Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Fajn bi blo ne? V dnevni sobi jo težko testiraš ;).

A se Sharkove čelade dobijo še kje drugje kot v TCju? Recimo v Celjski regiji.

Če je za verjet prodajalcem v TC-ju, jih v SLO prodajajo samo pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kako se odnese zato k jest nameravam kupt isti rang?

Po cca 1000 prevoženih kilometrih so vtisi zelo dobri. Je dovolj lahka, zračna, ne piha vanjo in se ne rosi. Glede hrupa pa je veliko odvisno od motorja. Jaz imam naked-a z Givi šipco pa se sliši šumenje vetra okoli mehanizma za zapiranje vizirja, če ga pokrijem z roko, šumenja skoraj ni več. Verjetno bi se ta čelada na motorjih z večjo vetrno zaščito obnesla še boljše. Za to ceno je to odlična čelada, priporočam nakup.

Popravljeno . Popravil Mitja99
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je že kdo pral notranjost čelade RSF2 race? Imam jo eno sezono in se mi zdi, da je notranjost nujno potrebna čiščenja :rolleyes: , pa me zanima, koliko se blazinice deformirajo oz. ali bo po pranju (ročnem seveda) še "uporabna"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če je že kdo pral notranjost čelade RSF2 race? Imam jo eno sezono in se mi zdi, da je notranjost nujno potrebna čiščenja :rolleyes: , pa me zanima, koliko se blazinice deformirajo oz. ali bo po pranju (ročnem seveda) še "uporabna"

Po petih pranjih še zmeraj OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vrjetno ze kje pise, sam je malo dosti strani, da bi vse prebral...

...a se kdo pri nas prodaja Shark celade, razec TC? Namrec zdi se mi zelo draga, ce primerjam cene teh celad npr. v tuji.

Primer: RSR2 stane v TCju 540€. medtem ko je normalna cena v eni nemski trgovini ca. 500€. 40€ pa tud ni tako zanemarljiva vsota...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V ponedeljek sem v TC-ju kupil Shark RSF2 race. Na probo je rekel da posojajo samo Shubert čelade tako da sem jo mel samo v trgovini na glavi cca 20 min in si medtem polgedal še ostale artikle. V primerjavi z že rahlo staro HJC ZF-8 velik napredek. Do 180kmh ne piha nikjer nič in tudi naprej glede na prejšnjo čelado takorekoč nič. Je tudi tišja samo če se peljem več kot 150 in še zmeraj v pokončnem položaju začne žvižgati veter. Če se rahlo naslonim naprej pa je takoj tišja. Edino kar me je zmotilo je bilo to da je postala dokaj glasna kar se tiče tuljenje vetra v ovinke proti domu in to že pri hitrostih 80-90 kmh. Bom vidu kako se bo obnesla pa prvi daljši turi ampak zaenkrat OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem ze ugotovil, da jih yogi :D

Yogi jih kupuje/naroča od TC-ja. Mimgrede, kdaj bodo popusti na Sharkice? Compaco me že malo rajca s x701...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj vrjetno ze kje pise, sam je malo dosti strani, da bi vse prebral...

...a se kdo pri nas prodaja Shark celade, razec TC? Namrec zdi se mi zelo draga, ce primerjam cene teh celad npr. v tuji.

Primer: RSR2 stane v TCju 540€. medtem ko je normalna cena v eni nemski trgovini ca. 500€. 40€ pa tud ni tako zanemarljiva vsota...

Po mojih izkušnjah je s šarkicami, vsaj kar se tiče modelov visokega razreda, v SLO zelo slabo, recimo za RSR 2 ni teorije, da bi jo kje sprobal med vožnjo ali se kaj dilal za ceno. Če veš, da ti čelada odgovarja ti zelo priporočam E-Bay, sicer ni garancije ampak za novo RSR 2 sem odštel borih 228€ s poštnino vred :naughty: Ker je imela moja X-901 (ultra zadovoljen) bližnje srečanje s precej hrapavo zadevo, ki se ji reče dirkališki asfalt sem za novo čelado okleval med X-801RR GP poslikava in to...upam, da mi ne bo žal :?

post-281-1191332648.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Mimogrede RSR"2 ima lojzek v grazu zaj za 300 EUR. Torej navalite. zaloga je velika ampak samo roses varjanta.Da ne bi kdo pol razočaran bil.

drugace pa rsx 219 EURv FCMOTO (nemčija) za primerjavo v TC Motoshopu pa 408 EUR če se ne motim. tako da dobis za dober denar vrhunsko čelado.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je s šarkicami, vsaj kar se tiče modelov visokega razreda, v SLO zelo slabo, recimo za RSR 2 ni teorije, da bi jo kje sprobal med vožnjo ali se kaj dilal za ceno. Če veš, da ti čelada odgovarja ti zelo priporočam E-Bay, sicer ni garancije ampak za novo RSR 2 sem odštel borih 228€ s poštnino vred :naughty: Ker je imela moja X-901 (ultra zadovoljen) bližnje srečanje s precej hrapavo zadevo, ki se ji reče dirkališki asfalt sem za novo čelado okleval med X-801RR GP poslikava in to...upam, da mi ne bo žal :?

