Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Pozdravljeni,

imam vprašanje za lastnike shark s900, kako se obnese je vredna nakupa, predvsem me zanimajo slabe strani.Trenutno imam s800,zadovoljen, razen z rahlim vstopom zraka od spodaj ki je nadležen pri nižjih temperaturah.

L.P.

mam s900 in je precej boljsa od s800. pod brado je bolj zaprta, da ti ne piha, pa zračniki so precej boljsi (se ne zatikajo), kupil sem jo zato, ker ima notranji vizir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Prodajajo še kje shark čelade razen v TC-ju?

Rabm en rezervni del sam pr TC-ju nimam zaenkrat sreče z dobavo.

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajajo še kje shark čelade razen v TC-ju?

Rabm en rezervni del sam pr TC-ju nimam zaenkrat sreče z dobavo.

Hvala!

Ebay...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem na začetku prejšnje sezone kupil čelado Shark RSI SMOKE. Zaradi mojih občutljivih oči (+leče...) nisem ravno zadovoljen z njo, mi ob straneh vizirja piha noter. Pa ni važno, ali z original vizirjem ali pa s ta temnim.. To se občuti predvsem v hladnejših dneh, kjer s kakšne daljše ture pogosto pridem s prehlajenimi očmi :(

Tako da, po pravici povedano, sem za takšno ceno pričakoval kaj "boljšega", vsaj kar se vetra tiče, glede drugih stvari nimam pripomb :OK:

LP Jan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem na začetku prejšnje sezone kupil čelado Shark RSI SMOKE. Zaradi mojih občutljivih oči (+leče...) nisem ravno zadovoljen z njo, mi ob straneh vizirja piha noter. Pa ni važno, ali z original vizirjem ali pa s ta temnim.. To se občuti predvsem v hladnejših dneh, kjer s kakšne daljše ture pogosto pridem s prehlajenimi očmi :(

Tako da, po pravici povedano, sem za takšno ceno pričakoval kaj "boljšega", vsaj kar se vetra tiče, glede drugih stvari nimam pripomb :OK:

LP Jan

...hočeš povedati, da ti piha mimo tesnila? Če ja, potem se malenkost da nastaviti na vijakih, da potem bolje nalega vizir na tesnilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, občutek imam da mi tam piha, ker se vizir ne uleže čisto lepo na tisto gumo... Bom poskusil, če bo kaj boljše...

tnx za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodajajo še kje shark čelade razen v TC-ju?

Rabm en rezervni del sam pr TC-ju nimam zaenkrat sreče z dobavo.

Hvala!

Probi direktno iz Francije..če bo hitreje..! Na ebayu pa nevem če boš meu to srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem na začetku prejšnje sezone kupil čelado Shark RSI SMOKE. Zaradi mojih občutljivih oči (+leče...) nisem ravno zadovoljen z njo, mi ob straneh vizirja piha noter. Pa ni važno, ali z original vizirjem ali pa s ta temnim.. To se občuti predvsem v hladnejših dneh, kjer s kakšne daljše ture pogosto pridem s prehlajenimi očmi :(

Tako da, po pravici povedano, sem za takšno ceno pričakoval kaj "boljšega", vsaj kar se vetra tiče, glede drugih stvari nimam pripomb :OK:

LP Jan

jan živjo!

tud jest imam isto čelado,nažalost sm prepozn zvedu o minusih te čelade,da je nebi vzel,vizualno mi je ful ušeč,sicer meni ne piha tako kot ti praviš,pa tudi sam nosim leče,mi je pa malo glasna,mislm ni tiha,zdej nevem kolk so druge,je pa res da mam leovinci gpstyle brez dp in ma res orng glas,tk da k če se dalj časa vozm me po furi kr tk mal čudn glava boli od usega tega ropotanja :) ampak je pa fajn :).sej pravim piha pa meni zaenkrat ne pa sm tud zdej u jeseni naredu enih 300 km pa nism opazu tega...

a maš mogoče slikco s črnim vizirjem ker sm ga naroču pa me zanima kk zgleda.kako se pa obnese tatmni vizir?

hvala lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še ni noben objavil... bom jaz, ker se mi zdi primerna tema.

nove Shark čelade bodo za leto 2011 tele: Race-R Pro, Race-R in Vision-R

shark-race-r-pro.jpg

shark-vision-r-helmets.jpg

shark-vision-r.jpg

shark-race-r-pro-helmet.jpgshark-race-r-helmets.jpg

shark-race-r.jpg

Še več slik in video...KLIK!

Popravljeno . Popravil Cufa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Prodajajo še kje shark čelade razen v TC-ju?

Rabm en rezervni del sam pr TC-ju nimam zaenkrat sreče z dobavo.

Hvala!

Spoštovani,

Prosim, da se mi oglasite preko maila: info@tc-motoshop.si, bova skušala rešiti problem. Če ima Shark na zalogi dotični del, ga boste preko nas sigurno prejeli, se potrudim.

