Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

S kolegom sva pobarvala njegovo čelado. Najprej odstranila nalepke, pošmirglala in špricnila z mat črnim sprejem. Z njo ni bilo nič narobe, tudi padla večkrat iz skuterja pa ni počila. Samo tako v vednost.

Vendar pa jaz osebno na težkem motorju raje ne bi uporabljal takšne čelade. Jbg glava je le ena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mimogrede, če kdo kupuje novo imajo v TC popust na čelade Schuberth. Par dni nazaj sem kupil s1 pro (-30%)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Imam C2 staro sedaj 4 sezone...

Opazil sem, da so gumi tesnila med vizirjem in čelado malo napokana, dotrajana. Zanima me, ali je to sploh možno zamenjati oz. kje se kupi?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam C2 staro sedaj 4 sezone... Opazil sem, da so gumi tesnila med vizirjem in čelado malo napokana, dotrajana. Zanima me, ali je to sploh možno zamenjati oz. kje se kupi? lp

Se da zamenjati, dobiš v TC motoshopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam C2 staro sedaj 4 sezone...

Opazil sem, da so gumi tesnila med vizirjem in čelado malo napokana, dotrajana. Zanima me, ali je to sploh možno zamenjati oz. kje se kupi?

lp

Če boš dobil in zamenjal tesnila jih očasno vsaj 1X letno namaži z silikonsko mastjo popolnoma tanko in bodo tesnila za vedno !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dobil in zamenjal tesnila jih očasno vsaj 1X letno namaži z silikonsko mastjo popolnoma tanko in bodo tesnila za vedno !

bil na TC.

So rekli, da lahko zamenjajo, ampak bo trajalo par dni. Ker nisem iz LJ mi to ni najbolj udobna opcija.

Zanima me, kako bi to lahko sam zamenjal? (na prvi pogled zgleda kar zapleteno, ker je gumica nekako inkorporirana v čelado..)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dobil in zamenjal tesnila jih očasno vsaj 1X letno namaži z silikonsko mastjo popolnoma tanko in bodo tesnila za vedno !

Kje se pa takšna mast dobi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledi nadaljevanje zadeve iz 55 strani: Na kratko: vizir C3 se je na soncu deformiral, reklamacije, ali pa vsaj nakupa za pametno ceno ( tistega novoletnega popusta pri TC-ju), pri nas meni ni mogoče dobiti. Pred kakšnimi 14 dnevi, sem se zapeljal do Trsta. šel sem v Charlie moto ( ma tudi če je to reklama). Trgovca sem vprašal ali ima kakšen sončen vizir. Ga ni imel. Pa me je vprašal, kako je mogoče, da je zadeva fuč. Povedal sem mu štorijo. Pa ni mogel verjeti, da v TC-ju tega niso uredili. Ali pa vsaj v Schuberthu. Boste rekli: evo ga, trgovec pelje vodo na svoj mlin. Dečko prime telefon, pokliče enega možaka in se dogovori: Klical je predstavnika Schubertha v Italiji in se brez težav dogovoril za nov vizir. Povedal je, da ima Schuberth dve leti vseevropske garancije in zadevo rešijo brez težav. Je pa potrebno malo dobre volje- njega pa razen klica ne stane nič. In on jo je imel.

Danes sem prevzel vizir v trgovini. Brezplačno seveda!! Charlie moto pa je dobil hvaležnega bodočega kupca in pa vsaj malo reklame. Jaz sem dobil potrditev, da je TC zame za en drek. In pa seveda nov vizir.

Če se odločate za nakup Schubertke, dobro razmislite, kje jo boste kupili. Od tistega kar sledi nakupu je odvisno vaše zadovoljstvo z novo čelado.

Pa še to: Povabili so me na Schuberth day, kjer bodo serviserji pregledali in nastavili čelado- moji ženi na luknjah leze sončni vizir navzdol. Baje tudi to zastonj. Pa tudi če ne bo. Ne bo mi žal!!

Srečno vozite!!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le še ena zgodba, ki kaže koliko se imajo še nekateri trgovci pri nas (razen nekaterih svetlih izjem) za naučiti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanova S1 PRO je pa veliko bolj zračna kot tastara! Če ne drugače, pa takrat, ko je mrzlo...

zapri zracnike (brada in 3x na vrhu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js imam trenutno prigode s SRC komunikacijskim sistemom in TC Motoshop. Če ne bo do petka nič (datum, ki so si ga sami postavili) bom šla tudi js v akcijo. Pred časom sem v zvezi s tem komunicirala kar s tehnikom iz tovarne po mailu in glede na to, da naj bi bil moj sistem trenutno tam, mi bo verjetno znal pomagat. Svet je globalna vas, tega se kupci še premal zavedamo. Čestitam za moto Charlie, drugič bom šla tudi js tja.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam S1 PRO in sem zelo zadovoljen. Sicer jo imam prvo sezono in čakam, kako bo z njo polet. Do sedaj je res udobna in nudi dobro počutje v njej.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sledi nadaljevanje zadeve iz 55 strani: Na kratko: vizir C3 se je na soncu deformiral, reklamacije, ali pa vsaj nakupa za pametno ceno ( tistega novoletnega popusta pri TC-ju), pri nas meni ni mogoče dobiti. Pred kakšnimi 14 dnevi, sem se zapeljal do Trsta. šel sem v Charlie moto ( ma tudi če je to reklama). Trgovca sem vprašal ali ima kakšen sončen vizir. Ga ni imel. Pa me je vprašal, kako je mogoče, da je zadeva fuč. Povedal sem mu štorijo. Pa ni mogel verjeti, da v TC-ju tega niso uredili. Ali pa vsaj v Schuberthu. Boste rekli: evo ga, trgovec pelje vodo na svoj mlin. Dečko prime telefon, pokliče enega možaka in se dogovori: Klical je predstavnika Schubertha v Italiji in se brez težav dogovoril za nov vizir. Povedal je, da ima Schuberth dve leti vseevropske garancije in zadevo rešijo brez težav. Je pa potrebno malo dobre volje- njega pa razen klica ne stane nič. In on jo je imel.

