Skoči na vsebino

Nov izgled foruma 8-2009


Priporočene objave

Pa manjkajo ikonce na katero klikneš, da te vrže na prvo neprebrano objavo, ampak upam, da je to samo začasna pomankljivost :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa manjkajo ikonce na katero klikneš, da te vrže na prvo neprebrano objavo, ampak upam, da je to samo začasna pomankljivost :)

Seveda obstaja.

Ej a mora res vse iti na slabše tudi forum :krneki:

Jokanje za starim forumom je, kot pravijo Borgi "Resistance is futile...." ... svet in tehnologija gre naprej in ostati na 5 oz. več let starih zadevah je malodane smešno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda obstaja.

Kje pa je, ker jaz ne najdem.. Je samo funkcija za zadnjo objavo (skrajno desno), ali pa pač da klikneš na poljubno stran..

post-1190-125101995596_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda obstaja.

Jokanje za starim forumom je, kot pravijo Borgi "Resistance is futile...." ... svet in tehnologija gre naprej in ostati na 5 oz. več let starih zadevah je malodane smešno.

Mene pa zanima kako nastane potreba po novejši tehnologiji? Ali je stara bila bolj težavna za vzdrževanje? Kaj smo boljšega pridobili? Pomanjkljivosti smo vsi takoj opazili, sam ne vem zakaj slabša preglednost ( je to samo stvar navade? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud mene zelo moti to, da ni ikonce od zadnje objave v temi :trance_33_sleep:

Drugač mi pa itak tud celotn forum sploh ni ušeč...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kar soliden, mogoče bi blo pa fajn, če bi bile vseen mal temnejše los kolores... Škoda, ker ni barvnih nastavitev. Mah, da nam jokcal kt stara babuška, čist kool je...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove zakaj je bilo treba sploh spremeniti obliko foruma ? Po navadi tisto stvar katera dobro deluje in so ljudje nanjo navajeni ne menjaš :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist fajn je, nehite cmevkat ko stare babe.

Tako kot vam je enim čist fajn, nam drugim čist ni fajn :) Simple as that.

In ker smo v temi "Nov izgled foruma" je prav, da eni in drugi povemo svoje mnenje, ter predvsem da opozorimo na tiste malenkosti, ki so zaželjene tudi pri novem forumu. Ampak itak je prezgodaj za realno sodbo, ker v enem dnevu se pač ne da vse uštimat, tako da so pomankljivosti v tej fazi čisto nekaj običajnega..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je, ker jaz ne najdem.. Je samo funkcija za zadnjo objavo (skrajno desno), ali pa pač da klikneš na poljubno stran..

post-1190-125101995596_thumb.jpg

Tud mene zelo moti to, da ni ikonce od zadnje objave v temi :trance_33_sleep:

Drugač mi pa itak tud celotn forum sploh ni ušeč...

Po novem ni treba več klikat na ikonco, ampak klikneš kar link, da te vrže na zadnjo neprebrano objavo. Mogoče vaju je zmotlo to, da prvič ko sta na novem forumu odprla je vrglo na začetek, drugič nebo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot sem prebrav za nazaj ne najdete ikonce kot je bilo na starem forumu, da te je vrglo tja kjer si nazadnje končal brati forum! Ta ikonca je skrita v napisu teme katero bereš! Kar boš nazadnje prebral se bo tista stran shranila in ko boš nasledni dan kliknil na naslov teme bo naredilo isto kot je naredila tista ikona!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni dogaja, da novi forum deluje bistveno počasneje kot stari forum?.....če kdo ve za rešitev, bom hvaležen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni dogaja, da novi forum deluje bistveno počasneje kot stari forum?.....če kdo ve za rešitev, bom hvaležen...

Meni dela normalno!

Popravljeno . Popravil Aljaz92
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni dogaja, da novi forum deluje bistveno počasneje kot stari forum?.....če kdo ve za rešitev, bom hvaležen...

Tudi meni!Pa še zgodi se,da mi napiše

"[#2001] Oprostite, strežnik je trenutno preobremenjen, da bi lahko obdelal vašo zahtevo, prosimo, poskusite znova čez nekaj trenutkov"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se samo meni dogaja, da novi forum deluje bistveno počasneje kot stari forum?.....če kdo ve za rešitev, bom hvaležen...

Tudi meni!Pa še zgodi se,da mi napiše

"[#2001] Oprostite, strežnik je trenutno preobremenjen, da bi lahko obdelal vašo zahtevo, prosimo, poskusite znova čez nekaj trenutkov"

Enako.. Bodo že uštimali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa napiše...

"Warning: Wrong parameter count for debug_backtrace() in /home/motoweb/moto4/tabla/ips_kernel/classDb.php on line 1533

www.motosvet.com Driver Error

"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni!Pa še zgodi se,da mi napiše

"[#2001] Oprostite, strežnik je trenutno preobremenjen, da bi lahko obdelal vašo zahtevo, prosimo, poskusite znova čez nekaj trenutkov"

Kot je že bilo napisano. V ozadju še vedno poteka pretvorba starih Privatnih sporočil in starih objav na nov format in vsake toliko časa zaradi tega zabije mysql strežnik. Lahko pa forum ponovno odklopimo od sveta in bo mir.

P.S.

Ali pa preprosto zbrišemo vsa Privatna sporočila?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je že bilo napisano. V ozadju še vedno poteka pretvorba starih Privatnih sporočil in starih objav na nov format in vsake toliko časa zaradi tega zabije mysql strežnik. Lahko pa forum ponovno odklopimo od sveta in bo mir.

P.S.

Ali pa preprosto zbrišemo vsa Privatna sporočila?

Ne,sam tega ne!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!