Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

čao!a pa so šarkove vredu?men so pa vse prevelike. ampak se mi zdi da je še najboljš araiova. k so ful lahke pa take fajn za nost

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Shark S 500 mam jest in ne morm rečt da sm zadovoljen! No sej za 35k ne morš dost prčakovat! Folk, kupte Nolan, X-Lite, Arai, Shoei in take priznane firme... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao!a pa so šarkove vredu?men so pa vse prevelike. ampak se mi zdi da je še najboljš araiova. k so ful lahke pa take fajn za nost

ajde

Kakor je že nekdo napisal: kolikor cekinov, toliko muzike ... tam, kjer se cenik Shark-a počasi končuje, se Arai šele dobro začne in to je to.

PS: drugače pa tudi Shark dela XS velikosti.

http://www.motosvet.com/oglasi/ads_show.ph...d=0_14893_20_-1

Popravljeno . Popravil Fazer03
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čao!a pa so šarkove vredu?men so pa vse prevelike. ampak se mi zdi da je še najboljš araiova. k so ful lahke pa take fajn za nost

ajde

za tebe. :)

sam sem skoraj 10 let uporabljal shark celade - dve sta celo opravili svojo primarno funkcijo - in se nisem veliko pritozeval. edina pomanjklivost je "tisina" oz. glasnost celade. zato tudi zamenjal za schuberth.

Mene zanima ce ma kdo izkusnje z RSF 2i.kakšna je glasnost?hvala

imel dve. nad 100 km/h je zame preglasna (na razlicnih motorjih); mogoce igra vlogo samo vecja obcutljivost mojih uses. nekaj casa kompenziral z usesnimi cepki, potem zamenjal.

je pa tako , da mi je schuberth spet skoraj preglasna. najbrz sem samo razvajen. :P

pred zamenjavo sem imel obcutek, da mi v usesih sumi ali piska se nekaj casa po voznji in obcutno sem slabse slisal z shark. z schuberth tega obcutka ni vec in normalno slisim tudi po celodnevni voznji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za tebe. :)

sam sem skoraj 10 let uporabljal shark celade - dve sta celo opravili svojo primarno funkcijo - in se nisem veliko pritozeval. edina pomanjklivost je "tisina" oz. glasnost celade. zato tudi zamenjal za schuberth.

imel dve. nad 100 km/h je zame preglasna (na razlicnih motorjih); mogoce igra vlogo samo vecja obcutljivost mojih uses. nekaj casa kompenziral z usesnimi cepki, potem zamenjal.

je pa tako , da mi je schuberth spet skoraj preglasna. najbrz sem samo razvajen. :P

pred zamenjavo sem imel obcutek, da mi v usesih sumi ali piska se nekaj casa po voznji in obcutno sem slabse slisal z shark. z schuberth tega obcutka ni vec in normalno slisim tudi po celodnevni voznji.

mogoce imas pa pretih motor, zato so ti celade preglasne :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...sam imam enak problem z mojo RSR-ko <_< , kot ga je imel Ice...medtem, ko se moja boljsa polovica nad RSF 2 Race ne pritozuje prav nic :D ...jahava pa Ninjo 6 :grim ...naslednja bo verjetno RSX, fantje pravijo, da je nekaj tisja kot RSR...

lp flox :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo iskušnje s čeladami SHARK, namreč cenovno so ugodne npr v Italiji model RSF2 dobiš za 200EUR. Glede na to da je čelada kompletno KARBONSKA, je cena ugodna. Prodajalec pravi celo da je boljša od Xlite 801.

Kaj menite vi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...seveda da prodajalec to pravi...saj bi rad zadevo čimprej prodal .)

pa še par kometarjev s tujih forumov:

"Very good helmets indeed. ...I might have also, but recently went with the Shoei RF1000. The main reason is the size and shape. The Sharks seem to be a bit more round so if you have a more "oval" shaped head they may not seem to fit perfectly."

