Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

kje bi dobil sharkico s900

Spoštovani,

Čelade Shark model S900 so naročene. Predvidena dobava omenjenega modela je v mesecu februarju. V tem trenutku imamo na

zalogi čelade Caberg z notranjim sončnim vizirjem.

Lep pozdrav

Logar Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je prjatu v tc-ju kupu shark čelado pa mu je po 3 mesecih napokalo usnje na spodnjem delu notranje podloge in je hotel v tc-ju uveljavit garancijo....so se tolk izmotaval..da od vsega ni blo nič....jebemti kvaliteto in firmo..tako kot tc..in SHARK.....!!!!:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je prjatu v tc-ju kupu shark čelado pa mu je po 3 mesecih napokalo usnje na spodnjem delu notranje podloge in je hotel v tc-ju uveljavit garancijo....so se tolk izmotaval..da od vsega ni blo nič....jebemti kvaliteto in firmo..tako kot tc..in SHARK.....!!!!rolleyes.gif

moj ata je tudi kupo novega mercedesa e pa mu je mašina crknla v 3 mescih 3 kratheadbang.gif

glej jaz jo mam 3 leto , pa ne pazim na njo pa je se ok

tak da tudi pri kateri drugi znamki se lahko to zgodi rolleyes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je prjatu v tc-ju kupu shark čelado pa mu je po 3 mesecih napokalo usnje na spodnjem delu notranje podloge in je hotel v tc-ju uveljavit garancijo....so se tolk izmotaval..da od vsega ni blo nič....jebemti kvaliteto in firmo..tako kot tc..in SHARK.....!!!!rolleyes.gif

js jo mam ze 4 leta pa se je zgodil isto in sicer zato ker sem jo susil s fenom. --> nepravilna uporaba trance_44_wink5.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj ata je tudi kupo novega mercedesa e pa mu je mašina crknla v 3 mescih 3 kratheadbang.gif

Pa so menjali-popravili ali so se izmotavali in na koncu tudi izmotali?

Vsaka stvar se lahko pokvari.Vendar ima zato garancijo in v času garancije bi naj NE imel napak na izdelku,ki bi jih moral sam plačati!Vsaj v primeru "normalne"uporabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Moja rsx zaenkat opravla nalogo dobro, sem supr zadovoln, sicer naslednja ne bo Shark. :evilgrin: rgač edin pr cheakpadu se mi je tm k sm odstranjevou podlogo k pride sponka se mi je mal odlimala plastika k pride na blago, sam smo porihtal z posebnim lepilom tko da ni panike...Teli breathguardi pridejo kr prov kako jutro k je še mal bl hladno... :worship: :naughty: Aja, edin k sm vezir menju, sm se pol dost zajebavu, da sm pol spet ujev une klipsne prov sm se kr neki cajta matru z imbusom...

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes so prišle nove modeli čelad in sicer težko pričakovani model S900, prav tako pa smo dobili tudi model S700.

Lep pozdrav

Blaž

TC - Motoshop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da čelado prebarvat na RUMENO barvo, in s tem nepoškodovati funkcijo le te.

Če pa kdo pozna kakšno integralno čelado rumene barve pa mi naj prosim to sporoči.

Vem za preklopno N103.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 krat shark

nikoli več shark

razlogi

v blagi milnici opral vizir pa sem ga čudezno ščohal

glasna je kot 300 hudičev( vzamem v zakup da ma nejkeda)

vizir nastavit, da ne piha je tudi ze majhna mojstrovina

tako da

grem na .......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa s Sharkom dobre izkušnje. Model RSF2i sem uporabljal 5 sezon in čelada se je odlično obnesla. Tudi po 5 letih je notranjost in blago še v solidnem stanju, nič prenucano, strgano, deformirano, ni bila preglasna, edini minus je bilo rosenje.. Sicer pa čist solidna čelada.

Bi tudi ob menjavi to zimo vzel spet Shark, ampak mi nobened od modelov višjega ranga ni sedel na glavo tako kot bi moral, tako da sem prešel na HJC. Če se bo tudi ta tako dobro obnesla kot prejšnja Sharkica, bo super :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali se da čelado prebarvat na RUMENO barvo, in s tem nepoškodovati funkcijo le te.

Če pa kdo pozna kakšno integralno čelado rumene barve pa mi naj prosim to sporoči.

Vem za preklopno N103.

V rumeni in črno-beli kombinaciji je tudi čelada Schuberth S1 PRO.

