Skoči na vsebino

Schuberth čelade


klimbra

Priporočene objave

Če koga zanima...

Sem se odločil da prodam obe čeladi...

Cena ene Schubert concept čelade je 70.000 sit

Cena enega itercoma vgrajenega pri us-com LJ, komplet z ožičenjem in vgrajenim stereo sistemom (2 zvočnika), pogovorno palico itd... je 48.000 sit.

Prodam pa za 280EUR po čeladi. Čelade so stare 11 mesecev moja je 58, ženska pa 52-54. Če vas zanima kaj več o čeladi ali gov. sistemu me pokliči 041654816...

LP

Matej

sem ti ze rekel. 269€ -mwst je celada zdej v A, pri nas se jo dobi tut za manj kot 70k. interkom se da dobit tut cenejs in mogoce ustreza, mogoce a ne tko kukr ta tvoj ne.

torej nauk mojga pisanja je. 280€ za obe. ce se odlocis mi pisi.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Softi...

Malo težko bi se midva zmenila. Za tako ceno se mi ne splača prodajat.

Pa naj mi še kdo drug pove če je res cena tako visoka...

Meni se ne zdi. Če pa bomo to ugotovili, bomo tudi znižali..

Lep dan naprej....

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je cena tud previsoka,čeprav jaz čelade nebi nikoli kupovala rablene,čerpav je stara 11mesecev se je sigurno tudi notranjost malce preoblikova po glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo težko bi se midva zmenila. Za tako ceno se mi ne splača prodajat.

5200 sta tvoji celadi drazji od novih. torej to odstej od sistema. za to razliko dobim nove celade, pri katerih ne bo sledi nosenja, se niso oblikvale po nobeni glavi, se ne obremenjujem a so padle po tleh, a so ble oprane i sploh nic.

v zivljenju se marsikaj ne splaca.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem isto finto tudi pri moji sedajšnji integralki opazil (Nolan 81), ma, bom pa raj S! kupil, sej ni tak problem se malo potrudit in integralko gor navlečti, samo upam pa, da jih tud za moj ekstravelikiiiik čeber delajo.

lp

Rudi

Jaz imam tako tintaro, da mi nobena X-lite ali Arai v velikosti XXL ne gre gor, Schubert S1 pa mi je prav že v velikosti XL...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud jest sem se odločil prodat svojo Schuberth S1.

nošena 3 mesece - 2500 km,

antrazit - metallic barva,

velikost 54/55,

brez praske, dobesedno kot nova.

cena: tam nekje 15 - 20 k sit ceneje, kot je nova v TC-motoshop. Torej tam nekje 78k sit. Cena v Tc-Motoshop (ta barva) pa je 96k Sit.

Če koga zanima, naj sporoči na P.M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo se pocakaj, bodo sle cene gor (baje bo letosnja posiljka od 115.000 dalje) - ne me sprasevati zakaj a tako info sem dobil od prodajalca v TC-ju (in mu cisto verjamem glede na to kaksne cene so v tujini za S1)....se malo pa jo bos lahko prodal za toliko kot si jo kupil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam pa za 280EUR po čeladi. Čelade so stare 11 mesecev moja je 58, ženska pa 52-54. Če vas zanima kaj več o čeladi ali gov. sistemu me pokliči 041654816...

A 280EU,za oboje(čelada+mikrofon)se nekak splača,drugač pa je predrago,tale povezava (48,000)je sv...ko draga,a niso drugi sistemi okoli-20.000sit,če boš hotel prodati boš moral dati za pol cene,sory taka je usoda

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima...

Sem se odločil da prodam obe čeladi...

Mene zanima katere čelade ti hodijo po glavi, če ti uspe prodati sedanje.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

280 eur je mišljeno za en komplet. Čelada + en govorni sistem. (vse skupaj 560 eur)... To je ravno polovica kar bi bla redno v trgovini.

lp

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja.. Si spraševal kaj bom kupil potem. Ne vem še...

Mogoče Shoei ali shubert ki je narejena za BMW. Ta je zelo podobna tem ki jih imam. Je malo tišja. Ima pa eno slabost...je le dvakrat dražja.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

A ste vedeli, da je schuberth naredil nov model čelade. :hmm:

Podobna je conceptki a naj bi bila boljša?!?

post-22-1080744117.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zraven lahko dobiš tudi nekaj dodatkov...

Ta je zelo uporaben glede rosenja strekla..

Tole lahko dobiš že za sedanjo Conceptko, od kje vem, ker sem si sam montiral lih včeraj :yea2: , aja cena, mal več kot 200 SIT, se pravi zastonj izgleda kar ok, Nolanov zgleda lepše, ker pride višje, tko ti pa še zmeraj mal nosu skozi šipco gleda.

Glede rošenja, Shuberth Concept čelada se praktično ne rosi, nikoli, meni se niti pri 2 stopinjah ni, nolanka se mi pa še pri 20 stopinjah kar dobro. Se pa na šipci nabere voda, kar sicer ni kriza, je pa problem, če je po uporabi čelade ne obrišeš, saj se ti potem zaradi zasušene vode lomi svetloba na viziru in je občutek hudooo beden (tud sprobano).

lp

Rudi

p.s.

Glede novih Conceptk, v Avstriji jih ni niti v Gerickeju niti v Louisu (prejšnjo soboto preveril na lastne oči), v TC-ju so mi pa včeraj rekli, da mogoče pridejo enkrat ta al naslednji mesec, mogoče pa tudi ne, kot bodo imeli srečo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta scitnik dobis v TCju. Preverjeno O:-)

Le, da ce mene spomin ne vara :? , so mene oglobili za nekaj vec cekinov. Ne vem pa, ce sem se kak sprey kupil in imam skupno ceno v spominu :hmm:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Zanimivi so diagrami za prikaz šumnosti...

Osebno pa ne vidim kakih velikih sprememb v obliki, katere bi toliko zmanjšale šumnost... :hmm:

No, tole bi veljalo sprobat pri kaksni vecji hitrosti... :hmm:

Trenutno mam C1 in je se vedno OK! B)

Mogoce, ko bom menjal vsekakor pade kak C2! :wub:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ pa cena? :unsure:

So ze kake info :xx:

O ceni se že vse potrebne info!

Čelade Schuberth uvaža in prodaja TC Motoshop, ki ima ceno za dotično čelado Schuberth C2 tudi objavljeno na svoji spletni strani. :yea2:

Verjamem, da se je nekaterim težko prebiti do cenikov, zato pa vam zelo rad pomaga Motosvet moderator team :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O ceni se že vse potrebne info!

...zato pa vam zelo rad pomaga Motosvet moderator team :)

Da, do info se lazje, kar napisemo:

C2 za 78.000 sit. O:-)

Drago - poceni :hmm:

Koliko cenite svojo edino bucko :afro1:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, do info se lazje, kar napisemo:

C2 za 78.000 sit. O:-)

Drago - poceni :hmm:

Koliko cenite svojo edino bucko :afro1:

v bistvu jo cenim na več, kot 78 jurjev ... zato pa imam na glavi S1... in si želim X-lite, ali pa vsaj Arai ... ampak žal ne pašejo ...:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mam S1,pa se mi je začelo luščiti notranja folija proti rošenju,pri kolegu ista stvar sam še veliko hujše ,v TC,bojo dali novi vizir,čelada je stara 1 mesec,a se še komu to dogaja,ker je že na tržišču več časa ,pa me to zanima ,ali imate tudi vi težave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!