Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

Se splača dati za čelado X-lite 701 velikost S. Stara 1 leto 200€ ?

Ne
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njalepša hvala vsem za laskave pohvale! Trudimo se po naših najboljših močeh in res nam veliko pomeni, če so naše stranke zadovoljne.

Lp, Boris Kompare cool.gif

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se splača dati za čelado X-lite 701 velikost S. Stara 1 leto 200€ ?

Nakup rabljene čelade toplo odsvetujemo. Čeprav je čelada mlajša od priporočenega roka trajanja, ki je od 3 do 5 let, ni toliko vprašanje starost kot zgodovina čelade – morda je bila že močno udarjena ali predolgo izpostavljena preveliki vročini?

Nikoli ne kupujte stare, že uporabljene čelade, pa naj bo cena še tako mikavna. Nihče vam namreč ne more zagotoviti varnosti in natančno povedati, v kakšnem stanju je ta čelada (ali je bila udarjena v nesreči …).

Lp, Boris Kompare B)

Popravljeno . Popravil kompi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli ne kupujte stare, že uporabljene čelade, pa naj bo cena še tako mikavna. Nihče vam namreč ne more zagotoviti varnosti in natančno povedati, v kakšnem stanju je ta čelada (ali je bila udarjena v nesreči …).

Lp, Boris Kompare B)

...pa še betice imamo različne!

Mene je enkrat dober prijatelj vprašal, če mu posodim čelado?

Težko sem odklonil, a sem mu v zameno ponudil dva para štumfov in gate. Pa jih ni maral...

Saj veste, kaj sem hotu povedat' a ne...?!

Kompi bo zagotovo potrdil.

Popravljeno . Popravil moto rider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Nolan N103 in ker sem hotel menjat za N104 sem v Sisitianu Motohit probal poleg Nolan N104 se Shoei multitec.. Moram se strinjat z prodajalko da Nolanka ni vredna 300ojro oz da je bols dat 40ojro vec za Shoei..udobje izdelava,teza.. res je dokler ne poznas zarnice je sveca dobra..baje pa pride se novejsa in boljsa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Nolan N103 in ker sem hotel menjat za N104 sem v Sisitianu Motohit probal poleg Nolan N104 se Shoei multitec.. Moram se strinjat z prodajalko da Nolanka ni vredna 300ojro oz da je bols dat 40ojro vec za Shoei..udobje izdelava,teza.. res je dokler ne poznas zarnice je sveca dobra..baje pa pride se novejsa in boljsa..

Nimamo vsi iste glave in okusa....kupil N104 in B4 komunikacijo in sem več kot zadovoljen...prej sem imel in še imam Shoei .....
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Nolan N103 in ker sem hotel menjat za N104 sem v Sisitianu Motohit probal poleg Nolan N104 se Shoei multitec.. Moram se strinjat z prodajalko da Nolanka ni vredna 300ojro oz da je bols dat 40ojro vec za Shoei..udobje izdelava,teza.. res je dokler ne poznas zarnice je sveca dobra..baje pa pride se novejsa in boljsa..

Pride Shoei Neotec!

Mene je N104 ob ogledu karprepričala, res pa da jo nisem preizkusil med vožnjo.

Do sedaj sem bil in sem še vedno na Schubertkah (Concept, C2, C3).

Dobiš pa skoraj dve N104 za ceno ene C3.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dons Multitec u Luisu na Dunaju vidu-jih imajo za 349ojro in to une lepe mordobele...zgleda da

je cena padla zarad Neoteca..

ko sem dal to naglavo in ce primerjam mojo N103-sploh ni primerjave..vse nekaj skriplje,sumi,zatika se,tezka je pa itak

cist prevec..res ni nobene pametne preklopne celade pa da bi imela kako grafiko oz barve in normalno ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nord kolk te je koštala?Jest sem isto gledu včeraj v Velenju Se mi je kr dopadla sam cena mi ni sedla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nord kolk te je koštala?Jest sem isto gledu včeraj v Velenju Se mi je kr dopadla sam cena mi ni sedla.

to je top secret, ti v soboto razložim, sicer pa so cene znane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nord kolk te je koštala?Jest sem isto gledu včeraj v Velenju Se mi je kr dopadla sam cena mi ni sedla.

Lej Gusar če boš plačal pir in vzel mene sabo boš pršu pocen ko Nordi čez...heheheeh....a ne Nordkap.....sam še pir mormo spit....

Me un tvoj kolega še nč ni obvestil za Givi šipo...dej če boš kej letu mim njega ga pobaraj malo....

Ko prletim v Velenje te dregnem.... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Gusar če boš plačal pir in vzel mene sabo boš pršu pocen ko Nordi čez...heheheeh....a ne Nordkap.....sam še pir mormo spit....

Me un tvoj kolega še nč ni obvestil za Givi šipo...dej če boš kej letu mim njega ga pobaraj malo....

