Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

Naj mi prosim en pomaga najti naslov v tovarno Schuberth, ker bi za 5 let staro S1 PRO rad naročil notranje pralno oblazinjenje, ker mi v Sloveniji prodajalci tumbajo, da se ne da več naročiti.

Hvala!

 

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, moto rider said:

Naj mi prosim en pomaga najti naslov v tovarno Schuberth, ker bi za 5 let staro S1 PRO rad naročil notranje pralno oblazinjenje, ker mi v Sloveniji prodajalci tumbajo, da se ne da več naročiti.

Hvala!

 

Jaz sem ga letos spomladi za svojo S1 Pro nabavil preko TC shopa 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
22 minutes ago, Žan96 said:

Ima kdo E1? Kako se obnese?

Jo imam, ampak mi je žal, da nisem spet vzel Araike. Nekako mi ne paše na glavo. Če bi mi pasala bi bila super čelada.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam novo E1 (prej Nolan 104) zelo zadovoljen točno to kar sem potreboval pa zelo dobro se ujame z motorjem. Nobenega vrtinčenja ta senčni vezir je (vsaj zame) terna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velik problem je pri nošenju te čelade s podkapo. Podkapa ima ponavadi okroglo odprtino za obraz, ta čelada pa ima zgornji rob nad očmi raven. Kakorkoli se potrudiš potegniti podkapo čim bolj navzdol, zleze rob navzgor in potem pri daljši vožnji tišči v čelo. Odtis roba podkape imam na čelu še nekaj ur. Za nekoga, ki potrebuje čelado za poleti in jo uporablja brez podkape, opisani problem odpade. Imam tri različne podkape in pri vseh je isto. 

Rukka_Windstopper_Coolmax_Balaclava_Lg.j

schuberth-e11.jpg?w=840

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovore. Jah nič, probat pa bomo videli. Edina škoda da jih ima TC... Jih prodaja še kdo drug?

Podkapo nosim tudi poleti, sicer tanko.

Popravljeno . Popravil Žan96
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, Žan96 said:

Hvala za odgovore. Jah nič, probat pa bomo videli. Edina škoda da jih ima TC... Jih prodaja še kdo drug?

Podkapo nosim tudi poleti, sicer tanko.

Kaj je narobe s TC? Pri njih jo boš dobil najceneje in najbolje bodo zate poskrbeli v poprodaji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, motolover pravi:

Kaj je narobe s TC? Pri njih jo boš dobil najceneje in najbolje bodo zate poskrbeli v poprodaji.

Odnos sam, mogoče mam nesrečo in vedno naletim na takega prodajalca. Je pa res da mam nagledano robo in mi ne bo treba prosit za pomoč :blush:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ima kdo tukaj čelado Schuberth SR1? Zanima me kako je z glasnostjo? Drugače pa iščem dobro dušo, ki bi bila pripravljena čelado dala za pomerit - rabim velikost XL? Častim pivo :) Anyone?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Priznam, da se nisem globoko poglobila v temo, ampak po prebranih nekaj zadnjih straneh.. Sklepam, da se ne da dobit Schuberth (C3 Pro) za kakšno testno vožnjo kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam Schuberth C3 in vse OK razen vidnga polja...imam antifog vizir, kateri zaradi roba še 1 cm zmanjša ali moteče vpliva na vidno polje zgoraj pri pogledu naprej. Tudi notranja obloga čudno oblikuje pričesko ampak to je že individualnega pomena. Drugo je vse tako, kot mora biti. Ker bo kmalu čas za zamenjavo me malo mika X-lite 1003. Fajn bi bilo, če je kdo probal obe, da bi napisal kakšno primerjavo....:hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V TCju imajo akcijo nove C4. Je kdo probal C3 pro in C4? Cena je skoraj identicna, vprasanje je le ali dobim stevilko in zeljeno barvo. Imam kitajski BT, ampak kolikor vidim ga na C4 ne morem uporabit zaradi gumba vizirja in ze vgrajenih slusalk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko se kaj posedejo pene na Schuberth? Včeraj v TC sprobala S in XS, prodajalec sicer trdi, da je S prevelika, pa čeprav sem imela XS samo par minut na glavi, se mi ni zdela pretirano udobna... Je pa res, da imam sedaj bistveno preveliko, pa sem se razvadila. Baje da ima S za probo, da grem vsaj en krog, XS pa ne :/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se NI ravno dosti posedla, vsekakor pa precej manj kot HJC. Mogoče ti pa samo oblika ne sede?

Sem imel na glavi S2 in SR2, pa mi recimo SR2 nikakor ni sedla in sem imel občutek, da je premajhna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Schubertko c3, kot nova..kupil pred mesecem dni od prvega lastnika, ki jo je imel parkrat na glavi. Kot nova, brez sledi uporabe..xxl...200 okroglo..lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, lucif3rka said:

Koliko se kaj posedejo pene na Schuberth? Včeraj v TC sprobala S in XS, prodajalec sicer trdi, da je S prevelika, pa čeprav sem imela XS samo par minut na glavi, se mi ni zdela pretirano udobna... Je pa res, da imam sedaj bistveno preveliko, pa sem se razvadila. Baje da ima S za probo, da grem vsaj en krog, XS pa ne :/

Nikakor ne jemlji tesne! Schuberke se ne usedejo po glavi. Jaz bom moral svojo M prodati, ker me stalno tišči, L je pa prevelika. Moram nazaj na Arai, ker mi dobro paše na glavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, motolover pravi:

Nikakor ne jemlji tesne! Schuberke se ne usedejo po glavi. Jaz bom moral svojo M prodati, ker me stalno tišči, L je pa prevelika. Moram nazaj na Arai, ker mi dobro paše na glavo. 

Tudi meni pa še nekaj firm...

Pašejo le Arai in Suomy kar jih sprobal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!