Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

kolikor vem so edini problem tiste predolge "prekle" ("zausnice"?! :lol: ), ki gredo za usesa (lady jih kleje). ce so skrajsane (~3 cm, kot moje) ni panike; vsaj pri RSF II je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam RSF replika(fogarty), z njo sem zadovoljen, dobro tesni in tudi prezračevanje deluje, vendar pa pri nizkih temperaturah in včasih vlažnih vremenih se pri nizki hitrosti malo zarosi, drugače je pa OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm no ja.. Mam shark s600.. Bla na zicu, pa je zacelo pihat in je dol padla.. Vizir je mal popraskan..

Pri mehanizmu se mi je pa odlomil tak majhen kos plastike, pod katero "teče" zobec od vizirja.. In zdaj mi ven skace ce odprem vizir.. Zdej morm pa cakat 3 tedne za rezervni del :\

Mal sm razocaran nad kvaliteto plastike, ki poci kot kinderjajcek.. Nolanka mi je ze ene 5x padla iz iste visine pa je vse celo.

Drugace je pa obcutek super v celadi.. No, zdej bo vedn celado v roki oz na tleh mel.. Na zicu nkol vec:\

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Imam čelado Shark RSF in bi rabu vizir zanjo. Vem da ima pri nas to TC, pa Louis v AUT sam je cena vizirja kar bogata, tako da že močno razmišljam o nakupu druge na sejmu Imot v februarju. Če slučajno kdo kje najde kakšne cenejše variante vizirjev se priporočam. Razliko pa raje častim na kako pivo ali pa čevape. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam tut RSF in sem vizir (moder iridium) kupil v Avstriji - Celovec - Kropvič (tko nekak). Preračunano sem zanj odštel cca. 9000 SIT. Ampak mora bit navaden dost cenej.

Če ti kej pomaga. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja deklca ima S-500 in ji je odletel trikotni pokrovcek. Ali ga je kdo mogoce nasel, ali ve kdo, kje bi se dobil drugi, ali celo lezi komu doma kaksen...? Sva pripravljena tudi berentati. .) Lp

post-22-1087890071.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Končno mi je ratalo spraskat skupaj gotovino za novo čelado. Omislil sem si SHARK RSX, zdaj pa lepo prosim za vaše izkušnje. Prej sem imel X-lite 901 in ta je imela pin-lock, RSX pa te zadeve nima. Rošenje? :hmm: Meglenje? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

noter na vizir nalepis fog city ali podobno (podobno folijo imam od held-a) in rosenja vizirja vec ni. zdaj se rosijo samo se ocala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ogledano imam SHARK RSF 21 FULL MAT.

Kolikor sem pregledal možnosti, je to najbolje za svoj denar. Trenutno se jo pri nas dobi za dobrih 45 kSIT. Kompozit, pralna podloga ...

Ker so mi všeč preprosti dizajni brez grafik sem se takoj zagledal v to izvedbo

KLIK

Zamima me kako se obnese mat barva pri čiščenju nabitih žuželčjih kadavrov v primerjavi z sijajnimi barvami?

Še kakšen drug komentar pred preiskušnjo in nabavo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem na lovu za integralno celado in sem tudi preizkusil sharkice, me zanima ali se notranjost dosti posede oz. prilagodi obliki glave po nekaj casa uporabe :?

Preizkusil sem RSF-ko med voznjo cca. 20 min in ful ful stisne v predelu licnic in uses. NI na meji bolecin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mam RSF 2 prisma, pa je super celada.. Zracenje deluje odlicno, do danes (7 stopinj zjutraj :wacko: ) se mi ni se nikoli zarosila..

noter na vizir nalepis fog city ali podobno (podobno folijo imam od held-a) in rosenja vizirja vec ni. zdaj se rosijo samo se ocala.

Kje pa se dobi zadevo?

ker sem na lovu za integralno celado in sem tudi preizkusil sharkice, me zanima ali se notranjost dosti posede oz. prilagodi obliki glave po nekaj casa uporabe :?

Preizkusil sem RSF-ko med voznjo cca. 20 min in ful ful stisne v predelu licnic in uses. NI na meji bolecin.