"I bought the RSF2 Race version. ... Weighs the same as the X-11 too about 1450 grams (just over 3 lbs). ...

Fogged up on me one night even with the anti fog visor. Go for the middle to top of the line Shark helmets when putting something on your head... For serious riding, get the hi tech lines to get all the great benefits of this companies helmets. Why risk it anyways?"

" Externaly looks good. Paintwork is good. And quality is perfect. Very good and thick glass. ... I like then helmet sits strong on my head. But internal parts made from very soft material, and my Shark helmet size "S", but my old Arai size is "M". My neck havn't feel protected because bottom of my chin doesn't closed by the helmet. ... Not so comfortable like Arai or Shoe. Plastic parts of airvent system looks cheap."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kot je rekel maxxximum, preberi si temo o shark čeladah. Sam uporabljam RSF2 in sem pisal svoje vtise o njej v omenjeni temi. Sem pa zelo zadovoljen.

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sem kupil RSR-ko in me zanima kako je z zračnki za izdihani zrak, velikega "dirkalnega" sem dobil zraven, vendar sem v navodilih zasledil tudi nekja o manjšem, katerega pa ni...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Manjši ščitnik za izdihani zrak je tudi prisoten, samo prodajalec ga je pozabil priložiti. Tako da zraven RSR-ke dobiš 2. Šel do prodajalca in težava je rešena.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupu RSF2 RACE čelado :D , komi čakam da jo bom lahko stestiral :P

imam popolnoma isto kupil sem jo ta teden. zanima me če si se navadil na ta način zapiranja čelade. jaz še ko jo zraven gledam nezaprem, ne da še jo bom na glavi. po možnosti z eno roko. pa kero barvo si vzel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam popolnoma isto kupil sem jo ta teden. zanima me če si se navadil na ta način zapiranja čelade. jaz še ko jo zraven gledam nezaprem, ne da še jo bom na glavi. po možnosti z eno roko. pa kero barvo si vzel

Ja sm se navadu, daš pašček čez prvo pol pa nekak okrog oviješ pa zapneš, mam prav? (sm jo samo na "suho" testeru :P ), drgač mam pa modro-srebrno vincent replico, kaj pa ti?

Popravljeno . Popravil GregorT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Živjo..

Vidim da ste z RSF 2 Race kar zadovoljni, mene pa zanima razlika med RSF 2 Race in RSF 2i... V Italiji se lanske modele da kupit za 200 EUR, kar je ugodna cena (v TCju so 76k na primer), zagledala sem se v en RSF 2 Race model, a sem nekoliko skeptična do tistih zračnikov na vrhu čelade, ki jih RSF 2i nima. A ma kdo kake izkušnje, zagotovo ne povzročajo večjega hrupa kot pri RSF 2i, ki teh dodatnih zračnikov nima?

lp ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te čelade so pod restposten (ostanek) kar pomeni da jih imajo v glavnem skladišču v nemčiji, nakup je možen pa samo preko interneta. Če si pameten pojdi v TC, ponajdi čelado zase, pravo velikost/model potem pa si jo nabavi iz louisa preko interneta. Poštnina bo cca 20eur, kar se še vedno močno splača, glede na to da so čelade -50%

LP, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo..

Vidim da ste z RSF 2 Race kar zadovoljni, mene pa zanima razlika med RSF 2 Race in RSF 2i... V Italiji se lanske modele da kupit za 200 EUR, kar je ugodna cena (v TCju so 76k na primer), zagledala sem se v en RSF 2 Race model, a sem nekoliko skeptična do tistih zračnikov na vrhu čelade, ki jih RSF 2i nima. A ma kdo kake izkušnje, zagotovo ne povzročajo večjega hrupa kot pri RSF 2i, ki teh dodatnih zračnikov nima?

lp ;)

Anyone? Kdorkoli? :hmm: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam le navadno rsf2. Pa sem super zadovoljen. Race varianta pa slabša ne more bit, pomoje kvečemu boljša :)

Lp, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!