Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

  • 2 mesecev pozneje...

zadricaj se v graz do gericke trgovine in vprasaj harry-a.

Bil tam in vprašal za pinlock pa ga niso imeli... kupil pa sem ogrevane ročke... bil en zraven prodajalca govoril slovensko... da nisi bil slučajno ti :whistle:

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rado

TC Moto shop

Prosim če mi lahko napišete če pričakujete kake popuste za čelado

Schuberth SR1 belo modro rdeča kombinacija

Koda: SCH SR1 Rac -RBM

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam in vprašal za pinlock pa ga niso imeli... kupil pa sem ogrevane ročke... bil en zraven prodajalca govoril slovensko... da nisi bil slučajno ti :whistle:

lp Jože

ce smo se pogovarjali se o interkomih............. yep, moja malenkost.

Prosim če mi lahko napišete če pričakujete kake popuste za čelado

Schuberth SR1 belo modro rdeča kombinacija

Koda: SCH SR1 Rac -RBM

lp Jože

i sine bi, tata. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim če mi lahko napišete če pričakujete kake popuste za čelado

Schuberth SR1 belo modro rdeča kombinacija

Koda: SCH SR1 Rac -RBM

lp Jože

Pozdravljeni,

Ker je čelada popolnoma nova na tržišču in predstavlja sam vrh med Race čeladami, so cene čelad strogo nadzorovane in ne pričakujemo kakniš popustov oz. akcije.

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce smo se pogovarjali se o interkomih............. yep, moja malenkost.

Takrat si mi svetoval folijo namesto pinlocka... za folijo pa si mi svetoval neko trgovino bolj v centru sam mi ni bilo za iskat... bil pa sem z ženo... pa prevajalec si mi bil... hvala še tukaj za tvojo prijaznost, upam da še naletim kdaj na tebe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

Ker je čelada popolnoma nova na tržišču in predstavlja sam vrh med Race čeladami, so cene čelad strogo nadzorovane in ne pričakujemo kakniš popustov oz. akcije.

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

In kdaj jih pričakujete... bi prosil če me lahko obvestite, rabil pa bi omenjen model velikosti M

lp Jože

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdaj jih pričakujete... bi prosil če me lahko obvestite, rabil pa bi omenjen model velikosti M

lp Jože

Vzorčno čelado v velikosti M si lahko že ogledate pri nas v salonu. Čelade za prodajo pričakujemo konec februarja.

Prosil bi vas, da nam v privat sporočilu pustite kontaktne podatke.

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo!

Jeseni sem kupil schuberth R 1 čelado pri Louis-u. Iskal sem čelado pri kateri čimmanj piha po očeh, in bil zadovoljen ker sem jo dobil s velikim popustom. Včeraj pa se peljem z njo prvič malo dalje in po slabi uri me začne na glavi tiščati.

To postane hitro zelo moteče. Ali se da kaj popraviti na notranjosti školjke?

lp

Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jeseni sem kupil schuberth R 1 čelado pri Louis-u. Iskal sem čelado pri kateri čimmanj piha po očeh, in bil zadovoljen ker sem jo dobil s velikim popustom. Včeraj pa se peljem z njo prvič malo dalje in po slabi uri me začne na glavi tiščati.

To postane hitro zelo moteče. Ali se da kaj popraviti na notranjosti školjke?

lp

Tomaž

s časoma se ti bo malo "uležala" in oblikovala po tvoji glavi, veliko pa ne pričakuj.

večina, ki proba čelado v trgovini jo ima na glavi max. 2-3min. v tem času se ti zdi, da se ti lepo prilega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Jeseni sem kupil schuberth R 1 čelado pri Louis-u. Iskal sem čelado pri kateri čimmanj piha po očeh, in bil zadovoljen ker sem jo dobil s velikim popustom. Včeraj pa se peljem z njo prvič malo dalje in po slabi uri me začne na glavi tiščati.

To postane hitro zelo moteče. Ali se da kaj popraviti na notranjosti školjke?

lp

Tomaž

mislim da mi je nekdo omenil da se da dobit za schuberth tanjše ali debelejše oblazinjenje

lpm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega!

Za schubertko se vse dobi, sam kaj ko je vse ful drago!

Sam sem že 150 eu za dodatke zmetal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lasnik Schubertke c1 pro 3 leta.

Nikoli več ne kupim to kahlo,

1. veliko denarja za to kahlo

2. vedno piha izpod vizirja

3. deli dragi kot žafran

4. skrajno nepraktičen sistem zapiranja

2x padla čelada iz , 1x se okotalila po travniku, 3x zlomljen zatič posledica cca 50 eur stroška NOV VIZIR.

Ped Schubertko vozil Nolanko 10 let nobenih dodoatnih stroškov pa je večkrat padla oziroma se odkotalila.

Če kdo rabi to kahlo za rezervne dele jo bo našel v moji kanti za smeti, jo nočem več videti k me spravlja samo v slabo voljo!!!

TC-ju pa

prosim da mi naj posreduje vsaj podatke katera firma brizga te vizirje pa jih grem na lastne stroške kupit en ducat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lasnik Schubertke c1 pro 3 leta.

Nikoli več ne kupim to kahlo,

1. veliko denarja za to kahlo

2. vedno piha izpod vizirja

3. deli dragi kot žafran

4. skrajno nepraktičen sistem zapiranja

2x padla čelada iz , 1x se okotalila po travniku, 3x zlomljen zatič posledica cca 50 eur stroška NOV VIZIR.

