Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Aha Brrrm se mi je zdel da je to TOP MOTO, ja vem da so se prestavl. Ok najlepša hvala za info...

LP, Uroš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ZA VSE NEPOZNAVALCE NAJ POVEM DA SHARKA DOBITE V TC MOTOSHOPU V LJ ,KI SO TUDI GENERALNI UVOZNIK ZA TE ČELADE

V MOTORADU IMAJO TUDI TEST IN ZMAGALA JE PRAV NJIHOVA ČELADA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je res, v TC Motoshopu imajo vsepolno Sharkov, za Lady na koncu kljub temu kupila Shubertovo Konceptko, a prej preskusila večino Sharkic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
ZA VSE NEPOZNAVALCE NAJ POVEM DA SHARKA DOBITE V TC MOTOSHOPU V LJ ,KI SO TUDI GENERALNI UVOZNIK ZA TE ČELADE

V MOTORADU IMAJO TUDI TEST IN ZMAGALA JE PRAV NJIHOVA ČELADA

SHARK res ni slaba čelada, nč ne rečem,ampak..... :sleeping:

Sem videl že tolk različnih testov čelad, pa vsak test drugo čelado hvali, vse odvisno od tega, kdo je test plačal... Pol te pa prodajalc prepričuje, da je ena leva čelada bolša od druge sam zato, ker to piše v nekem kao testu (primer:Airoh vs.Schuberth), haloooo...... :fist:

Rulz broj 1.: čelado na gvavo pa na motor za en krog :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem imel Shark S600, sedaj jo je dobil otrok za na skuter.

Sharkove čelade so dokaj ozke (moj občutek). Če ti pristaja na hruško, je za vsako od dražjih sharkic možno reči, da je dobra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam ogledan model RS2 next iz boljših materialov (kevlar,...). A ima kdo izkušnje s to čelado?

direktno z RS2 ne,imam pa ze 4. shark po vrsti - trenutno RSF II focus.za mojo glavo najboljsa celada.lahko tudi preberes moje izkusnje z shark-celadami na prejsnjih straneh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes bil v Italiji in porabil cel popoldan za kombinezone, zakaj? Zato, da sem kupu celado v 10 minutah seveda. :? :cry: :evil:

Skratka, kupil sem čelado Shark RSF 2 Air Foggy. Pri nas je cena 57.000 SIT v trgovini (MotoShop Braidotti) so meli znižanje 10% pa kar smo še IVO odbili je ratalo 51.000 SIT. Kar uredu, huh? :wink:

No sej po resnici je nimam še doma ker nisem imel dnarja pri sebi, bo pa prva reč na spisku v torek. Pol vam pa napišem eno primerjavo, ok?

LP duhc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Za drugo leto me mika Shark RSR oz. RS2 (mogoce kdo pozna razliko - pa ne v tehniki ampak občutju pri voznji) ... Sedaj me zanimajo kaksne izkusnje imate lastniki oz. alternative tej celadi. Predvsem pa bi rad dobil kaksne linke do primerjalnih testov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Imam en problemcek. Sel sem sprobat Shark RSR celado (jo mislim tudi kupit - jutri). Ko sem si jo dal gor se mi je lepo oprijela glave. Po 5 min na glavi nisem cutil nobenega mocnejsega pritiska na glavo samo oprijem je bil tak da sem dobil malo cuden (neprijeten) obcutek (do sedaj sem nosil celado ki mi je bila malenkost prevelika in mi je bila komot). Ali je to normalno in se moram navaditi na ta oprijem ali je to tudi ze premajhna celada in po vec urah nosnje zacne resno motiti. Probal sem tudi vecjo in pri tisti je bilo ze vse prijetno (mogoce celo prevec), ni bilo cutiti takega oprijema. Prosil bi vas za nasvet kako in kaj, predvsem tiste ki imate v lasti RSR-ko.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boljse malo vecji oprijem,kot da ti celado obrne ali celo potegne z glave.ce nikjer ne cutis izrecnega pritiska je malo "trsi" oprijem pri shark normalen; predvsem,ce je ze bila notranjost tvoje stare celade raztegnjena.BTW imam ze 5. shark (RSF II focus).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

king4ever

Član

Član od: ponedeljek, 01.04.2002 18:35

Objav: 66

Kraj: Slovenia

Objavljeno: 21 nov 2002 11:59 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

duhec je napisal:

Če ma kdo še kake kritike/pripombe/pohvale na Sharkove čelade, prosim, kar korajžno.

LP duhc

Jaz mam celado Shark RSV VINCENT BWR, cena (s popustom) je bila 320 EU. Kaj naj recem, jaz sem zadovoljen, prezracevanje je ok, ni glasna, edini problem je, da (tako kot verjetno vse celade) se zacne rositi tam proti veceru ce je prevec vlage v luftu.Prav tako lahko vse dele ven vzames in jih operes, samo jaz raje nosim podkapo.Kar me moti je to, da se zracniki na bradi in na celu ful noro odpirajo, no, samo ko se navadis tudi to ni vec problem. Vredi nakup, kaj naj recem.

_________________

Ja kak pa.com!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

katere Shark čelade (50-70k sit) se da dobiti v tc-motoshop in kakšne so cene? Gledal sem na njihovem web pagu, pa se mi zdi , da nimajo ravno up-to-date podatkov <_< , ker imajo v tem rangu le model RSF. Kolikor vem, pa obstaja v tem rangu še RSF2 pa RSV pa RS2 , še kaj? Kakšna je primerjava med temi tremi (ali več če jih je več) modeli (predvsem me zanima udobje - glasnost! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RSF in RSF2 imata cist enake lupine in vizir sam zracniki so drugacni im mogoce kaj v notaranjosti kolikor sem jest gledal se mi zdi da je notranjost enaka.

P.S: sa Turing voznjo odlicna celada za SS prevec buči in slabo tesni vizir rad se tudi rosi ker je razmeroma tanek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

perimund, tole s šumenjem, rošenjem in bučanjem govoriš za rsf al za rsf2ko? katero si imel priliko sprobati?

je kdo primerjal Shark tega ranga z drugimi čeladami istega cenovnega razreda? katere so boljše glede udobja-glasnosti? Nolan vem da slovijo kot precej glasne čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v celade - splosno je en mini test,ki sem ga opravil.

BTW vozim ze 6.shark celado zaporedoma (12 let).te so najudobnejse in najbolj tihe za mojo glavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tisto sem že prebral. Sem videl, da si precej pohvalil rsf2. No zanimalo me je samo, če kakšna znamka v tem cenovnem rangu prekaša Sharka in zgleda da res nobena, če nihče nima kakih idej. Torej bo Shark.. če bo ustrezala glavi seveda :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi sam sem lastnik shark celade, z njo sem zelo zadovoljen; predvsem z vizirjem (anti fog) B) . Zanima me koliko časa ta anti fog deluje oz. če se s časom (pranjem vizirja) izrabi? Kako podaljšati življensko dobo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me koliko časa ta anti fog deluje oz. če se s časom (pranjem vizirja) izrabi? Kako podaljšati življensko dobo ??

Ce mas 3mm vizir (RS2, RSR) pol ni nic antifog premaza ampak se vizir zaradi debeline preprosto ne rosi..,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik sharkove RS2 next, kar se tiče teže (karbon, kevlar), ni pripomb, notranjost iz coolmaxa opravlja svojo nalogo, kar se tice rosenja šipce-kaj je že to?! :D zračenje deluje..edina stvar, ki me moti, je že omenjeno tesnenje šipce iz tanke gume, ki se hitro rada strga :angry:

Poslikava-čudovita!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!