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jan živjo!

tud jest imam isto čelado,nažalost sm prepozn zvedu o minusih te čelade,da je nebi vzel,vizualno mi je ful ušeč,sicer meni ne piha tako kot ti praviš,pa tudi sam nosim leče,mi je pa malo glasna,mislm ni tiha,zdej nevem kolk so druge,je pa res da mam leovinci gpstyle brez dp in ma res orng glas,tk da k če se dalj časa vozm me po furi kr tk mal čudn glava boli od usega tega ropotanja :) ampak je pa fajn :).sej pravim piha pa meni zaenkrat ne pa sm tud zdej u jeseni naredu enih 300 km pa nism opazu tega...

a maš mogoče slikco s črnim vizirjem ker sm ga naroču pa me zanima kk zgleda.kako se pa obnese tatmni vizir?

hvala lp

Spoštovani

Ne gre pravzaprav zadevo "pihanja" opisovati kot minus. Čelada je zračna, pomeni, da vam omogoča dotok večje količine zraka, kar je seveda še kako dobrodošlo za vožnjo po pisti, še posebej bolj zaprti pisti, ko je potrebno premetavati motor iz enega ovinka v drugega. Dotok zraka poteka od bradnega dela navzgor, da ne bo pomote. V razmerah kot je začetek in konec sezone, ko je v zraku več vlažnosti, pa nas seveda to ob normalni vožnjita zračnost čelade, moti, saj le to občutimo, kot da nam piha. Slednje izgine, ko se temperature zvišajo in spet smo zadovoljni.

Kar se tiče temnih vizirjev pa pazite na zmanjšano vidljivost ne samo ponoči, ampak tudi v času, ko se pooblači - mogoče bi vam svetoval svetlo modri vizir, ta bi utegnil biti vsestranski. Odločitev je vaša, seveda če boste vztrajali na nakupu temnega, vam bomo tega tudi prodali, da ne bo pomote.

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani,

Prosim, da se mi oglasite preko maila: info@tc-motoshop.si, bova skušala rešiti problem. Če ima Shark na zalogi dotični del, ga boste preko nas sigurno prejeli, se potrudim.

Lp

Rado

ste mi ga že dobavili.

Najlepša hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

vozi kdo shark evoline čelado ???

zanimajo me minusi in plusi.

hvala

Pozdravljen!

To čelado uporabljam dve leti, z njo sem povprečno zadovoljen...

Plusi:

- dovolj zračna

- ob preklopljenem bradnem delu nazaj med vožnjo ni nobenega zračnega upora, saj se zloži čisto nazaj, voziš lahko samo s spuščenim vizirjem

- udobna

- antifog vizir

Minusi:

- ko je vizir spuščen (zaprta čelada) se tako prilepi ob zgornje gumijasto tesnilo, da ga je skoraj nemogoče odpreti z eno roko (so bili primeri, ko sem se moral ustaviti in vizir odpreti z obema rokama :headbang: ), to je največji minus, tudi kolega ima isti problem!! To sem rešil tako, da sem tesnilo preprosto odrezal stran, ni blo druge!!

- dokaj glasna (pri motorju z vizirjem bolj, na naked-u malo manj)

- teža (skoraj dve kili)

- spodnji rob sončnega vizirja je ravno v mojem vidnem polju na cesto, tudi, če je spuščen do konca! (moral bi se pomakniti bolj dol, vizir namreč) Zato ga niti ne uporabljam, raje imam sončna očala!

To so moje izkušnje s to čelado, naslednja gotovo ne bo več Shark. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pihanja inp....

Tudi ni vsaka čelada za na vsak motor...Enak model bo na enem motorju ful pihal, na drugem pa nič..isto kar se glasnosti tiče......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pihanja inp....

Tudi ni vsaka čelada za na vsak motor...Enak model bo na enem motorju ful pihal, na drugem pa nič..isto kar se glasnosti tiče......

popolnoma prav imaš.

Komaj čakam, da pride v prodajo nova SHARK RACE-R PRO

ena je zame rezervirana :naughty:

Men osebno, lupina od šarkice, najbolj paše :P:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je shark na vseh enako pihal :whistle:

aja na vse ful :headbang:

men pa ne :P ... piha nč :nono:

je pa res, da imam, med vožnjo, usta zaprta :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

Imam eno vprašanje.

Včeraj se mi uje na moji čeladi Shark s800 pripetila nezgoda ;)

Na vizirju, tisti gumbi, ki so na strani in se zataknejo na čelado so se mi polomili. Ali se jih da kje dobiti ali so samo v kompletu z novim vizirjem?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...
  • 11 mesecev pozneje...

Kaj uporablja kdo Shark RSR2 čelado ? Zdaj nevem, a sem jaz res tako zadovoljen z njo ali je res tak dobra ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!