...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, izibajker pravi:

Težko je tako na daljavo ocenit, kaj bi bilo narobe. Če si kje blizu Lj se oglasi, pa lahko skupaj pogledamo (tudi jaz imam en manjši Kappa kufer), sicer se pa takih kovčkov prodaja na Bolha.com dosti, za zmerne cene...

Ah, Maribor je moj kraj. Morda najdem kaj, ravno pa gledam, da se dobijo mehanizmi. Kolega celo sumi, da je nekaj napačno sestavljena ključavnica. Bo pogledal, je obljubil haha. Morda mu celo uspe kaj sčarati  Hvala

 

pred 24 minutami, maus pravi:

kokr js poznam te kovčke se da zamenjati ključavnica, oziroma una plastika ...

 

Ja, saj ta plastika kot da ne zagrabi....bo pogledal, potem pa poskusimo zamenjati plastiko, če bi bilo to. Ključavnica obrača v redu, sam tista široka plastika nekaj ne zatakne kot bi morala

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, sanda2 pravi:

Ah, Maribor je moj kraj. Morda najdem kaj, ravno pa gledam, da se dobijo mehanizmi. Kolega celo sumi, da je nekaj napačno sestavljena ključavnica. Bo pogledal, je obljubil haha. Morda mu celo uspe kaj sčarati  Hvala

mogoče se @Snecer kj spozna na to .. če je iz veračita znanstveno fantastiko naredu, bo tut en kuferćek znau zlept ;)

pa še iz Maribora je ... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

mogoče se @Snecer kj spozna na to .. če je iz veračita znanstveno fantastiko naredu, bo tut en kuferćek znau zlept ;)

pa še iz Maribora je ... :P

 

Hvala...:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, maus pravi:

mogoče se @Snecer kj spozna na to .. če je iz veračita znanstveno fantastiko naredu, bo tut en kuferćek znau zlept ;)

pa še iz Maribora je ... :P

 

s tem se ne bavim :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Snecer pravi:

s tem se ne bavim :) 

sm mislu, da si boste v teh težkih trenutkih pomagali med sabo :lol1:

p.s.

a nimaš tudi kappo kuferćek ... zato sem te tut omenu

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Givi imam, ki je sicer "ista" firma, a se mi zdi da ima drug patent.

Saj tu ni kaj za pomagat, to bi ti lahko, ker TC motoshop zastopnik :) mehanizem novi naroči pa montira in je mir.

Al pa celi kovček kje za male pare.

To še nisem razstavljal nikoli, tak da ni kaj za pomagat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je moj kovček popravil ključavničar na Partizanski v MB pri železniški postaji. pred leti za par € . 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!