Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

shark RSV,ze cetrta shark zapored.edino kar moti,da je z sedanjim motorjem glasnejsa,kot prej.bom pa zamenjal cez zimo,ker je ze 3 leta stara (ca.70.000 km).

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam Shark. Brez popusta stane okrog 47.000 SIT. Kaka točno je, ne bi vedela, ker je še vedno v trgovini in me čaka skupaj z motorjem. Vem samo da je lepa ko hudič pa po tisti eni vožnji, ki sem jo naredila z njo se mi zdi, da bo kar v redu, je pa res, da se nisem vozila hitreje kot 60km/h. Eno prejšnjo verzijo sem že imela in sem bila kar zadovoljna z njo. Glede na to, da je ta nekaj razredov višje, bi morala biti boljša. Bomo videli.

V ponedeljek pa gre zares.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem sam kupoval celado za enduro je bilo vse kot na kaksen kvizu. Kamor koli sem prisel so vsi trgovci imeli celado za mojo glavo :)

"Trgovska fora", nakar sem se odlocil za SHARK RSV, lahka, udobna, sipa se rosi sam k te dibi dez, ce zapres zracnike ne premoci in tud pri vizirju ne spusca. Ima pralno podlogo, pri daljsi furi mas suhe lase in ti ne opleta pri vecji hitrosti, slaba stran je sumenje sam je za prenest. Cena celade je bila 56k letos. Ce ima kdo tako celado me zanima kaj dogaja z njo pri 200 ali vec!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

yiani,pri 200+ je cisto vseeno,ker itak komaj gledas in dihas.vsaj na naked in semi-naked.kako pa pri tourerju a la BMW ali Pan European....nimam pojma.

do 190 je sicer glasna (sipa dela svoje),samo se da zdrzati.

aja,shark RSV imam jaz tudi.

-----

who dares wins

Edited by - Ice on 16/09/2001 19:48:03

Ice zamima me kaj je bilo s prejsnjimi tremi SHARK celadami, so bile isti model, odprave napak in pomanjkljivosti po letih?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice zamima me kaj je bilo s prejsnjimi tremi SHARK celadami, so bile isti model, odprave napak in pomanjkljivosti po letih?

ne,razlicni modeli.

ne.starost,poskodovane in nesigurne ratale (padci)....rutinska zamenjava vsake tri/stiri leta.sem zmeraj skoraj vse v trgovini sprobal in vedno pristal pri shark.udobje,"glasnost",design...nekako te celade najbolje lezijo na moji glavi.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Mislim kupit čelado SHARK RS2 race, zanima me kako se obnese

glede na to,da sem dve shark ze "ponucal" (i.e.uspesno sprobal na asfaltu) in sedaj vozim ze s cetrto,ti lahko te celade samo priporocam.ce pa hoces vedeti,kako ti stojijo na betici in kako se obnasajo na motorju pri razlicnih hitrostih......sposodi si jih in jih testiraj na motorju,na katerem jo mislis uporabljati.nakladati "meni je super" "meni pa ne" je brezveze.se enkrat: sprobaj! in potem kupi.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam shark... točn model zdejle ne vem, vem sam da sm razočarana ...

ful mi piska med vožnjo, tanek del gume za tesnenje vizirja se je strgal in ni bilo tesnenja.....sem jo nesla nazaj, da jo popravijo, pa je še slabše...... zdaj mi še fejst piha, pol pa celo pot jokam, namest da bi bla veseli motorist

a kje pr nas sploh prodajajo čelade tko, da jo lahk sprobaš na motorju in se pelješ... baje ti jo v nemčiji posodjo tud za ceu popoldne

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark celade lahko kupite v Ljubljani TC MOTOSHOP, nasproti gasilskih brigad. Pa se posodi ti jo za furo tko, da jo sprobas kot se sika. Nardis giro po obvoznici in to je to.

Sam rect je treba

P.S. A bo se kej lepih dni letos?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice a imamo na štajerskem motoshop z shark čeladami

V Mariboru ima TC motoshop tudi izpostavo. Sam ne bi vedela kje je. Jaz si načeloma tudi vse kupujem v TC Motoshop v Lj. In kot sem že enkrat napisala, sem zelo zadovoljna z njimi.

Še ena trgovina, ki ima dobro ekipo, pa ti radi nardijo kakšno uslugo je Fun sports. Sicer ni povezana z motociklizmom, ampak med nami so pač tudi športniki, ki se navdušujejo nad drugačnimi adrenalinskimi dozami.

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREM JEST MAL NAZAJ NA ČELADE!

Ker so gospa prjavl,da odprta čelada nikamor več ne paše(predvsem pa je full demode)sem kot vsak priden možek preštel tolarčke,pa hajmo po trgovincah.Pa sva bla pr habatu,pa u trzinu,pa domžalah...nakonc pa u TC motoshop.