Ja.. tut jst sm si kak mesec grizu licnice od znotraj :P, zdej se je pa mal ulegla pa je boljse :OK: Upam da se ne bo ulegla do mere da bi mi ratala prevelika.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam RSF2. Takrat sem dala zanjo ene 62 000sit. vsec mi je, ker se ne rosi in tudi ni glasna. dobro se prilega glavi in je pralna. zelo pa me moti slaba vidljivost! ce se obrnem nic ne vidim, prav tako ce pogledam dol... ampak, ker sem le sopotnica to ni taka ovira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi Dietrich jo ima. Sicer ne jamra zarad udobja, je pa nekaj narobe z vizirjem, saj tudi pri popolnoma zaprti čeladi še vedno piha noter, pa tudi vodotesna ni. :cry:

Glede na obliko vstopnika zraka je pa pri višjih hitrostih malo glasna.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker sem na lovu za integralno celado in sem tudi preizkusil sharkice, me zanima ali se notranjost dosti posede oz. prilagodi obliki glave po nekaj casa uporabe :?

Preizkusil sem RSF-ko med voznjo cca. 20 min in ful ful stisne v predelu licnic in uses. NI na meji bolecin.

kaksen mesec ali dva je tesno. potem kaksni dve do tri leta normalno, potem zacne omahovati notranjost. dlje kot tri leta se nisem imel celade.

Sam mam RSF 2 prisma, pa je super celada.. Zracenje deluje odlicno, do danes (7 stopinj zjutraj  :wacko: ) se mi ni se nikoli zarosila..

Kje pa se dobi zadevo?

antifog folijo (vseeno od katerega proizvajalca) bi morala imeti vsaka dobro zalozena trgovina z motoristicno opremo. ce nikjer drugje pucher, graz. ce se ne motim imata tudi gericke in louis nekaj podobnega. original antifog je drag, heldova je ca. 1/2 cene (~ € 7.-), deluje enako bp, ce ne nosis ocal. :)

Upam da se ne bo ulegla do mere da bi mi ratala prevelika.

notranjost vsake celade s casom ohlapi.

zelo pa me moti slaba vidljivost! ce se obrnem nic ne vidim, prav tako ce pogledam dol... ampak, ker sem le sopotnica to ni taka ovira.

obracaj glavo. to je tako obvezno ce si voznik/ca motorja ali drugega motornega vozila.

Tudi Dietrich jo ima. Sicer ne jamra zarad udobja, je pa nekaj narobe z vizirjem, saj tudi pri popolnoma zaprti čeladi še vedno piha noter, pa tudi vodotesna ni.

z nobenim vizirjem se nisem imel problema (trenutno 6. shark); ne piha in tesni bp. naj reklamira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....

z nobenim vizirjem se nisem imel problema (trenutno 6. shark); ne piha in tesni bp. naj reklamira.

Bo zadevoo sicer Dietrich znal bolje povedat, samo, jim je pisal že tudi direkt v Francijo, pa ni niti odgovora dobil.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes sem bil v TC-ju in gledal Shark čelade. V oči mi je padla tale čelada klikni ki pa ni glih poceni. Zato me zanim kako je s cenami v Trstu po vstopu Slo v EU! Resno razmišljam o nakupu te čelade, zato vas prosim za kakšen odgovor! Hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene čelad so v tujini še vedno dražje kot pri nas. Primer: TC ima francoske čelade SHARK, ceneje kot v Franciji in tudi v Italiji, Nemčiji in Avstriji..razen če naletiš na trgovino ki je bankrotirala in imajo popolno razprodajo...v tem primeru bi znal dobiti čelado cenej. V kar seveda ni vštet čas ki ga ponucaš za iskanje, pot ki jo opravis in pa bencin.

Upam da sm ti kej pomagal...če pa ne..pa jebat ga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem v petek gledal v Louisu Shark S800, pa je bila preračunana v SIT okoli 45k, pri nas v TCju je pa najvišja cena nekaj malega čez 35k. Kar velika razlika v prid SLO, ampak nikjer ni podatka kako so te čelade "opremljene", pralna, odstranljiva podloga in te stvari....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za podatke pogledaš SHARK-HELMETS.COM vse piše samo ni nobenega,ki bi bral...

GRK ti kar vzemi čelado in ne sprašuj preveč.Jaz imam sicer RSR, je vredna vsakega tolarja,verjemi.

DAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Cene čelad so v tujini še vedno dražje kot pri nas."

Kakor kje: SHOEI model RAID(srebrna) 230 evrov; z grafiko pa 300 - jesensko znižanje v LUIS-u (Beljak).

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js moje šarkice RSX ne zamenam za noben dnar ali za drugo čelado :OK:

Zelo zelo zadovoljen sm z njo.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

maus

:ph34r:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!