Skoči na vsebino

Nolan, X-Lite, Grex čelade


dr.looney

Priporočene objave

živjo!

že neki časa gledam za novo čelado pa smi nit še ne mudi sm pa zasledu to http://www.compaco.si/compaco.php?id=10&m=4

:eek: in zgleda kar privlačno za eno x-litko uzet, me pa zanima če je kdo že tu kupoval pa kak bi se dobil v ng ker piše da je trgoavto kao podružnica.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servise opravljamo v našem centru v Velenju, vendar pa nam lahko čelado pustiš tudi pri kateremkoli izmed naših pooblaščenih prodajalcev, mi pa bomo poskrbeli, da bo čelada našla pot v Velenje.

Kje pa je kaksen pooblasceni prodajalec v okolici Krškega?Mam pa dve nolanovi celadi in bi potem jst to pustil pri enem od pooblascenega prodajalca-ker zdaj jih tak ne bom rabo-ker do Velenja mam kr dost dalec!Dobim jst tam kako potrdilo da sem pustil celado tam?

Me pa se zanima ce mate zdaj v tej akciji ko je do 15 oktobra tudi znizane cene vizirjev(črnih)?

Hvala za prejsni odgovor pa za tega se tudi ze zahvlajujem!

Zanima me se sem zdaj videl na vasi spletni strani po "Prodaja" da je tudi v Krškem Delta Team kot pooblasceni prodajalec vasih celad, pa me zanima ce jst lahko tam pustim celadi da jih vi potem dobite?

Popravljeno . Popravil justaboy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy

pokliči Intereuropo expres pa ti čelado poberejo doma in odpeljejo v Velenje, strošek pa mislim da je okoli 800SIT, da ne boš ravno v Velenje hodil zaradi tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@justaboy

pokliči Intereuropo expres pa ti čelado poberejo doma in odpeljejo v Velenje, strošek pa mislim da je okoli 800SIT, da ne boš ravno v Velenje hodil zaradi tega.

Sej to ne bi hodo v Velenje,ampak bi pusto pac v eni pooblasceni trgovini pa ze nekak dostavijo gor!

Sej bom videl kaj bo napisal @kompi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

že neki časa gledam za novo čelado pa smi nit še ne mudi sm pa zasledu to http://www.compaco.si/compaco.php?id=10&m=4

:eek: in zgleda kar privlačno za eno x-litko uzet, me pa zanima če je kdo že tu kupoval pa kak bi se dobil v ng ker piše da je trgoavto kao podružnica.

lp

ja sam tisto s 50% popustom je blo januarja 2005, tko da si enmal zamudil, poklič, če še majo kako čelado znižano, sam dvomim, ker taka roba gre kr hiter v promet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam tisto s 50% popustom je blo januarja 2005, tko da si enmal zamudil, poklič, če še majo kako čelado znižano, sam dvomim, ker taka roba gre kr hiter v promet

Jst sem pred dvema mesecema kupo x-lite 902 za 70k je bla znizana iz 110k :OK: Sem ful zadovoln z njo razn zdaj me malo zapiranje j.... pa se to bomo zrihtali :D Skoda da jih vec ne delajo je pa zato zdaj prsla 801!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

že neki časa gledam za novo čelado pa smi nit še ne mudi sm pa zasledu to http://www.compaco.si/compaco.php?id=10&m=4

:eek: in zgleda kar privlačno za eno x-litko uzet, me pa zanima če je kdo že tu kupoval pa kak bi se dobil v ng ker piše da je trgoavto kao podružnica.

lp

Prav takšna čelada letos varuje mojo bučo in glavico moje najdražje. Dobra čelada, meni je kot ulita. Mislim, da se za ta denar ne da kupiti več! Ker gre za model, ki so ga posebej uvozili, se pozanimaj direktno pri Compac-u, mogoče še imajo kakšno.

Najbrž nima smisla iskati v Trgoavtu, ker znajo biti malo leseni.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž nima smisla iskati v Trgoavtu, ker znajo biti malo leseni.

ne samo malo, ampak zelo leseni in vsaj tisti v našem koncu nimajo pojma o čeladah, tako da se je najbolje obrnit kar na zastopnika :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

že neki časa gledam za novo čelado pa smi nit še ne mudi sm pa zasledu to http://www.compaco.si/compaco.php?id=10&m=4

:eek: in zgleda kar privlačno za eno x-litko uzet, me pa zanima če je kdo že tu kupoval pa kak bi se dobil v ng ker piše da je trgoavto kao podružnica.

