Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Jest mam spodaj pogosto tudi kapo pa ni problema. Edino kar je moteče je to da če imam slučajno kapo "Chicago Bulls" imam lahko šild samo naprej :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

Kupujem Shark-ovo čelado in v uč sta mi padli tile dve:

SHARK RSI TITAN ali SHARK RSI SHURIKEN

Vozim Pegasota, zato velike hitrosti niso pogoste. Ma kdo kero od teh dveh? Kok je glasna, kej piha, žvižga al pa kej podobnga? Moja hitrost vožnje je zelo redko nad 160km/h. Mel sem eno cenejšo Agv-jevo in treba zamenjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst mam sharkovo čelado (RSX) in nosim korekcijska očala....... to je cela nočna mora..... zelo hitro me začne boleti glava od pritiska ročk, ker nima čelada nobenega placa...... s sončnimi nimam problema, ker so ročke tanjše in drugače oblikovane..... že nekaj časa razmišljam o nakupu kakšne druge čelade zaradi tega..... drugače pa zadovoljen s čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst mam sharkovo čelado (RSX) in nosim korekcijska očala....... to je cela nočna mora..... zelo hitro me začne boleti glava od pritiska ročk, ker nima čelada nobenega placa...... s sončnimi nimam problema, ker so ročke tanjše in drugače oblikovane..... že nekaj časa razmišljam o nakupu kakšne druge čelade zaradi tega..... drugače pa zadovoljen s čelado.

js sm kar zatemnjen vizir kupu

ponoč se itak ne furam velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm kar zatemnjen vizir kupu

ponoč se itak ne furam velik

Ja sej napisu je, da s sončnimi nima problemov, samo z korekcijskimi... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej napisu je, da s sončnimi nima problemov, samo z korekcijskimi... :headbang:

ja soryyyy nooo k sm zamenjov ponesreč :headbang: :whistle: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jst mam sharkovo čelado (RSX) in nosim korekcijska očala....... to je cela nočna mora..... zelo hitro me začne boleti glava od pritiska ročk, ker nima čelada nobenega placa...... s sončnimi nimam problema, ker so ročke tanjše in drugače oblikovane..... že nekaj časa razmišljam o nakupu kakšne druge čelade zaradi tega..... drugače pa zadovoljen s čelado.

si probal kontaktne leče? jst jih uporabljam pa nimam problemov s tem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj a zdej bo človek nosil kontaktne leče, da bo lahko nosil Sharkovo čelado? Hahahaha

Pa ni to tko, kot avtomatik ura od kake manufakture, po možnosti kronometer... Tisto bi še res marsikdo nosil samo zato, da bi se lahko pohvalil, :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

mam čelado shark pa zlo razočaran skojs piha v oči in rosi se kokr mal po dežju zadiši. mam pa model RSF2i tko da je ne bi priporočau nikomur raj si nej kupijo kako drugo znamho. jst zihr nikol vec shark zlo razočaran. kot da bi kupu bmw dobu pa bolhco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Prvo en lep pozdrav vsem na forumu  B)

Sem sele cisti zacetnik v svetu motorizma in kupujem svojo prvo ornk celado. Sem bil danes v TC-motoshopu in mi je prodajalec (zelo prijazen, ga je res treba pohvaliti kar se tega tice) svetoval Sharka RSI, ki bi z nekaj popusta prisel 268€. Je to OK celada, oz., dobim za okoli 300€ kaj boljsega (kaksen Nolan mogoce?) Motorcek bo najverjetneje FZ6 (za enkrat na 25kW, da ne bo kaksnih nepotrebnih pridig, hehe).

Lep pozdrav in se veliko srecnih km vsem  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje je sledeče,

Kupi si NOLANKO, sam sem prej vozil Nolanko, sedaj pa imam Shark RSX, in sem totalno razočarn,

veliko bolj je glasna, vizir se mi kar naprej odpenja, mehanizem za pritrditev vizirja so mi že menjali pa ni nič boljše, vizir se mi je začel na notranji strani luščit, so mi ga morali tudi menjati, in vse to se mi je zgodilo v manj kot letu uporabe, in ob rednem vzdrževanju.

Skratka moje mnenje je NOLAN je ZAKON

Prvo en lep pozdrav vsem na forumu B)

Sem sele cisti zacetnik v svetu motorizma in kupujem svojo prvo ornk celado. Sem bil danes v TC-motoshopu in mi je prodajalec (zelo prijazen, ga je res treba pohvaliti kar se tega tice) svetoval Sharka RSI, ki bi z nekaj popusta prisel 268€. Je to OK celada, oz., dobim za okoli 300€ kaj boljsega (kaksen Nolan mogoce?) Motorcek bo najverjetneje FZ6 (za enkrat na 25kW, da ne bo kaksnih nepotrebnih pridig, hehe).

Lep pozdrav in se veliko srecnih km vsem :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem

Mene pa zanima če ma kdo Sharkovo preklopno čelado in kako se obnese v primerjavi z Nolan N 103 ali Shubert C3?