Ped Schubertko vozil Nolanko 10 let nobenih dodoatnih stroškov pa je večkrat padla oziroma se odkotalila.

Če kdo rabi to kahlo za rezervne dele jo bo našel v moji kanti za smeti, jo nočem več videti k me spravlja samo v slabo voljo!!!

TC-ju pa

prosim da mi naj posreduje vsaj podatke katera firma brizga te vizirje pa jih grem na lastne stroške kupit en ducat

Težko priznam, ker jo imam tudi sam, a je presneto res, kar je napisal gsxes!

Vizir: Do amena zakompliciran! Tudi jaz sem za vizirje zmetal že obilo cvenka!

Če ti "štift" poči za sosednjo bajto, ni problem. Če pa se ti to zgodi "tam nekje"..., pa ostaneš avtomatsko "brez čelade"!! Tega pa si firma kot je Schuberth, nebi smela privoščiti (pa si vseeno "pred svetom" (kupci) zatiskajo ušesa).

Jaz jo imam samo zato, ker dobro objame vratni del glave. To pa je tisto, za kar ji je moja vratna hrbtenica po poškodbi, na vso moč hvaležna! In to je v glavnem tudi vse.

V bistvu pa je tako:

Kako je čelada kvalitetna vidiš šele takrat, ko se valjaš po asfaltu!!

Tega pa nikomur ne privoščim!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko priznam, ker jo imam tudi sam, a je presneto res, kar je napisal gsxes!

Vizir: Do amena zakompliciran! Tudi jaz sem za vizirje zmetal že obilo cvenka!

Če ti "štift" poči za sosednjo bajto, ni problem. Če pa se ti to zgodi "tam nekje"..., pa ostaneš avtomatsko "brez čelade"!! Tega pa si firma kot je Schuberth, nebi smela privoščiti (pa si vseeno "pred svetom" (kupci) zatiskajo ušesa).

Jaz jo imam samo zato, ker dobro objame vratni del glave. To pa je tisto, za kar ji je moja vratna hrbtenica po poškodbi, na vso moč hvaležna! In to je v glavnem tudi vse.

V bistvu pa je tako:

Kako je čelada kvalitetna vidiš šele takrat, ko se valjaš po asfaltu!!

Tega pa nikomur ne privoščim!

Jaz imam že 4-to šubertko po vrsti in pri NOBENI ni še nikakršen ŠTIFT odletu ali da bi se karkoli poškodovalo,sem pa že 2 uničil pri padcu glava je vsakič bila nepoškodovana "samo"manjši pretres možganov ca.20 min.nezavesti, policaji pa so mi nasilo rinili napravo za pihat !!!Vizir je normalno, da menjaš vsaj na 2-leti in proti Šubertki nimam popolnoma nič, naslednja bo spet Šubertka čeprav bo kupljena pri BMW-eju. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

popizdil bom s to glupo čelado.

najprej sem diplomiral, kako se sname sončni vizir, potem pa sem skor zlomu vizir ko sem ga montriral.

žal mi ni 100% ratalo namestiti sončnega vizirja. trenutno je bolj profizoriš nameščen...

ima kdo kako idejo, kak je postopek namestitve?

najprej vtakneš desni štift in zahaklaš desno stran. potem pa nikakor ne morem namestiti levega štifta, kaj šele zahaklati...

govor je o sončnem vizirju v čeladi..

Popravljeno . Popravil japke
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

govor je o sončnem vizirju v čeladi..

Karkoli narediš - NE napisat, za katero čelado gre ...

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karkoli narediš - NE napisat, za katero čelado gre ...

očitno so temo prestavili med Schuberth temo.

Govor je o C2, da boš srečen.

kak je pa že tvoj predlog?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govor je o C2, da boš srečen.

kak je pa že tvoj predlog?

Na R1 in C3 je stvar simpl - spustim vizir in ga izvlečem, vrnem ga tako, da nastavim oba kraka na ležiščem in ju, najprej enega, potem drugega, porinem v ležišče.

Če ima C2 kaj drugače, pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

popizdil bom s to glupo čelado.

najprej sem diplomiral, kako se sname sončni vizir, potem pa sem skor zlomu vizir ko sem ga montriral.

žal mi ni 100% ratalo namestiti sončnega vizirja. trenutno je bolj profizoriš nameščen...

ima kdo kako idejo, kak je postopek namestitve?

najprej vtakneš desni štift in zahaklaš desno stran. potem pa nikakor ne morem namestiti levega štifta, kaj šele zahaklati...

govor je o sončnem vizirju v čeladi..

Najboljši nasvet bo, da daš čelado na servis,sicer pa mi ni jasno zakaj to sploh sam razdiraš, jaz vozim že tretjo Šubertko in razen vizirja (belega) še NIKOLI nič sam popravljal ali menjal.

Ps:firbec včasih stane !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam že 4-to šubertko...

... jaz vozim že tretjo Šubertko...

Tretjo ali 4-to?

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na R1 in C3 je stvar simpl - spustim vizir in ga izvlečem, vrnem ga tako, da nastavim oba kraka na ležiščem in ju, najprej enega, potem drugega, porinem v ležišče.

Če ima C2 kaj drugače, pa ne vem.

Enako naredim na S1 pro, mislim pa, da je notranji vizir povsod enak, včasih se moraš malo pomatrat, v glavnem pa ni problemov, samo pazi,dejansko, da krake nastaviš na ležišče, kot pravi kolega. Naredim pa to vsake toliko, da spucam vizir in to ni stvar servisa.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!