Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

Ob 6. 6. 2019 ob 22:08, roru pravi:

Živjo družba,

 

mogoče mi bo kdo od starih mačkov lahko pomagal: moja C3 je sicer stara 3 leta ampak za sabo ima le 8000km in že nekaj časa mi nekaj ni jasno. Tudi če zaprem spredno odprtino na čeljusti in celo zračenje zgoraj ter tesno do konca zaprem vizir tako da naredi tisti značilen "klik" mi hudič še vedno piha tam gori okoli mojih arkad. Za moja leta to ni ravno hec, bom še kakšno vnetje sinusov fasal :(

Edino kar pomaga je da spustim dol vgrajen notranji sončni vizir. Ampak to ni ravno žur ko se peljem čez tunel ali pa ko je že noč.

Je kdo že imel podoben problem in kako ga je rešil? Hvala za vsak nasvet..

Noter piha tudi pri ročici za sončni vizir, pa tudi glasnost je višja zaradi tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
Ob 29. 8. 2019 ob 10:44, rookie007 pravi:

Noter piha tudi pri ročici za sončni vizir, pa tudi glasnost je višja zaradi tega...

Izreži si lahko peno in jo oblikuj tako, da ti zapolni podbradni del obraza. Tako bo preprečil pihnje od spodaj, ki ti tolče v oči. Lastna izkušnja in učinkovita.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, moto rider pravi:

Izreži si lahko peno in jo oblikuj tako, da ti zapolni podbradni del obraza. Tako bo preprečil pihnje od spodaj, ki ti tolče v oči. Lastna izkušnja in učinkovita.

Za podbradni del imam od C2 velcro in še podkapa, tako da tu ni problem. Grdo piha v oči od sprednjega zračnika - slabo konstruirano, zaprtega pa ne moreš imet skoz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 6. 2019 ob 22:08, roru pravi:

Živjo družba,

mogoče mi bo kdo od starih mačkov lahko pomagal: moja C3 je sicer stara 3 leta ampak za sabo ima le 8000km in že nekaj časa mi nekaj ni jasno. Tudi če zaprem spredno odprtino na čeljusti in celo zračenje zgoraj ter tesno do konca zaprem vizir tako da naredi tisti značilen "klik" mi hudič še vedno piha tam gori okoli mojih arkad. Za moja leta to ni ravno hec, bom še kakšno vnetje sinusov fasal :(

Edino kar pomaga je da spustim dol vgrajen notranji sončni vizir. Ampak to ni ravno žur ko se peljem čez tunel ali pa ko je že noč.

Je kdo že imel podoben problem in kako ga je rešil? Hvala za vsak nasvet..

Pojdi v TC Motoshop in ti bodo uštimali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
pred 21 urami, Luka66 pravi:

Lepe, vidne....

100.jpg

102.jpg

108.jpg

106.jpg

To so slike in začetek txt pri oglasu za prodajo...... prejšnji teden prodal, po slabem letu dni in precej omejeni uporabi, ker nama nikakor niso odgovarjale. Razočaran s kvaliteto in funkcionalnostjo. Še dobro, da sem jih kupil s konkretnim popustom, da praktično nisem nič pušnil pri prodaji.  Na žalost nisem poslušal dveh sodelavcev, ki sta jih imela in sta mi ta model toplo odsvetovala, bil "pameten" in zaupal znamki..... Počutje in občutki so seveda odvisno od uporabnika in mnogo faktorjev.....kaj je kvaliteta je pa jasno.

SREČNO

Danes po celodnevnem preizkušanju vsega kar je mogoče v LJ in okolici, šel nazaj na brend in obliko, ki očitno moji glavi najbolj paše  :)  

20200511_185403.jpg

20200511_185319.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni,

sm kupu čelado schubert r2 v tc motoshop, pa so se mi na vezirju polomil une zaskočke po katerih vezir potuje po stopnah gor in dol. sm klicu ke pa praujo d je to mehanska okvara in da garancija to ne krije, nou vezir je pa 60e. a se da kje tak vezir kej cenej kupt, al nej nesem nazaj pa nej poslejo u fabrko pa bojo tm pogledal pa povedal, ker men je to tko celada za 500e, pa kr popolajo tiste zaskočke. celado sm kupu konc januarja alpa februarja lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, strojnk pravi:

pozdravljeni,

sm kupu čelado schubert r2 v tc motoshop, pa so se mi na vezirju polomil une zaskočke po katerih vezir potuje po stopnah gor in dol. sm klicu ke pa praujo d je to mehanska okvara in da garancija to ne krije, nou vezir je pa 60e. a se da kje tak vezir kej cenej kupt, al nej nesem nazaj pa nej poslejo u fabrko pa bojo tm pogledal pa povedal, ker men je to tko celada za 500e, pa kr popolajo tiste zaskočke. celado sm kupu konc januarja alpa februarja lp

Zdravo.

poznam take razlage za Schubertke, meni je na obeh čeladah S2 razpokal vizir okrog čepov za pritrditev pinlock-a, v treh mesecih, ko so bile čelade v omari neuporabljane. Začela se je kalvarija z uveljavljanjem garancije, ker gospa zadolžena za garancije ni želela le to sprovest (opisal pod TC motoshop).