Danes sem prevzel vizir v trgovini. Brezplačno seveda!! Charlie moto pa je dobil hvaležnega bodočega kupca in pa vsaj malo reklame. Jaz sem dobil potrditev, da je TC zame za en drek. In pa seveda nov vizir.

Če se odločate za nakup Schubertke, dobro razmislite, kje jo boste kupili. Od tistega kar sledi nakupu je odvisno vaše zadovoljstvo z novo čelado.

Pa še to: Povabili so me na Schuberth day, kjer bodo serviserji pregledali in nastavili čelado- moji ženi na luknjah leze sončni vizir navzdol. Baje tudi to zastonj. Pa tudi če ne bo. Ne bo mi žal!!

Srečno vozite!!

Hvala za nasvet, tudi sam se bom zapeljal do njih!

Naj dodam, da Schuberth day bo 14.4.2012

http://www.motocharlie.it/i-prodotti/news

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet, tudi sam se bom zapeljal do njih!

Naj dodam, da Schuberth day bo 14.4.2012

http://www.motocharl...i-prodotti/news

Lahko pritrdim, da so v charliju res face, zrihtajo kar češ, cene so ugodnejše in nenazadnje je odnos pri njih "prijateljski" tudi ko je potrebno reševati garancijske napake. Meni je žal, da sem čelado kupu v TCju. Prideva tudi midva v charli na schubertday, ker Urški tudi en manjši problem niso hoteli popraviti v TCju z odgovorom, da je "čelada padla na tla". Kar pa ni res, ampak jim tega seveda ne moreš dokazati. Kot je moč prebrati v tej temi, je to očitno njihov prepoznavni znak. :BUA: Bi blo zanimivo videt kaj bi se zgodilo, če bi kdo malo pojamral direktno nemcem, nad odnosom do schubertovih kupcev pri nas. Ne verjamem, da so pri schubertu taki šalabajzerji, da bi jim bilo vseeno, če izgubljajo stranke zaradi prodajalcev in ne zaradi kakovosti njihovih izdelkov.

Kakorkoli, s schubertovo čelado sem še vedno zelo zadovoljen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za nasvet, tudi sam se bom zapeljal do njih!

Naj dodam, da Schuberth day bo 14.4.2012

http://www.motocharl...i-prodotti/news

Odlična informacija jezek19. Sam imam tudi malo problemov z S1 PRO, pa že en teden razmišljam da bi se kam drugam odpeljal pa jo dal na servis.

Imam pa težavo z gumijastimi tesnili, na enem mestu se je pretrgal, pa napokani so.

Problem je pa tudi z zračnikom pri bradi. Mi piha. Zaradi tega sem bil že v času garancije v TCju, pa nič. Mene ne vidijo več tam.

Čelada stara 2 leti.

Počakam še 1 teden pa nesem v Trst. 1 teden bom pa tudi zdržal še. Itak je slabo vreme, pa gužva v šihtu. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imel bi Schubert čelado, samo je pri nas zelo slabo poskrbljeno za rezervne dele in servis, vizirje nimajo na ZALOGI, za S1 ga že 2 MESECA nimajo mi je rekel prijatelj, ne moreš da verjameš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Schubertki je največji problem tisti "T" jeziček na vizirju, ki se vpne v utor čelade!

pri nama so se zlomili že štirje - in ga lahko vržeš proč. Kot vemo, pa vizirji niso ravbo poceni. Sicer pa čelada O.K.

Ne vem, zakaj ne naredijo drugačnega sistema za vpetje tega kličevga vizirja?!?

Za izlete po Slo ni problem. Če greš na dolgo furo in se ti ta zlomi, pa enostavno ostaneš brez vizirja! To je pa kažin!!

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam ful malo rabljeno (max ene 4 fure!) črno Schuberth C3 (tavelika številka, mislim, da je 61) in zraven je še SRC (sistem za muziko in šprehanje).

Popravljeno . Popravil JustinBieber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri Schubertki je največji problem tisti "T" jeziček na vizirju, ki se vpne v utor čelade!

pri nama so se zlomili že štirje - in ga lahko vržeš proč. Kot vemo, pa vizirji niso ravbo poceni. Sicer pa čelada O.K.

Ne vem, zakaj ne naredijo drugačnega sistema za vpetje tega kličevga vizirja?!?

Za izlete po Slo ni problem. Če greš na dolgo furo in se ti ta zlomi, pa enostavno ostaneš brez vizirja! To je pa kažin!!

Jaz imam že tretjo Schubertko in žena drugo pa še pri nobeni nisem NIČ menjal razen vizirjev je pa res, da pri vsaki novi in ko menjam vizir vse gibljive dele kot tudi ta omenjeni jeziček malo namažem z silikonsko mastjo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mene pri novi C3 moti edino to, da ima v sprednjem delu slabo ventilacijo, okoli brade in ust mi je vroče za popizdit?

Pri prejšnjih nisem imel teh težav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pri novi C3 moti edino to, da ima v sprednjem delu slabo ventilacijo, okoli brade in ust mi je vroče za popizdit?

Pri prejšnjih nisem imel teh težav

tut mene..sam zgleda da zato k je pod brado tok zaprta..morm pogledat če se da še kej vn vzet..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!