Skoči na vsebino

Mangart


Priporočene objave

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

plačaš, da te ne nabunkajo tisti študenti tam u kučici. Mene so grdo gledali, k sm prašal za popust. Zdej...če jih pa jaz nabunkam, pa pridejo Borutti, pa bom spet plačau...v vsakem primeru plačam, kapišiš? :P 

A zdej se pa že šake jada bojiš :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Borutt pravi:

Saj ste že plačali državi, da lahko svoje motorno vozilo uporabljate na njenih cestah. Zakaj plačujete še enkrat? Ali pa tolikokrat, kolikokrat greste na Mangart. 

Ali bi ta logika potemtakem veljala tudi za Vršič? Se pravi grem gor in ustavim ob cesti. Če pa kdo zraven prleti v smislu "plačat parking" mu pa rečem, da ne parkiram, ampak samo bajk čekiram, če je vse u redu...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Ali bi ta logika potemtakem veljala tudi za Vršič? Se pravi grem gor in ustavim ob cesti. Če pa kdo zraven prleti v smislu "plačat parking" mu pa rečem, da ne parkiram, ampak samo bajk čekiram, če je vse u redu...

Kdaj pa je bil kakšen parkirplatz na Vršiču za plačat  :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, skalar36 pravi:

A se ti v tujini isto tako obnašaš, da ne plačuješ, ali samo doma? ;)

PS: Drugače maš pa prav. Je že plačana cestnina.

Kaj ima sedaj tujina vezo z eno cesto v Sloveniji, katero lahko uporabljam, saj sem plačal državi zahtevano vsoto ? 

Plačujemo uporabo motornega vozila v cestnem prometu. In sedaj se je nekdo spomnil, da mi bo računal uporabo ceste, čeprav sem že plačal uporabo motornega vozila v cestnem prometu. Tista cesta je odprta za ves promet, razen v primeru nevarnosti in ostalih nevšečnosti. Naj uredijo parkirišče in naj ga računajo uporabnikom.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Kaj ima sedaj tujina vezo z eno cesto v Sloveniji, katero lahko uporabljam, saj sem plačal državi zahtevano vsoto ? 

Plačujemo uporabo motornega vozila v cestnem prometu. In sedaj se je nekdo spomnil, da mi bo računal uporabo ceste, čeprav sem že plačal uporabo motornega vozila v cestnem prometu. Tista cesta je odprta za ves promet, razen v primeru nevarnosti in ostalih nevšečnosti. Naj uredijo parkirišče in naj ga računajo uporabnikom.

a pol lahko študente tepem, če me grdo gledajo? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

plačaš "parking" in ogled "znamenitosti"

Ne gredo vsi "parkirati" in si ogledovati "znamenitosti". V tem primeru bi lahko bili študentje na vrhu v vlogi "parkingmajstrov".  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Ali bi ta logika potemtakem veljala tudi za Vršič? Se pravi grem gor in ustavim ob cesti. Če pa kdo zraven prleti v smislu "plačat parking" mu pa rečem, da ne parkiram, ampak samo bajk čekiram, če je vse u redu...

V tem primeru ti svetujem ogled "znamenitosti", katera se imenuje prometna signalizacija. Še prej pa lahko prebereš kakšen odlok o parkiranju na območju določene občine. Parkiraj pred spustom na bovško stran. Pa ne pozabi na ročno zavoro in menjalnik v prestavi. :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojmu računu piše, da sem plačal ekološko takso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

na mojmu računu piše, da sem plačal ekološko takso

Jaz imam manj konju in mi nobeden nč noče , pa tud jaz se kar mim zapeljem pa mi tud nobeden nč noče ......ti pa plačej ,k onasnežuješ s tistimi plužnami :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Jaz imam manj konju in mi nobeden nč noče , pa tud jaz se kar mim zapeljem pa mi tud nobeden nč noče ......ti pa plačej ,k onasnežuješ s tistimi plužnami :lol1:

Kokr jest vem maš ti prepoved na Mangart z KTM.:fyou:

Popravljeno . Popravil gusar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fak, kako so vedli za najlon vrečko? :P

Sicer jaz sem za zaračunavanje, sploh ko je ogromno tujcev gor, včeraj je bila kar gneča. Le denar bi morali namenit v vzdrževanje taiste ceste.

Pa puste me pr mer :ras:

Popravljeno . Popravil DAMI34
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Fak, kako so vedli za najlon vrečko? :P

Sicer jaz sem za zaračunavanje, sploh ko je ogromno tujcev gor, včeraj je bila kar gneča. Le denar bi morali namenit v vzdrževanje taiste ceste.

Pa puste me pr mer :ras:

Z takole frizuro resno ogrožaš lepote Julijskih alp:ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, gusar pravi:

Kokr jest vem maš ti prepoved na Mangart z KTM.:fyou:

Klevete :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, Borutt said:

Kaj ima sedaj tujina vezo z eno cesto v Sloveniji, katero lahko uporabljam, saj sem plačal državi zahtevano vsoto ? 

Plačujemo uporabo motornega vozila v cestnem prometu. In sedaj se je nekdo spomnil, da mi bo računal uporabo ceste, čeprav sem že plačal uporabo motornega vozila v cestnem prometu. Tista cesta je odprta za ves promet, razen v primeru nevarnosti in ostalih nevšečnosti. Naj uredijo parkirišče in naj ga računajo uporabnikom.

Ja, tko ker sam praviš, da po tujini vsi upoštevamo njihov red, doma pa ne. Pač me zanima, če si "naš" pa po tujini plačuješ doma pa ne?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, skalar36 pravi:

Ja, tko ker sam praviš, da po tujini vsi upoštevamo njihov red, doma pa ne. Pač me zanima, če si "naš" pa po tujini plačuješ doma pa ne?

 

Imam nalepko za imuniteto. Članarina ni visoka, ugodnosti pa vrhunske. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, KARMEN1 pravi:

Če se vpišem v vaš sindikat, dobim :whistle:?

Sindikat nima nič s tem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Kmet2 pravi:

Zaprta cesta je samo za to da je lastnik krit v primeru nesreče zaradi poškodbe cestišča ,snega, itd nobeden ti pa nič noče če greš gor ,tako , da ja večkrat se da kljub zapori pridet gor ;)

Res je ... evo lanska vožnja mimo zapore ( poglej na 9:25)
 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

35 minutes ago, DL650 said:

Res je ... evo lanska vožnja mimo zapore ( poglej na 9:25)
 

 

kje pa je razlog zapore? na posnetku zgleda cesta čist ok .. si izrezal ali ... ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!