lp

Pri Trgoavtu ponujajo precej širok spekter izdelkov in ne le čelade, poleg tega pa so se posvetili predvsem prodaji nižjega cenovnega ranga čelad, ki ne zahteva ekspertnega znanja. Z izobraževalnimi seminarji, ki jih organiziramo za pooblaščena prodajna mesta, se znanje prodajalcev sicer iz leta v leto izboljšuje, kljub temu pa ni realno pričakovati, da bodo obvladali prav vse detajle. No, ne glede na to nam fantje, s široko razvejano prodajno mrežo in izjemno kooperativnostjo, nudijo precejšnjo pomoč. Za vse morebitno dodatno potrebne informacije, ki jih v Trgoavtu morda ne bi dobil, pa nas prosim pokliči in z veseljem ti bomo pomagali.

Lp, Boris Kompare B)

Sej to ne bi hodo v Velenje,ampak bi pusto pac v eni pooblasceni trgovini pa ze nekak dostavijo gor!

Sej bom videl kaj bo napisal @kompi !

Če ne zaupaš pošti in kurirskim službam, potem lahko seveda čeladi pustiš tudi pri katerem izmed naših pooblaščenih prodajalcev (Delta team Krško), mi pa bomo poskrbeli, da bosta našli pot v Velenje.

Me pa se zanima ce mate zdaj v tej akciji ko je do 15 oktobra tudi znizane cene vizirjev(črnih)?

V sklopu Compacovih čudovitih mesecev akcij in velike posezonske razprodaje zaloge čelad, ki je trajala do 15. oktobra, rezervni deli (vizirji) niso bili znižani.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne zaupaš pošti in kurirskim službam, potem lahko seveda čeladi pustiš tudi pri katerem izmed naših pooblaščenih prodajalcev (Delta team Krško), mi pa bomo poskrbeli, da bosta našli pot v Velenje.

Lp, Boris Kompare B)

Do kdaj pa to traja da pregledate celade in popravite tiste stvari ki so v sklopu te akcije?Moram jst te stroske potem pokrit?Jst bom ob prvi priliki celadi odpeljal v Delta team in ti potem sporocim na pm!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do kdaj pa to traja da pregledate celade in popravite tiste stvari ki so v sklopu te akcije?Moram jst te stroske potem pokrit?Jst bom ob prvi priliki celadi odpeljal v Delta team in ti potem sporocim na pm!

Brezplačne servisne preglede čelad opravljamo praktično skozi celo leto. Najbolj primeren čas za tovrstna opravila pa je najbrž prav zdaj, izven sezone, ko lahko kakšen dan pogrešaš čelado. Na teh servisih čelade pregledamo, očistimo in podmažemo mehanizme vizirjev, po potrebi zamenjamo tesnila vizirja, nastavimo zatesnitve ... vse brezplačno! V primeru pa, da je potrebno recimo zamenjati vizir, ali pa je morda že cela čelada neprimerna za uporabo, stranko na to opozorimo (ko boš pošiljal čeladi ne pozabi pripisati tel.št in naslov). Pregled in opravila nam največkrat vzamejo kakšen dan dela, razen v primeru, ko ocenimo, da gre za popravilo v garanciji, ki ga ne moremo opraviti v Velenju in zato potem čelado posredujemo na popravilo v tovarno. Seveda spet na naše stroške.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo v začetku drugega leta tudi kakšna akcija (popusti), kot je bila letos ?

Seveda! V sklopu čudovitih mesecev akcij bomo januarja 2006 pripravili znižanje cen za čelade modelnega leta 2005 (N83, N93, N101) iz zaloge. Predvidoma za 40%.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mam en cist neumn laicn uprasanje... kasna je razlika med modeloma X-lite X-801 in X-601 ( http://www.compaco.si/x-lite.php?cid=2_10 in http://www.compaco.si/x-lite.php?cid=2_11 ) razn nacina zapenjanja, barv in 40k sitou :blink:

hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na našem koncu(Maribor) so trgovci v Trgoavtu zelo leseni, še posebej tisti v Mečkator centru... :BUA: :slap: .

lp vuk

V Ljubljani v enakem centru lahko vsaj en kos osebja v zvezi z Nolan kar pohvalim. Dobr, ni to Veleje, ampak za močvirje res korektno in z argumenti. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo mam en cist neumn laicn uprasanje... kasna je razlika med modeloma X-lite X-801 in X-601 ( http://www.compaco.si/x-lite.php?cid=2_10 in http://www.compaco.si/x-lite.php?cid=2_11 ) razn nacina zapenjanja, barv in 40k sitou :blink:

hvala za odgovore...

