Skoči na vsebino

Shark čelade


Ice

Priporočene objave

Devlish, rajši malo poglej v Louisa, če imajo kakšno znižanje Arai ali pa Shoei čelad. Jaz imam Shark RSF2i in nisem kaj preveč zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anyone? Kdorkoli? :hmm: :rolleyes:

...jaz sm z mojo RSF2 Race full zadovoljna...ni preglasna, dovolj zračna, se mi ne rosi (sicer se ne vozim v dežju)...za letos sem dodala še svetlo moder vizir, pa je še bolj seksi :grim :devil:

lp pecy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Devlish, rajši malo poglej v Louisa, če imajo kakšno znižanje Arai ali pa Shoei čelad. Jaz imam Shark RSF2i in nisem kaj preveč zadovoljen.

Koliko jaz vem Louis ne prodaja Arai čelad. Vsaj jaz jih tam še nisem videl pa sem bil kar nekajkrat pri njih na obisku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

V Louisu so znižane nekatere Shark čelade. Iz 300€ na 170€je znižana čelada RSF2 R.NEXUS. Sedaj me zanima kaj so prednosti, slabosti, se čelado splača kupit ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo ve, kolk je poštnina iz Nemčije? Ne vem, če je tistih 20 eurov, k je mal više napisano... Nekje sm slišu, da je okol 15 jurju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede shark čelad pa tudi ostalih se full sam res ful splača počakt na moto-sejem u Bologni...kr pridejo vrtoglavi popusti...kolega je kupu RSF2 al S800. Nism prepričan za model, sam je bla znižana za 70%...

Popravljeno . Popravil modri_dirkac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Kdaj pa je ta sejem?

Pol se lahk pa zmenimo za skupinski nakup, gre en tja, pa prnese za vse, potne stroške pa že nekak pokrijemo vsi skp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff pa nevem točno menda 1x pozimi al spomladi..uglavnem pred sezono tko da predstvijo novosti and stuff

sam nism lih 100%...pa se ti splača it pogledt k je to fullll veliko pa je res fulll za vidt...

je pa u milanu mislm da še večji k recimo u enmu dnevu ni šans d vse pogledš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sam jst bi že zdej rabu čelado, ne pa skor en let čakat... Verjetn je res najboljš iz Louisa vzet. A ve kdo, kolk je poštnine iz Nemčije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko jaz vem Louis ne prodaja Arai čelad. Vsaj jaz jih tam še nisem videl pa sem bil kar nekajkrat pri njih na obisku .)

Na internetu (v katologu) jih ni, sem pa enkrat videl nekaj primerkov v Beljaku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Mojo RSF2i je po manjšem "mishapu" (motor se je zvrnu nanjo :SS ) zamenjala Shark RSX. Že z staro sem bil zelo zadovoljen, ta pa je čista poezija. Veliko lažja tudi po občutku, bolj pregledna, bolj udobna, bolj tiha, omogoča veliko lažje obračanje glave in je pri tem zračni tok ne "zagrabi". Mehanizem odpiranja zračnikov in brezstopenjski pomok vizirja :OK: Zelo zadovoljen. :OK: Pa tudi lepa je :wub:

BTW: če bi kdo mel rezervno oblazinjenje, vizir in mehanizem za RSF2i, dam za simbolično ceno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ve kdo mogoče, kje v MB bi imeli zatemenjene vizire za Shark čelade? Ali kdo ve, če jih imajo v Louis-u? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enkrat sem gledal v Louis-ovem katalogu in so jih imeli, samo cena je bila neka visoka, mislim da okrog 50 ali 60€, kar je proti npr. NZI čeladam, ko pride vizir 3000 SIT zelo dosti :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam S800 sam ne tole ampak S800 grrr - trenutno še na skuterju, čez kak tedn pa (verjetno) že na 125 :OK:

čelada je dobra, fino je ko je snemljivo oblazinjenje za prat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kako je s to garancijo Shark čelad. Kupil sem jo v TC motoshopu. Garancija začne veljati ko se v roku 14-ih dni od nakupa prijaviš na njihovo stran s Shark kartico. To sem naredil, toda zdraven sm dobil tudi nek kuponček. A morm gor napisat svoje podatke? In prodajalec mi je tudi rekel da moram nekaj poslat v Francijo :? A sem s tem ko sem se prijavil že naredil vse potrebno??? Help? :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm jo kupu in prodajalc mi je reku da dobim garancijo če tja (u TC) prnesem uno katico in račun (in use druge papirje) in mi oni use uredijo

nism nč po netu s kartico šaru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!