Skoči na vsebino

Peskovnik Pajkica - Thumper


thumper

Priporočene objave

v 3,5 ure iz +398 na +170 ??? :eek: poznam enega ki dela na golniku ... samo tudi on ne more pomagat.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in evo heroja spet ... iz +170 na - 17....:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Thumper sem vama s pajkico dal nekaj plusov... ti si pozitiven zdej, sam njej pa ni pomoči...

Je pa tole napisal, ko sem vama stiskal +: Ni uspelo: Dosegli ste kvoto pozitivnih glasov za danes

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ti napisalo KDO je dal - in kdo +

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo Thumper sem vama s pajkico dal nekaj plusov... ti si pozitiven zdej, sam njej pa ni pomoči...

Je pa tole napisal, ko sem vama stiskal +: Ni uspelo: Dosegli ste kvoto pozitivnih glasov za danes

Mogoče ne bi bilo slabo, če bi ti napisalo KDO je dal - in kdo +

sej vem zakaj prtiskaš pluse :P .... sej bom kej spekla no :blush: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja en res rad tala minuse....tudi wix mi jih sam tala zaradi zakona o 22ih urah vožnje :S

Sky, ne joki, k sm ti dal pol še par plusov, ko sm vidu kaj so zmutil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tle not se lohka sam igrat pridete :surrender:

60319425.jpg

pa brez kreganja...tud + in - kok kdo pa tuuu.... pejte u drugo temo :rolleyes:

če bote pa pridn, vas pa na sladoled pelemo...otroc :P :P

326040437_09153f60e6.jpg

sam letet se morte prej naučit ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sm že mal gruntal de to pa ne more bit on ... al pa so mu jajca stran padla pa je ratal onoe ... al pa se ji je scufal.....

sam taki so bli včas izdajalci...strelal pol pa niso bli oni... pičkice ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi že pršou u vš peskovnik mal kopat, sam mate izdajalce med svojimi, pol bi mi pa ene 30 minusov nabili. Pa mami bi bla jezna, ker sem minuse dobil, pa Pajkica ne bi nič spekla zrd tega, tako da me je kar mal strah in je boljše de se držim bolj političnih peskovnikov, kjer mam fajn držbo in globoke debate.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loooo, to ni peskovniik, to je minuskovnik trance_21_laughing1.gif :lol2:

Aha, k nimaš svoje lopatke in grabljic, pol pa minuse talaš. Hitro si se izdal.trance_25_naughty.gif

Popravljeno . Popravil DAMI33
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi že pršou u vš peskovnik mal kopat, sam mate izdajalce med svojimi, pol bi mi pa ene 30 minusov nabili. Pa mami bi bla jezna, ker sem minuse dobil, pa Pajkica ne bi nič spekla zrd tega, tako da me je kar mal strah in je boljše de se držim bolj političnih peskovnikov, kjer mam fajn držbo in globoke debate.whistle.gif

od kdaj pa pajkica peče :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, k nimaš svoje lopatke in grabljic, pol pa minuse talaš. Hitro si se izdal.trance_25_naughty.gif

to se ti sam zdi. Ne vem, če sem, odkar so plusi pa minusi, podelil vsega skupaj sto plusov in minusov ... (delež je bil pa cirka tretjina plusov in dve tretjini minusov).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se ti sam zdi. Ne vem, če sem, odkar so plusi pa minusi, podelil vsega skupaj sto plusov in minusov ... (delež je bil pa cirka tretjina plusov in dve tretjini minusov).

Ja pozitivna vzgoja velja tudi za peskovnik.trance_27_notworthy.gif

Brembo: pajkica peče neumorno, vsaj v virtualnem svetu, drgač pa raje degustira.trance_15_dj.gif

In dns bom zidal grad, kr je prevroče za vožnjo. Mašina a prneseš mal vode, bova naredla še okop z vodo in krokodili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi že pršou u vš peskovnik mal kopat, sam mate izdajalce med svojimi, pol bi mi pa ene 30 minusov nabili. Pa mami bi bla jezna, ker sem minuse dobil, pa Pajkica ne bi nič spekla zrd tega, tako da me je kar mal strah in je boljše de se držim bolj političnih peskovnikov, kjer mam fajn držbo in globoke debate.whistle.gif

:blush: a ne maraš me več?

sej, k si podkupljiv :P

lohka pa prideš iz mivke delat potičke :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evilgrin.gif ja sej, zdej si ti na vrst .... whistle.gif

ja kumi čakam, da bo imelo okus po zavorah, takih k se žgejo na ruskih kamionih, k grejo po rebrnicah.whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: ja sej, zdej si ti na vrst .... :whistle:

kaku :blink: :blink: a tebe bomo pa kr preskočil :P ? :grrr :grrr :grrr

25-26 bi znalo kej bit :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!