Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Jst pa mam RSF 2i Impulsion (tudi mat). Čelada se od RSF 2i Full mat razlikuje le v grafiki, zato ti lahko povem da je čelada definitivno vredna svojega denarja. Z njo sem zelo zadovoljen in jo priporočam vsakomur, ki si želi dobro čelado za ugodno ceno. Jo moraš pa seveda prej probat, da vidiš kako paše na tvojo glavo. Meni je npr kot ulita, medtem ko za mojo punco ta model ni primeren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

No undan sm bil v TCju-poglejte še komentar na posterežbo, in niso mel več te S500 mat črne, sem gledal v louisu pa je dražja za 12k sit, kje v slo po možnosti bi jih še meli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No undan sm bil v TCju-poglejte še komentar na posterežbo, in niso mel več te S500 mat črne, sem gledal v louisu pa je dražja za 12k sit, kje v slo po možnosti bi jih še meli?

http://www.novema-nova.hr/galerija/index.php?cat=12

MALI MOTO D.O.O.

Lokva 23 a, 51415 Lovran

TEL. (051) 293 826

CRONET (098) 292 336

CRONET (098) 275 682

Pa še davek dobiš nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to da je prav TC najcenejši?!? A ni to malo čudno, cenješi od te HR in od louis trgovine, če pač nimajo te črne mat ki bi jo jaz hotel bo treba eno drugo vzet...

A prodajajo še kje v kateri drugi trgovini Shark čelade? ker tle jih kao majo ene 200 in mi je reku da ne bojo zarad ene naročeval.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sej je še davek nazaj, kolk pa? 20% pol pa je cena primerljiva, kaj če grem v louis dobim tudi davek nazaj? Kolk je tm al je isto 20%?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo je to da je prav TC najcenejši?!? A ni to malo čudno, cenješi od te HR in od louis trgovine, če pač nimajo te črne mat ki bi jo jaz hotel bo treba eno drugo vzet...

A prodajajo še kje v kateri drugi trgovini Shark čelade? ker tle jih kao majo ene 200 in mi je reku da ne bojo zarad ene naročeval.....

TC je uvoznik in zastopnik blagovne znamke Shark... Ne vem, ali samo za slovenijo, ali tudi hr...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, sej je še davek nazaj, kolk pa? 20% pol pa je cena primerljiva, kaj če grem v louis dobim tudi davek nazaj? Kolk je tm al je isto 20%?

Hrvati imajo 22% ddv. Torej na polno ceno odbij 18%. (100+22%=122-18%=100.04)

Od vstopa Slo v EU se davka za blago kupljeno v državi članici EU ne vrača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati imajo 22% ddv. Torej na polno ceno odbij 18%. (100+22%=122-18%=100.04)

:hmm: tale račun se mi zdi, da nima pravega rezultata :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: tale račun se mi zdi, da nima pravega rezultata :?

Da ti bo razumljivo:

100 jabolk + 22% = 122 jabolk

122 hrušk - 18% = 100.04 hrušk

PS: Za nadaljne inštrukcije PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvati imajo 22% ddv. Torej na polno ceno odbij 18%. (100+22%=122-18%=100.04)

100 * 1.22 = 122

122 / 1.22 = 100

bemti računanja... :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega sledi

22/1.22= :hmm: :afro1:

Sicer pa nič skrbet. Bodo že v trgovini znali zračunat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz tega sledi

22/1.22= :hmm:  :afro1:

Sicer pa nič skrbet. Bodo že v trgovini znali zračunat. :whistle:

Ne pozabt, da je treba na HR meji poštemplat račun čez SLO mejo pa prešvercat, vsaj tako se je včasih prakticiralo :angry: . Razen če ti mogoče kr na lepe oči že pri nakupu davek odbijejo :?

Davek lahko dobiš nazaj tudi SLO (pošta, banka). Nikjer pa ne dobiš nazaj točno vsega, tud če greš nazaj v HR, namreč vzamejo kr neki neke provizije, ne vem čist točno zakaj in kolk . . .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej, valda bom šel v louis, tko da bom tm nabavu čeladjot, bom pa vzel S500 diabolo ki je cenejša kot tista mat črna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: harumph.... cudno se dogaja v dezeli....

danes sem pri "natikanju" celade (RSF II focus) opazil, da sta se stranska dela podloge vzadaj malce odlepila od skoljke; ca. 2-3 mm. ker se mi je to nekako prvic pri sharkovih celadah zgodilo bom malce povprasal pri prodajalki mojega zaupanja.

bomo porocali. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ja če se ti zdi ta čelada famozna ali pa fantomska kukrkoli, pol pa nevem...

