Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

(P)Burger, samo zate, ker ne znaš sam...

Autohrvatska Bim. d.o.c.

Draskoviceva, 47

10000 Zagreb

www.ah-bim.hr

ah-bim@zg.hinet.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strani, ki si jo ti napisal je cena čelad manjša kot pri nas in glede na to da sem vsak mesec vsaj enkrat v Zagrebu mi ne bi bilo problem tam kupit :!: :?:

Potem dobiš nazaj še davek (PDV ali kar že imajo...) in brez problema pripelješ v SLO, ker kdo pa bi sploh pomislil, na to da švercaš čelado iz HR v SLO :?:

Meni se zdi pač bolj enostavno kot da bi hodil naprimer v Italijo :!:

Res pa je drugo vprašanje kolikšen izbor modelov imajo Hrvtje - bo treba napisat kakšen mail :?:

A je še vedno nejasno zakaj bi kupoval v ZG :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej vem, da se bi mi najbolj splačalo kupit jeseni, ko je imel compaco -30% samo takrat je še nisem rabil :?

Zdaj pa rabim čelado, pa bi rad enih 20k sit prišparal :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, da jeseni ni več. Pokliči k Compacu, verjeno imajo še kaj po starih ali pa znižanih cenah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI

X LITE902 JE NASLEDNICA X LITE901 PRI AUNERJU V GRADCU IMAJO TESTNE NOVE SAMOO CRNE BARVE ZA 250EU Z DDV NATO SE -20%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZRIHTAM GUME VSEH DIMENZIJ IN TIPOV NA DUNLOP 20% POPUSTA ZA VECJE KOLICINE SE DA PA SE DOGOVORIT PA TUDI OSTALE FIRME TUDI Z POPUSTOM VENDAR MANJSIM.

028872943

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAVLJENI

X LITE902 JE NASLEDNICA X LITE901 PRI AUNERJU V GRADCU IMAJO TESTNE NOVE SAMOO CRNE BARVE ZA 250EU Z DDV NATO SE -20%

No saj za tako ceno se pa slača nabavit tud če je črna, se da lahko pol pa še kšn air brush gor....samo je pa treba it v Gradec....jst pa čist na drugem koncu... :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, da jeseni ni več. Pokliči k Compacu, verjeno imajo še kaj po starih ali pa znižanih cenah.

Sem spraševal že jeseni kakšen mesec po tem, ko je bilo konec akcije pa se ni dalo nič zmenit, mogoče pa se splača še enkrat vprašat, ker so zdaj že novi modeli zunaj :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vseeno, da jeseni ni več. Pokliči k Compacu, verjeno imajo še kaj po starih ali pa znižanih cenah.

Sem spraševal že jeseni kakšen mesec po tem, ko je bilo konec akcije pa se ni dalo nič zmenit, mogoče pa se splača še enkrat vprašat, ker so zdaj že novi modeli zunaj :?:

Sm klical na compaco pa so rekli, da zdej delajo seznam, katerih čelad letos ne bo več v prodaji in jih bodo znižali :D

To se bo baje zgodilo čez kakšnih 10-14 dni....upam, da se bo potem tudi sneg začel kaj topit :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

elbarto

Član

Član od: sreda, 04.07.2001 16:12

Objav: 366

Kraj: Maribor

Objavljeno: 07 feb 2003 07:32 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Par dni nazaj sem dobil novo verzijo N82 rapid plus...mrrrr, kak fino jo je met na glavi...še celo prostor za mojo brado je dovolj velik...

Treba se bo malo navadit na obročke, ki pa so dosti bolj enostavni za uporabo, kot sem si mislil...

lp, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
Ali kdo pozna Nolanovo čelado X-801.  Na netu ne najdem kej dost podatkov o tem modelu.

za 801 še nisem slišal, bom pa pogledal še enkrat nolanove novosti za 2003 ampak ko sem na hitro preletel press material nisem zasledil nobene 801. da nisi zamenjal z 901 ali 902?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo pozna Nolanovo čelado X-801.  Na netu ne najdem kej dost podatkov o tem modelu.

za 801 še nisem slišal, bom pa pogledal še enkrat nolanove novosti za 2003 ampak ko sem na hitro preletel press material nisem zasledil nobene 801. da nisi zamenjal z 901 ali 902?

OK boljši pregledal material, ja je res nova pa še dobro zgleda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

demons_eye

Član

Član od: sobota, 27.07.2002 0:57

Objav: 69

Kraj: Ljubljana,Slovenija

Objavljeno: 21 mar 2003 21:56 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Danes sem kupil novo čelado Nolan N100Evolution.Čelada je izjemno lična,dodan anti fog vezir,99% UV zaščita,zaščita proti praskam.Flip up sistem.Pralna antibakterijska podloga...

Kupil v Gama centru iz preprostega razloga...dali so mi jo na tri čeke,kar mi niso dali nikjer drugje.

_________________

catch the rainbow...and ride the sky...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • 8 mesecev pozneje...

A je že kdo nabavil N-101 in da je imel prej oz. je imel možnost preizkusa N-100, da bi lahko podal kakšno primerjavo...

Me zanima, če je res toliko boljša...

Drugače sem z N100 zelo zadovoljen...pinlock deluje perfektno, tesni zelo dobro, zračenje zelo dobro,... edino me moti, da je hrupna pri višjih hitrostih...ja no saj vem, da je to slabost FLIP-UP čelad...rešitev so edino ušesni čepki...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo nabavil N-101 in da je imel prej oz. je imel možnost preizkusa N-100, da bi lahko podal kakšno primerjavo...

Me zanima, če je res toliko boljša...

Drugače sem z N100 zelo zadovoljen...pinlock deluje perfektno, tesni zelo dobro, zračenje zelo dobro,... edino me moti, da je hrupna pri višjih hitrostih...ja no saj vem, da je to slabost FLIP-UP čelad...rešitev so edino ušesni čepki...

N-100 definitivno ni X-lite.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denny,

prepričaj se sam! Izkoristi Nolanovo posebno ponudbo: izposodi si testni model izbrane čelade (tudi N101) in na svojem motorju z njo odpelji kakšen kilometer. Bi ti znal kdo bolje opisati občutke, kot če jih občutiš sam?

Lep pozdrav!

Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Denny,

prepričaj se sam! Izkoristi Nolanovo posebno ponudbo: izposodi si testni model izbrane čelade (tudi N101) in na svojem motorju z njo odpelji kakšen kilometer. Bi ti znal kdo bolje opisati občutke, kot če jih občutiš sam?

Lep pozdrav!

Boris Kompare  B)

Spet jaz, moja čelada še vedno pušča. :(

Opazil sem, da ima N101 drugačne gumice, ki imajo rob, se jih da dobiti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!