Čisto brez problemov sem jo dobil za probat v TC,en krog po LJ obvoznici in je šla z mano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto brez problemov sem jo dobil za probat v TC,en krog po LJ obvoznici in je šla z mano.

Meni so hotli v TC na vsak način RSR uturit, to bi tudi dobil brez problema za sprobat. Zgleda, da so se hotli stare zaloge rešit :naughty: , ko sem vprašal za RSR2 bi prej bi dobil od mrtveca prdec kot pa to čelado za sprobat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni so hotli v TC na vsak način RSR uturit, to bi tudi dobil brez problema za sprobat. Zgleda, da so se hotli stare zaloge rešit :naughty: , ko sem vprašal za RSR2 bi prej bi dobil od mrtveca prdec kot pa to čelado za sprobat :unsure:

No,je res,da je bilo to takrat,ko dvojke še ni bilo na tržišču?

Torej je bila RSR najboljša čelada,ki so jo imeli,pa ni bilo problemov,ahhh kdo bi vedel :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potdravljeni.

Sm nou na tem forumu, tko da brez zamere, če ga bom ki sjajčkal. :blush:

Hvala.

Zanima me ali kdo nosi čelado Shark RSR 2.Zanima me kako se čelada obnaša.

Prej sem imel RSI oz. RS1 ampak me je razočarala.(neznosen hrup pri hitrosti nad 100km/h, ter izredno nekvalitetni detajli).Čelado sem reklamiral,in dobil na voljo RSR 2 seveda z doplačilom.

Čelada je bila kupljena pri Mauriu.(ITA).

Zanima me vaše mnenje glede te čelade.

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSR2 je zelo dobra čelada. uprorablja jo moj znanez. kolikor sem jo jaz preiskusal stisne zelo tam kjer mora. jaz sem se odločil za RSX Hook ker ni velike bistvene razlike pa se cenovno je bila zelo ugodna. tako da.....

mislim da je RSR" zelo dobra . pač zopet je pa odvisno od motorja it............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamlu nej bi bla ena nova Sharkova mislim da Evo Line zunej....

menda je full lažja in kar zelo uporabna...je že ker kej vohal za njo ?? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet.(RSR2)

Pri prejšnji čeladi (RSI) ja bil oprijem na obraz odličen, česar pa nemorem trditi za hrup,

saj je bila pri hitrosti nad 100km/h tako hrupna da sem moral v ošesih nositi čepe-noro. :music4:

Škoda je samo da v (ITA.) ne, prakticirajo preizkusa čelade pred nakupom,

kar je pri nas že koraj obvezno.Velik + za nše prodajalce.

Še enkrat hvala za nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet.(RSR2)

Pri prejšnji čeladi (RSI) ja bil oprijem na obraz odličen, česar pa nemorem trditi za hrup,

saj je bila pri hitrosti nad 100km/h tako hrupna da sem moral v ošesih nositi čepe-noro. :music4:

Škoda je samo da v (ITA.) ne, prakticirajo preizkusa čelade pred nakupom,

kar je pri nas že koraj obvezno.Velik + za nše prodajalce.

Še enkrat hvala za nasvet.

...če ti je bila RSI preglasna, ti bo po moje RSR2 še bolj :grim ...RSR2 je namreč čelada dirkalnega ranga :evilgrin: in zato tudi najbolj zračna, ima veliko zračnikov in dodatnih ''zakrilc'' na čeladi, vse to pa posledično poveča hrup pri vožnji, RSI pa je na bi bila bolj v rangu sport/touring, predvsem naj bi pri Shark-u izboljšali to kar ti grajaš, hmm? :unsure: ...sam imam RSR pa sem ravno mislil zamenjati za RSI, ker naj bi bila tudi po testih bolj tiha kot RSR...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo pa kaj cena te čelade?

Če na strani piše se opravičujem, ampak mi ne odpre strani v šihtu.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo pa kaj cena te čelade?

Če na strani piše se opravičujem, ampak mi ne odpre strani v šihtu.

LP

350€ v Louisu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko bo pa kaj cena te čelade?

Če na strani piše se opravičujem, ampak mi ne odpre strani v šihtu.

LP

Kolikor sem zasledil recimo TULE, okoli 350 €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!