Ko prletim v Velenje te dregnem.... :kva2:

Ja, ja, seveda pir velja, a mi nisi zadnjič rekel, da si zrihtal zadevo, zakaj me pa nisi prej poklical, ga taqkoj rufnem pa ti javim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Gusar če boš plačal pir in vzel mene sabo boš pršu pocen ko Nordi čez...heheheeh....a ne Nordkap.....sam še pir mormo spit....

Me un tvoj kolega še nč ni obvestil za Givi šipo...dej če boš kej letu mim njega ga pobaraj malo....

Ko prletim v Velenje te dregnem.... :kva2:

Pir ni noben problem samo dobit se morma.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi pozdravljen!

Danes sem dobil bluetooth kit3.

Skoraj ne morem verjeti, da programska oprema namenjena nastavitvam naprave podpira samo Windows uporabnike?

A so pri Nolanu malo zaspali?

Torej si morem najprej it sposodit en PC računalnik preden začnem uporabljati zadevo?

Dajte malo podregnit fante pri Nolanu, da poskrbijo tudi za MAC uporabnike.

Lep pozdrav

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kompi pozdravljen! Danes sem dobil bluetooth kit3. Skoraj ne morem verjeti, da programska oprema namenjena nastavitvam naprave podpira samo Windows uporabnike? A so pri Nolanu malo zaspali? Torej si morem najprej it sposodit en PC računalnik preden začnem uporabljati zadevo? Dajte malo podregnit fante pri Nolanu, da poskrbijo tudi za MAC uporabnike. Lep pozdrav Blond

Aplikacije N-Com Wizard trenutno ni mogoče namestiti na operacijski sistem MAC OS X, tudi zaradi nekaterih omejitev, ki jih postavlja podjetje Apple. Iz istega razloga niti naši konkurenti z računalniško aplikacijo za čelade in Bluetooth sisteme, ne omogočajo namestitve aplikacije na operacijski sistem Mac.

Nekaj naših testnih uporabnikov si je na računalnik sicer namestilo aplikacijo N-Com Wizard z uporabo Windowsovega emulatorja za MAC.Program je funkcioniral, vendar z nekaterimi omejitvami: omogočeno je bilo upravljanje parametrov naprave N-Com, kakor tudi upravljanje radijskih nastavitev, ni pa bilo mogoče posodabljati programske opreme sistema N-Com. Trenutno preverjamo, ali je mogoče usposobiti tudi to funkcijo z emulatorjem, vendar za sedaj ne kaže najbolje.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si sposodil WIN mašino in porihtal zadevo.

Opravil sem tudi testno vožnjo in VSE POHVALE. Deluje odlično!

Vredno vsakega centa, priporočam.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa razlike med modeli 104 razen v ceni?

Gledam na www in recimo taka bela kot je prilimana zgoraj stane 350 ojrov, neka druga 50 manj?

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa razlike med modeli 104 razen v ceni?

Gledam na www in recimo taka bela kot je prilimana zgoraj stane 350 ojrov, neka druga 50 manj?

Hvala

Lp

malo se prestavi na stran 107 ti je kompi odgovoril glede razlike med čeladami, treba je malo migat, pa bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšne so pa razlike med modeli 104 razen v ceni?

Gledam na www in recimo taka bela kot je prilimana zgoraj stane 350 ojrov, neka druga 50 manj?

Hvala

Lp

Pri modelih N104 Classic, Action in Voyage je zunanja školjka pobarvana dvakrat in zaščitena s prozornim zaščitnim lakom. Action in Voyage pa sta še dodatno obogatena z dizajnom. Pri modelu Special je školjka pobarvana enkrat, v serijski opremi pa ni vključenega vložka proti megljenju (opcija za doplačilo).

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri modelih N104 Classic, Action in Voyage je zunanja školjka pobarvana dvakrat in zaščitena s prozornim zaščitnim lakom. Action in Voyage pa sta še dodatno obogatena z dizajnom. Pri modelu Special je školjka pobarvana enkrat, v serijski opremi pa ni vključenega vložka proti megljenju (opcija za doplačilo).

Lp, Boris Kompare B)

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lej Gusar če boš plačal pir in vzel mene sabo boš pršu pocen ko Nordi čez...heheheeh....a ne Nordkap.....sam še pir mormo spit....

Me un tvoj kolega še nč ni obvestil za Givi šipo...dej če boš kej letu mim njega ga pobaraj malo....

Ko prletim v Velenje te dregnem.... :kva2:

Ej kmet2 drug teden po praznikih k bo lep vreme bi šou v Velene po čelado si oblubu pomoč jez pa oblubm pir (laško)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kmet2 drug teden po praznikih k bo lep vreme bi šou v Velene po čelado si oblubu pomoč jez pa oblubm pir (laško)

A tk gusar, a kr brez mene bi vidva biznisirala. Tud jaz bi se prdružo na piru-sam brezalkoholnem, ko tk veš da ne pijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!