Na prvi pogled sta si obe X-litke morda res precej podobni. Obe sta ročno izdelani iz kompozitnih materialov, obe sta opremljeni s posebnim, dvoslojnim polistirenskim vložkom in tudi školjka je pri obeh na voljo v treh različnih velikostih, s čimer smo dosegli najnižjo težo, najmanjši aerodinamični upor in optimalno udobje.

No, je pa X-801R v primerjavi z X-601 bolj čokate oblike, poleg načina zapenjanja, barv in cca. 25.000 sit razlike pa premore še večji in učinkovitejši prezračevalni sistem (AVS), oblazinjenje je pri X-801R iz zračnega, ekskluzivnega materiala Unitherm, ki odvaja vlago in odlično objame glavo, da čelada ohranja lego tudi pri veliki hitrosti. Material Unitherm deluje termoregulacijsko: pri nizkih temeperaturah je suh in topel, hladen pa kadar je vroče. X-801R je serijsko opremljena tudi s protivetrno zaslonko in usmerjevalnikom izdihane sape, vložkom proti megljenju vizirja s silikonsko obrobo (razen za X-801R Start) in vizirjem, na katerega je mogoče namestiti folije za odmetavanje…

Najbrž pa boš razlike med obema modeloma še najprej občutil, če čeladi testiraš. Na svojem motorju. Ja, tudi to je mogoče :yes:

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zahvaljujem se compacu za čiščenje in servis čelade, res strokovno opravljeno delo, pa tista čelada 801r model 06 črne barve je HUDA" :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič več in nič manj kot 9.960,- sit.

Lp, Boris Kompare B)

Hvala!Ker meni je rekel v Gama centru v BTC-ju da pride 12k ko sem kupo celado!

P.S:Jutri nesem celadi v Delta team!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi pogled sta si obe X-litke morda res precej podobni. Obe sta ročno izdelani iz kompozitnih materialov, obe sta opremljeni s posebnim, dvoslojnim polistirenskim vložkom in tudi školjka je pri obeh na voljo v treh različnih velikostih, s čimer smo dosegli najnižjo težo, najmanjši aerodinamični upor in optimalno udobje.

No, je pa X-801R v primerjavi z X-601 bolj čokate oblike, poleg načina zapenjanja, barv in cca. 25.000 sit razlike pa premore še večji in učinkovitejši prezračevalni sistem (AVS), oblazinjenje je pri X-801R iz zračnega, ekskluzivnega materiala Unitherm, ki odvaja vlago in odlično objame glavo, da čelada ohranja lego tudi pri veliki hitrosti. Material Unitherm deluje termoregulacijsko: pri nizkih temeperaturah je suh in topel, hladen pa kadar je vroče. X-801R je serijsko opremljena tudi s protivetrno zaslonko in usmerjevalnikom izdihane sape, vložkom proti megljenju vizirja s silikonsko obrobo (razen za X-801R Start) in vizirjem, na katerega je mogoče namestiti folije za odmetavanje…

Najbrž pa boš razlike med obema modeloma še najprej občutil, če čeladi testiraš. Na svojem motorju. Ja, tudi to je mogoče :yes:

Lp, Boris Kompare B)

to verjetno vela samo v velenju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to verjetno vela samo v velenju?

Testne čelade si lahko brezplačno izposodite vsak delovni dan v naših prodajnih centrih:

- v Velenju: COMPACO d.o.o., Koroška 46; tel. 03/891 91 03,

- v Ljubljani: GAMA CENTER d.o.o., BTC - hala A; tel. 01/585 27 01

vir: www.compaco.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa je u lj isto obsirna ponudba kt u velenju? k kokr sm jest brau je u velenju sedez use ostalo so pa podruznice (manj ponudbe?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na www.compaco.si lahko -poleg nekaterih koristnih nasvetov- najdeš objavljeno tudi celotno ponudbo čelad skupine Nolan v Sloveniji. Največja zaloga in izbira čelad Nolan je razumljivo v centralnem skladišču v Velenju, vendar pa tudi vsi pooblaščeni prodajalci širom Slovenije (glej seznam) razpolagajo s kompletno ponudbo. V kolikor kakšne čelade trenutno nimajo na zalogi, jo naročijo in v nekaj dneh je na voljo tudi tam. Če temu ni tako me lahko seveda kontaktiraš na PM in rad ti bom pomagal.

Lp, Boris Kompare B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!