Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

Desno zgoraj je pri vsaki kategoriji opcija "Označi kategorijo za prebrano in se vrni nazaj". Če nekdo označi še neprebrane teme neke kategorije za prebrane, najbrž pomeni, da ga ne zanimajo. Torej bi bilo mogoče bolj smiselno, da bi se s tem knofkom vrnil na vstopno stran foruma?

Čakam in čakam pa ne dočakam, zato...

ponovno sprašujem, kar je že uporabnik Hattori Hanzo opozoril/vprašal...

Se da to kako ponastavit, kot je bilo v prejšnji verziji oz. imate mogoče v planu?

Eni to zelo pogrešamo. Hvala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

No, tud sam mam eno vprašanje...

Zanima me kako v svojem lastnem profilu pogledaš svoj ugled oz. me zanima kako direktno vidiš za katere svoje objave si dobil plus ali pa seveda minus? Mogoče kdo ve? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mojstri!

Kako za vraga na vstopni strani foruma umaknem nadležno vsebino kot so "Aktivne teme" "najbolj aktivni uporabniki" itd.... Je zelooooo moteče...heh

ala...

post-498-126553644734_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj o tem je bilo napisanega tukaj

Se mi zdi, da pa je na koncu delovalo, če se je zbrisalo piškotke od motosveta. (na dnu strani je povezava "Zbriši moje piškotke").

Popravljeno . Popravil zjelen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tud sam mam eno vprašanje...

Zanima me kako v svojem lastnem profilu pogledaš svoj ugled oz. me zanima kako direktno vidiš za katere svoje objave si dobil plus ali pa seveda minus? Mogoče kdo ve? :hmm:

To nemoreš pogledat lahko spremljaš samo direktno na vsakem postu posebej sicer pa v slučaju,da si kaznovan lahko pogledaš zakaj ali za kateri post te je dal moderator nahladno tako,da v avtarju pod sliko klikneš status opozoril in ti izpiše zakaj si bil kaznovan! Nevem če sem ti kaj pomagal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To nemoreš pogledat lahko spremljaš samo direktno na vsakem postu posebej sicer pa v slučaju,da si kaznovan lahko pogledaš zakaj ali za kateri post te je dal moderator nahladno tako,da v avtarju pod sliko klikneš status opozoril in ti izpiše zakaj si bil kaznovan! Nevem če sem ti kaj pomagal :hmm:

Si pomagal, sedaj vsaj vem, da je brezveze klikat na številko pred svojim ugledom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj o tem je bilo napisanega tukaj

Se mi zdi, da pa je na koncu delovalo, če se je zbrisalo piškotke od motosveta. (na dnu strani je povezava "Zbriši moje piškotke").

Meni to nikakor ne dela (na 1680 x 1050) v treh brskalnikih - težava persistentna ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

pa to, da če ne pogledaš ali ne obnoviš foruma nekaj časa se ti izbrišejo nove objave je tut zelo moteče

ne gre mal na daljši čas to ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to, da če ne pogledaš ali ne obnoviš foruma nekaj časa se ti izbrišejo nove objave je tut zelo moteče

ne gre mal na daljši čas to ??

?!? ... kakšne nove objave se bi naj zbrisale in kje ?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

?!? ... kakšne nove objave se bi naj zbrisale in kje ?!?

ko se prijaviš pogledaš pod "Nova vsebina od zadnjega obiska"

potem pa, če nekaj časa nič ne delaš so vse te objave weg, ni jih glavno več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Predlagam, da se tudi za forumski del fiksira širino, kot je za novičarski/portalski del. Sedaj se mi zadeva razleze čez celo širino, če imam brskalnik v fullscreenu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!