Zdej mava z ženo Nolan N81 staro cca 10 let, pa kljub temu da sm bil na servisu ni več tko kot je blo, precej piha, še bolj pa je hrupna, kar me bolj moti?

A dajo v Tc shopu čelado na probo da se lahko zapelješ?

Hvala

L.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kdo mogoče za Shark RS2 podbradni del, da ne piha v notranjost čelade. Punco zelo moti piš. Sem vprašal v TCju pa so dejali ,da je že prestar model. NO če kdo ima naj mi prosim javi na PM. HVALA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Moje mnenje je sledeče,

Kupi si NOLANKO, sam sem prej vozil Nolanko, sedaj pa imam Shark RSX, in sem totalno razočarn,

veliko bolj je glasna, vizir se mi kar naprej odpenja, mehanizem za pritrditev vizirja so mi že menjali pa ni nič boljše, vizir se mi je začel na notranji strani luščit, so mi ga morali tudi menjati, in vse to se mi je zgodilo v manj kot letu uporabe, in ob rednem vzdrževanju.

Skratka moje mnenje je NOLAN je ZAKON

Prej imel nolan,zdaj že 5 let RSR...

Skratka moje mnenje je SHARK je ZAKON

Da ne bo pomote,vsak lahko svojga konja hvali,dejstvo pa je,da enemu bolj paše to kot ono,kupi kaj TEBI paše in ne posplošuj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
mam čelado shark pa zlo razočaran skojs piha v oči in rosi se kokr mal po dežju zadiši. mam pa model RSF2i tko da je ne bi priporočau nikomur raj si nej kupijo kako drugo znamho. jst zihr nikol vec shark zlo razočaran. kot da bi kupu bmw dobu pa bolhco

enako, me je nategno v tem motoshopu da se še zdej tolčem z glavo v zid :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam pa RSF2i, tudi kupljeno v tcju, pa morem potrkat, se odlično obnese. Zelo lepo se mi prilega obrazu in hkrati zelo udobna, da jo imam lahko gor ves dan pa me ne bo nič motilo. Res pa je, da mi je začela vsaketoliko piskat. Če malo premaknem al obrnem glavo pa neha. Poleti se pa večinoma vozim z rahlo priprtim vizirjem. Ko sem lani poleti zgubu nosnik nisem opazu velike razlike in ga nisem pogrešal, nato pa to zimo, ko sem se fural ob nižjih temperaturah se je noro rosil vizir. Nato mi je kapnilo, da bi bil lahko kriv nosnik-ki ga ni. Kupil sem ga, in takoj rešil težavo. Piha mi v oči le ko imam odprt vizir, kar je najbrz normalno...sicer pa teh problemov nimam. Tako da glede na ceno (mislim da sem dal zanjo 220€) se kr odlično obnese. Naslednjo bi pa vzel razred višjo in sicer RSI (RSX ni več), ki naj bi bla neki vmes med RSF3 in RSR. Nolanovo sem poskusu dat na glavo pa me ni prepričala, AGV me ni prepričala zaradi kakovosti (odpiranje zračnikov) drugih znamk pa nisem preveč poskušal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

V parih dneh nameravam nabavit RSF2i ali S800. Do zdej sem imel S800 ampak mi ratuje premala, pa bom zdej izkoristil popuste in to, da kupim večjo. Sicer sem bil z S800 zelo zadovoljen, imel sem jo 4 sezone, in mi je edino odstopila obloga pod nosom, ampak se je dalo nazaj zataknit. Zdej sem v TC Motoshopu(kjer sem tut prejšnjo kupil) gledal in vidim da sta v pribljižno istem rangu po ceni. A si je kdo lastil/sprobal oba modela, a je kakšna posebna razlika, zakaj bi izbral katero...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V parih dneh nameravam nabavit RSF2i ali S800. Do zdej sem imel S800 ampak mi ratuje premala, pa bom zdej izkoristil popuste in to, da kupim večjo. Sicer sem bil z S800 zelo zadovoljen, imel sem jo 4 sezone, in mi je edino odstopila obloga pod nosom, ampak se je dalo nazaj zataknit. Zdej sem v TC Motoshopu(kjer sem tut prejšnjo kupil) gledal in vidim da sta v pribljižno istem rangu po ceni. A si je kdo lastil/sprobal oba modela, a je kakšna posebna razlika, zakaj bi izbral katero...?

Pozdravljeni,

S800 čelada je narejena iz brizgane termoplastike, medtem ko je model RSF2 ter njena naslednica RSF3 narejena iz umetnih vlaken. Čelada S800 ni namenjena za višje hitrosti, medtem ko je RSF3 mišljena kot klasična čelada za "težke" (beri: nad 500ccm) motorje. RSF3 je prav tako varnejša ob padcu ter tišja od S800.

Upam, da smo vsaj malo pomagali pri izbiri.

LP

Logar Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor, izgleda da zdej izbiram samo še med barvam

Popravljeno . Popravil MACESN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!