32930IMG_4245-med.jpg

Popravljeno . Popravil DimmniBurek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je lepa čelada, sam ta je pa še lepša:

s500airespritbma.jpg

tisti spojlerčki so pa ful lepi :D .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je lepa čelada, sam ta je pa še lepša:

s500airespritbma.jpg

tisti spojlerčki so pa ful lepi :D  .)

Dan,

Prjatu vsaj 20.000,00 predraga, sm lani gledu pa gledu, pa se odloču, pol pa slučajno v Italijo skoču pa za omenjen dnar cnej dubu. Marže so previsoke. Standard mamo nižji cene pa višje kot drugod. Malce pokvarjeno, a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sporoči, kako grejo mušice dol z nelakirane površine

Brez problema!

Površina je (vsaj pri moji = RSF2i) obdelana z mat zadevo gumijastega otipa. Pomoje je ene sorte lateks našprican gor. Zanimiva zadeva.

LP

Popravljeno . Popravil mrki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dan,

Prjatu vsaj 20.000,00 predraga, sm lani gledu pa gledu, pa se odloču, pol pa slučajno v Italijo skoču pa za omenjen dnar cnej dubu. Marže so previsoke. Standard mamo nižji cene pa višje kot drugod. Malce pokvarjeno, a ne

Za to čelado (Shark S500 Air Espirit) sem tudi jaz spaševal v Tc-ju in se mi zdi, da stane okoli 40.000sit. Glede na to, da so Shark čelade v Tc-ju cenejše kot v Avstriji in Nemčiji (Hein Gericke in Louis) in prav tako cenejše kot na Hrvaškem, enostavno ne morem verjet, da lahko pri čeladi katera v Slo stane 40.000sit plačaš 20.000sit preveč. In ne verjamem, da so v IT sharkice za 50% cenejše kot v Slo in 60% in več kakor v Nemčiji in Avstriji.. Druga zgodba pa je, če si dobil v akciji oz na znižanju.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja, ne nakladi res, moja je bla 34k, una pa celo 33k sam je ni blo več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to čelado (Shark S500 Air Espirit) sem tudi jaz spaševal v Tc-ju in se mi zdi, da stane okoli 40.000sit. Glede na to, da so Shark čelade v Tc-ju cenejše kot v Avstriji in Nemčiji (Hein Gericke in Louis) in prav tako cenejše kot na Hrvaškem, enostavno ne morem verjet, da lahko pri čeladi katera v Slo stane 40.000sit plačaš 20.000sit preveč. In ne verjamem, da so v IT sharkice za 50% cenejše kot v Slo in 60% in več kakor v Nemčiji in Avstriji.. Druga zgodba pa je, če si dobil v akciji oz na znižanju..  .)

čelada RSF2 je bila cca. v akciji januarja ali februarja, v IT od Gorice proti fuck imena ne vem, vem pa da mu pravijo pri fašistu. Za 45.000 + ketnsprej zastojn, ker sem še želvo in vezir naroču, možakar govori slovensko, ostali pa angleško.

Glede marž, pa upam da kj pomen da se s trgovino in prodajo in nabavo ukvarjam 9 let. Mi je čist jasno, da je treba služt, sam folk pa ni treba za norca imet. Je pa res da sem za popust prosu. Pa še kj. Drgač so pa trgovci v TC čist prjazni in podloženi z znanjem.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koda: RSF2i INK-SBA

RSF 2i SBA

Cena: 62.000,00 SIT

Inf. cena v EUR: 258,87€

Bom probu še račun najdt. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ja, nevem, očitno si imel srečo in dobil velik popust, sam je TC najcenejši, v louisu sm gledu isto čeladu ku jo mam zdej doma -190€, to je ~45.000sit kar je za celih 11k dražje od TCja, za ta dnar pa je že fešta :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: če ti nebi bla barva preveč pomembna bi prišel čez tudi z 100€ v Louisu

Kaj ko bi se zadnjih nekaj postov prestavilo v temo o Sharkicah :?

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!