LP

Blaž Logar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa s Sharkom dobre izkušnje. Model RSF2i sem uporabljal 5 sezon in čelada se je odlično obnesla. Tudi po 5 letih je notranjost in blago še v solidnem stanju, nič prenucano, strgano, deformirano, ni bila preglasna, edini minus je bilo rosenje.. Sicer pa čist solidna čelada.

podobne izkusnje, samo je meni osebno bila preglasna. tudi konkretno ubrisal sem z njo in razen da sem lahko kupil novo nobenih negativnih posledic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Ali ima kdo to novo čelado od SHARK evoline 2?? Kako se obnese pri vožnji? Ali je glasna, šumenje in podobno? Do kake hitrosti je vredu? Vsak komentar dobrodošel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali ima kdo to novo čelado od SHARK evoline 2?? Kako se obnese pri vožnji? Ali je glasna, šumenje in podobno? Do kake hitrosti je vredu? Vsak komentar dobrodošel....

na kakšnem motrju se boš vozu? če boš imel odprto ti bo sigurn pihal:evilgrin: pa saj to tud hočeš a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja tistih ki jo imajo....Odprta je logično da piha. Zanima me kako se obnese ko je zaprta??A je preglasna oz. do katere hitrosti je normalno itd...

na kakšnem motrju se boš vozu? če boš imel odprto ti bo sigurn pihal:evilgrin: pa saj to tud hočeš a ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimajo me mnenja tistih ki jo imajo....Odprta je logično da piha. Zanima me kako se obnese ko je zaprta??A je preglasna oz. do katere hitrosti je normalno itd...

Ahmm..veliko je odvisno od motorja, ki ga boš imel oz. imaš. Koliko je vizir visok itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp!

ker sm na hitro pogledov teh 30 strani in nism zasledu da bi kdo že kej odgovarjov glede sharkove čelade SHARK, tole sem probu v TCju in mi je ušeč.zdej nevem al kdo že ima to kako je zadovoljen?kaj je glede rosenja itd..

hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

lp!

ker sm na hitro pogledov teh 30 strani in nism zasledu da bi kdo že kej odgovarjov glede sharkove čelade SHARK, tole sem probu v TCju in mi je ušeč.zdej nevem al kdo že ima to kako je zadovoljen?kaj je glede rosenja itd..

hvala za odgovore

lp

men se je dost rosila, zadevo sem rešil z nalepko proti rosenju, dost notr piha, glasna...skratka jst je ne bi kupil še enkrat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je dost rosila, zadevo sem rešil z nalepko proti rosenju, dost notr piha, glasna...skratka jst je ne bi kupil še enkrat...

Ta model je še v eni izvedbi in sicer z pinlock vizirjem proti rosenju. Mogoče lahko posebej kupiš pinlock vizir tudi za tvojo barvo čelade..ne vem..vprašaj. To je definitivno rešitev za rosenje..kar se pa glasnosti tiče..ponavljam prejšnji post (čeprav za drugo čelado) odvisno od motorja, koliko je vetrne zaščite, itd.

klik

Popravljeno . Popravil YamahafanR6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se je dost rosila, zadevo sem rešil z nalepko proti rosenju, dost notr piha, glasna...skratka jst je ne bi kupil še enkrat...

ja pišuka,kje ste bili prej :) škoda res,ker sem jo že kupil :( in moram rečt da zo rosenjem nism mel težav sicer sem naredil samo 300km sedaj,je pa res glasna, ne vem sicer imam leo vince gp style in zvok je res hud in je res ful hrupa slišat,tk da sm razmišlov da bi si dal čepke v ušesa :) pa tud kr piha ja. nism glih najbolj zadovoljen ampak zdej nimam kej kupu sm jo to je to :(, vem pa da se da dobit vizir z pinlockom sm naroči se pa je mislm da pride okol 50€....

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni,

imam vprašanje za lastnike shark s900, kako se obnese je vredna nakupa, predvsem me zanimajo slabe strani.Trenutno imam s800,zadovoljen, razen z rahlim vstopom zraka od spodaj ki je nadležen pri nižjih temperaturah.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam vprašanje za lastnike shark s900, kako se obnese je vredna nakupa, predvsem me zanimajo slabe strani.Trenutno imam s800,zadovoljen, razen z rahlim vstopom zraka od spodaj ki je nadležen pri nižjih temperaturah.

L.P.

Kolikor vem so Shark čelade z oznako S (S500, S800, S900) predvsem mišljene kot skuter čelade, S900 pa naj bi bila tko tko pri težkih motorjih. Se ti bolj splača potem vzet RSF3, kolikor sem videl je zelo majhna razlika v ceni, ampak je pa že fiberglass materjal..S900 je pa plastika

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor vem so Shark čelade z oznako S (S500, S800, S900) predvsem mišljene kot skuter čelade, S900 pa naj bi bila tko tko pri težkih motorjih. Se ti bolj splača potem vzet RSF3, kolikor sem videl je zelo majhna razlika v ceni, ampak je pa že fiberglass materjal..S900 je pa plastika

RSF3 nima vgrajenega sončnega vizirja,kar je pogoj za nakup.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!