Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Gorenjska


robberrt

Priporočene objave

No, pa sva le skup prišla. :wink:

Tvoj brat pa pozna mojga tamauga (brata). Torej sva skorej u žlahti. :lol:

Zec je pa mal popraskal svojga Suzukija, ane? Pa avto tud. :wink:

Jap vse v enem tednu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No gorenci mene se bi bilo sram javit,sploh pa če ste res taki kot pravijo vsi štosi od gorencev :D

Smo še slabši! Škoti so vajenci pri nas. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi gorenci danes ob sedmih zvečer poslušat radio gorenc na frekvenci 89,30 bom malo povedal o MM, dirkah itd! Potem lahko tudi komentirate moje pričevanje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sandra bodi srečna da so gorenjci na svetu,drugače ženske ne bi vedele kaj so to tangice! :lol: :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ejga!!!

Gorenjci javte se, da vidmo kolk nas je na forumu.

Jest sem iz ok. Kranja.

No pa še en gorenc :shock: - sj tega pa že poznaš :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz se štejem za pol gorenca ker se najraje vozim v tisto smer. Poznam pa itak vse v Jesenicah ,pa v Mojstrani. Viharniki če kdo to bere lep pozdrav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jaz se štejem za pol gorenca ker se najraje vozim v tisto smer. Poznam pa itak vse v Jesenicah ,pa v Mojstrani. Viharniki če kdo to bere lep pozdrav.

Ma ne me basat, če še to ne vaš, da se reče NA JESENICAH - razen, če nis edn od unh, k pravjo "u Jesenicama"... :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci! Koliko ste kaj zainteresirani, da bi se (recimo) kakšen torek dobili v kakšnem lokalu v okolici Kranja, in se malo spoznali. Moja predloga sta ali Rondo (za novim Mercatorjem), ali pa Johanca v Britofu, kjer lahko še kakšen kegelj dol butnemo. Za pogovore si mi zdi Rondo veliko boljši, Johanca pa za kakšne gostilniške športe.

Ima še kdo drug kakšen predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorenjci! Koliko ste kaj zainteresirani, da bi se (recimo) kakšen torek dobili v kakšnem lokalu v okolici Kranja, in se malo spoznali. Moja predloga sta ali Rondo (za novim Mercatorjem), ali pa Johanca v Britofu, kjer lahko še kakšen kegelj dol butnemo. Za pogovore si mi zdi Rondo veliko boljši, Johanca pa za kakšne gostilniške športe.

Ima še kdo drug kakšen predlog?

Men je kul,sam bom to začel prakticirat šele nasledno sezono,ko moped dobim....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vse skupaj sem misli tako, da se malo spoznamo, kakšno igro biljarda odigramo ali pa kakšen kegelj zbijemo.

Killroy, nevem kje ti vidiš problem da še nimaš motorja...

Terasa od Puba v Radovljici je pa za poleti super ideja.

Zanima me še katerih gorenjcev je tukaj več? Ali tistih ki so bolj za Radovljico, ali za Kranj. Meni sta oba kraja uredu.

Lahko bi se že drug teden kaj dobili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer imem butast urnik v službi in je malo daleč za mene ,ampak zakaj pa ne?Samo če bom imel prosto pridem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdj rabmo sam še enga majstra 8) da nam butne gor datum, kdaj se dobimo -pa kje:?: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ceprov se ze menmo s smeskotam pa cpromzyjem za OLP, nam nekako ne rata, vsakic kaksne obveznosti, pa bi blo mogoce res pametno da se gorenci dobimo pr johanc mogoce tud na partiji keglanja :)

Zadnc smo keglal pa je zakon :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!