Skoči na vsebino

Kymco MXU250 največja hitrost


mihap

Priporočene objave

Zanima me kakšno ima največjo hitrost Kymco MXU250. Moj gre največ okoli 75Km/h. Zanima me, če se da tudi kaj narediti da bi imel malo večje pospeške. ATV ima okoli 1000Km in je star okoli tri leta - do sedaj je v glavnem stal v garaži.

Lp, Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislil 10,00 KM, ne? Kar se tiče končne hitrosti, pa bi jo jaz preverjal z GPSom... Kymcovi števci lažejo za cca. 10 km/h... Sicer pa hitrost pri ATVju ni tako važna, kolikor mi je razlagal lastnik enega od njih, saj načeloma sploh ne voziš strašansko hitro, temveč uživaš v odnašanju na makadamu pri manjših hitrostih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kakšno ima največjo hitrost Kymco MXU250. Moj gre največ okoli 75Km/h. Zanima me, če se da tudi kaj narediti da bi imel malo večje pospeške. ATV ima okoli 1000Km in je star okoli tri leta - do sedaj je v glavnem stal v garaži.

Lp, Miha

sam imam istega ATV-ja starega 4 leta ki pa ima okoli 1800km :P. Končna hitrost je okoli 90km/h pospeški pa so zadovoljivi. Tko da nwm kako da imaš končno hitrost "le" 75km/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ATV ima res samo 1056Km. Bil pa je v pogonu samo prvo leto, potem pa je stal. Sem govoril s serviserjem in pravi naj najprej zamenjam olje in očistim filter, saj olje mislim da sploh še ni bilo menjano. :whistle: Upam da bo potem kaj bolje. Čez vikend bom zamenjal olje, očistil filter in pregledal kakšna je kaj svečka.

Lp,Miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sm mel MXer-a 150cc pa je bla končna po števcu 75kmh (ni blo važno al sm bil sam al sva bla 2 gor), tko da je zihr nekaj narobe, če 250 ne gre več.

Naredi servis pa očisti vse filtre (po potrebi tud zamenjaj) pa bo verjetno bolš. Je pa tudi možno, da je bil gonjen na polno od začetka in ni bil dobro razlaufan ter zato ne gre tko kot bi moral.

p.s: 1000km je lahko malo, lahko je pa dost. Moj je imel po 3 letih malo več kot 1500km, samo se je pa precej nadelal za svoje kilometre, dela pa še zdaj kot prvi dan (je bil pa lepo ulaufan na začetku)

lp

Popravljeno . Popravil peroVXR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!