Rešitev: vpišeš se v bazo Schuberta, kot kupec (št. čelade, št. računa) in jim nato na njihov mail pošlješ reklamacijo z obrazložitvijo okvare in sliko. Odgovorijo hitro in obilčajno pozitivno, ter posredujejo zadevo v reševanje uradnemu zastopniku - TC, ki nato reši reklamacijo, sicer ne vem na čigave stroške, verjetno njihove (zato se je otepajo), pa to te v končni fazi niti ne zanima, čelade imajo garancijo 5 let, sicer omejeno, pa vseeno tudi to vključuje. Imajo očitno slab material vizirjev, ki je  tudi slabo obikovan, saj je pri obeh čeladah pri vpetju "štrlel" izven oblike čelade, na sončnem vizirju nek napis, ki moti pogled, pa še par zadev, ki so me preveč motile, zato sem jih razočaran in nezadovoljen tudi prodal. Sta dva OK prodajalca v TC, ki pomagata in sta mi to tudi svetovala...... škoda, da zadeva ne gre drugače.

SREČNO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha, a to lahko napišem v slovenščini saj angleško neznam najbolje, in kje dobim številke čelade pa to, pa kje najdem to schubert bazo sm neki gledu pa nism nc konkretnga najdu

Popravljeno . Popravil strojnk
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo sm najdu spletno stran, pa na celadi serijsko stevilko, sam nevem a je to tista k je pod crtno kodo, a je to una k je zravn u enmu kvadratku zapisana, pa zdele sm opazu še da ce zracnik zaprem se ne zapre lepo pa neki skrta not, celada je bla zdele en mesec v skatli zapakerana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 hours ago, strojnk said:

aha, a to lahko napišem v slovenščini saj angleško neznam najbolje, in kje dobim številke čelade pa to, pa kje najdem to schubert bazo sm neki gledu pa nism nc konkretnga najdu

po mojem si najdi nekoga, da ti napise v nemscini ali angleščini, slovensko bo tezko. Ce nimas druge moznosti, napisi tu pa ti prevedemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gugl vse prevede, v Slovenščino sicer mal po indijansko ampak gre, se da

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, strojnk pravi:

evo sm najdu spletno stran, pa na celadi serijsko stevilko, sam nevem a je to tista k je pod crtno kodo, a je to una k je zravn u enmu kvadratku zapisana, pa zdele sm opazu še da ce zracnik zaprem se ne zapre lepo pa neki skrta not, celada je bla zdele en mesec v skatli zapakerana.

Tako je. Serijska številka je pod črtno kodo. Ponavadi je (vsaj pri moji čeladi sem to opazil) serijska številka prešita. Skratka šlamparija! V tem primeru vzemi telefon, naloži si aplikacijo za branje črtne kode in jo odčitaj!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
Ob 11. 5. 2020 ob 20:11, Luka66 pravi:

To so slike in začetek txt pri oglasu za prodajo...... prejšnji teden prodal, po slabem letu dni in precej omejeni uporabi, ker nama nikakor niso odgovarjale. Razočaran s kvaliteto in funkcionalnostjo. Še dobro, da sem jih kupil s konkretnim popustom, da praktično nisem nič pušnil pri prodaji.  Na žalost nisem poslušal dveh sodelavcev, ki sta jih imela in sta mi ta model toplo odsvetovala, bil "pameten" in zaupal znamki..... Počutje in občutki so seveda odvisno od uporabnika in mnogo faktorjev.....kaj je kvaliteta je pa jasno.

SREČNO

Danes po celodnevnem preizkušanju vsega kar je mogoče v LJ in okolici, šel nazaj na brend in obliko, ki očitno moji glavi najbolj paše  :)  

20200511_185403.jpg

20200511_185319.jpg

Ravno tako gledam. Kako se obnese? Kakšne izkušnje? Slabosti? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 4. 2021 ob 23:12, Dadi pravi:

Ravno tako gledam. Kako se obnese? Kakšne izkušnje? Slabosti? 

Vozil sem jo le eno, lansko sezono, to je tretji par Shark čelad, prej Speed R, Foggy legend, vmes pa še kup drugih znamk, sem že "star bajker" :) .......zelo zadovoljen z njo, tudi žena, zame morada najboljša Sherk čelada do sedaj, za sport turing segment,....... nimam nekih slabih izkušenj ali reklamacij z njo........paše mi na mojo glavo, je udobna, tiha in kvalitetno narejena, meni tudi estetsko lepa, če mi čelada ne sede z barvno kombinacijo je no go......koliko je pa varna pa raje ne bi preizkusil .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, zanimam se za nakup celade z oznako E1. Prosil bi v kolikor je kaksen uporabnik te celade da deli izkusnje, prednosti in slabosti. 
hvala za odgovore ze v naprej. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo, 

Ce koga zanima prodajam schuberko s2 sport M velikost, izbrana napacna velikost.. https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=17530197&display=Schuberth%20s2%20sport%20vel-M%20NOVA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Če ma kdo fuuul mejhno bučo 🙄

image.png.5bf2040443d8d8fe78cb55099b8cccff.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!