IZBOR: SHARK RSF FUSION-barva srebrna,al pa črna

CENA: 43.000,00 SIT (-10%)

POZNAVALCI ZA CENE........NA POMOČ......A JE ŠE KJE TOLE CNEJ?

Kolkr sem uspel prečekirat žal ne

SAM ZAKAJ PA SMO NA SVET....ja zato d ženske ubogamo(sej sem s tamalimi črkami napisu)

PS:izboril sem si par dni za premislek in dodatne informacije!

Uredil - klimbra on 08/10/2001 20:51:29

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je cena kar ok.lahko pa tudi malo posnofas po www.shark-helmets.com

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo izkuąnje Shark čeladami (model RSV) ali pa AGV čeladami?

Komfort, glasnost, ventilacija, cena...

lp, Pjotr.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shark RSV (laconi replica):

- zmerno glasna na GSFu (odvisno od motorja,glave in drugih faktorjev)

- komfort enkraten,razen pri nizkih temperaturah vlece okoli vrata,pase zelo dobro,notranjost se da separatno oprati

- ventilacijo tako-tako,pri dezju se mi zarosi vizir in tudi tesen ni 100%

- cena DEM 500.- (v AUT) je ok za srednji razred celad

- drugace zelo kvalitetna celada (materijali in finis),samo po treh letih in 75k km se mi je zacela malo razpadati (detajli).

naslednja bo ali spet shark ali kaj bolj tihega.moram sprobati,kaj najbolj pase z oklepom na GSFu.

------

Been There Done That

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam shark XRS in sem zadovoljen.

V dezju mi ne pusca, se pa kar rada rosi.

Tudi meni na detajlih razpada (sprednji notranji vlozek)

cena za lanski model 37k sit.

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

cene v AUT: od ATS 1500.- do ATS 9000.-,take ki jih imajo na zalogi.se pa dobijo race celade (F1,SBK-,GP-nivo),ki nimajo cenovnega listka (ATS 30.000.- naprej).

-------

What part of NO don´t You understand?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

pozdravljeni

jaz bi pa vprašal če v Sloveniji sploh kdo prodaja SHARK čelade....pa vse lastnike teh čelad prosim da mi podate kakšna mnenja o njih

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem mojo čelado Shark kupil v CE. Torej, v SLO jih prodajajo.

Moj vtis: zdi se mi v redu, vendar jo bom zamenjal, ker je preveč lisasta. Kupil sem jo kar tako za zimo, čez poletje sem imel čelado jet, in se mi takrat obarvanost ni zdela pomembna, sedaj sem se pa navadil integralne in si moram kupiti nekaj v resni barvi.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam celado Shark RSV! Cena neki cez 50k in je pravi fotelj v primerjavi z NOLAN N82! Kupil v TC Motoshopu v LJ.

Dez je padu k iz skafa cez Postojno in ni spustila nikjer, zelo tiha, ventilacija odlicna in ne opleta pri vecji hitrosti, edino kar ji zamerim je to da se vozir zarosi pri hladnejsem vremenu. Nisem se probal kako antifog folijo nalepit :))) Pa mogoce se bom! Notranjost je pralna! Las ne bos imel nikol mokrih od svica pa se zapenjanje je enostavno.

Definitivno ne NOLAN kupit ker piha na vse konce in kraje se posebej ce pogledas nazaj kdo ti tisci v rit! Pri voznji s to celado se da slisat okolico pri pocasni vozji skozi gozd pticke pet in to dobesedno ;))) tud men je slo na smeh! Za sopotnico bo za pilota pa nikol!

Dobra izbira je SHARK izbira!

LP Yiani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Jest mam celado Shark RSV! Cena neki cez 50k in je pravi fotelj v primerjavi z NOLAN N82! Kupil v TC Motoshopu v LJ.

Yiani....shark RSV?..si ziher da si dal za njo SAMO nekaj čez 50k?!? kolk jaz vem so to čelade skoraj najvišjega cenovnega razreda....za ceno pa sem se pozanimal in je 580 eurov...kaj praviš na to?

LP

...hvala za odgovore...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašal bi če mogoče ve kdo ceno v slovenskih trgovinah za shark čelade, modele RSV, RSF2 in S600?

Pa vsem ki imate izkušnje z njimi prosim za primerjave

...hvala za odgovore...

Popravil/a - moto_freak dne 02/06/2002 ob 22:58:05

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uroš,

čelado Shark sem kupil v Top motorju ali kaj je že, to je tista trgovina, ki je bila lani ob tem času še pri mostu čez Savinjo (cesta za Laško), sedaj so pa za tehnično šolo (ob železnici). Tam, kjer imajo tudi servis.

Vendar, kot sem videl zadnjič, v trgovini ta trenutek nimajo nobene Sharkove čelade. Lahko pa ti pridobi katero koli iz kataloga.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!