Skoči na vsebino

Slovo OD ČELADKOTA-LADO BUKOVEC


Priporočene objave

Dragi prijatelj......kot strela z jasnega, me je zjutraj udarila novica, da te ni več med nami.

Nekako ne morem tega dojeti.........še ta trenutek imam občutek, da te bom srečal.....ali na cesti.....ali pri Vaških.....ali pri Fajerjih..........

Teško pišem vse te besede, toda, morda jih na drugi strani.....tudi ti lahko prebiraš.......zato, klub vsemu pišem.

Pogrešal te bom.....tvoj optimizem, tvojo voljo do življenja......tvojo neverjetno sposobnost, da si človeka razvedril tudi v trenutkih, ko je bil najbolj na tleh. In za vse to.....ti najlepša hvala.

Nikoli te ne bom pozabil.

KLIMBRA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mores si predstavljati, kako sem se pocutil ko me je Primoz klical dobre pol ure po tem, ko sem sel iz brunarice, kjer smo se vsi se videli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje sožalje vsem domačim. včeri sem ga lih vidu ko je odhaju od Vaških. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, 12.8.2009 ob 21.39 uri, nas je na svoji največji ljubezni na 2 kolesih zapustil dober prijatelj LADO BUKOVEC - ČELADKO .....

Od njega se bomo poslovili v torek, 18.8.2009 ob 15. uri, na pokopališču Nove Žale. Za vse motoriste bo zbor pri Vaških boysih v Domžalah, v torek med 12. in 13.30 uro, nato pa bomo skupaj štartali proti Novim Žalam...

Svojci rože in vence hvaležno odklanjajo. Svoje prostovoljne prispevke za njegove tri otroke - sina Blaža ter še ne leto dni stari dvojčici Pio in Tio, pa lahko nakažete na donatorski račun, odprt pri SKB banki, št.: 03106-1000593703, sklic PIA TIA BLAZ. Račun bo odprt od 14.08. - 22.08.2009.

Za LADOTA-ČELADKOTA:

Prišla je noč...nesrečna noč...

in prijatelja nam vzela...

pa vendar tvoja podoba, Lado,

ne bo nikoli izbledela...

In čeprav tvoj glas se več ne sliši,

beseda tvoja v nas živi!

V srcu ostaja nam bridka bolečina...

a dragi prijatelj,

za tabo bo vedno ostala sled...

tiha solza večnega in lepega spomina...

Počivaj v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj, 12.8.2009 ob 21.39 uri, nas je na svoji največji ljubezni na 2 kolesih zapustil dober prijatelj LADISLAV BUKOVEC - ČELADKO .....

Od njega se bomo poslovili v torek, 18.8.2009 ob 15. uri, na pokopališču Nove Žale. Za vse motoriste bo zbor pri Vaških boysih v Domžalah, v torek med 12. in 13.30 uro, nato pa bomo skupaj štartali proti Novim Žalam...

Svojci rože in vence hvaležno odklanjajo. Svoje prostovoljne prispevke za njegove tri otroke - sina Blaža ter še ne leto dni stari dvojčici Pio in Tio, pa lahko nakažete na donatorski račun, odprt pri SKB banki, št.: 03106-1000593703, sklic PIA TIA BLAZ. Račun bo odprt od 14.08. - 22.08.2009. Hvala...

Za LADOTA-ČELADKOTA:

Prišla je noč...nesrečna noč...

in prijatelja nam vzela...

pa vendar tvoja podoba, Lado,

ne bo nikoli izbledela...

In čeprav tvoj glas se več ne sliši,

beseda tvoja v nas živi!

V srcu ostaja nam bridka bolečina...

a dragi prijatelj,

za tabo bo vedno ostala sled...

tiha solza večnega in lepega spomina...

Počivaj v miru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!