Skoči na vsebino

[Honda] Opraskana maska


dangerduck

Priporočene objave

20 m od doma mi je motor spodneslo na kamnu :? in sedaj je desna stran motorja cela opraskana (samo maska) površinsko (ni globje od 0,5 mm) sedaj pa me zanima kaj storiti??:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 m od doma mi je motor spodneslo na kamnu :? in sedaj je desna stran motorja cela opraskana (samo maska) površinsko (ni globje od 0,5 mm) sedaj pa me zanima kaj storiti??:(

še enkrat sem podrobno pogledal in sem opazil da je opraskan samo lak. kaj priporočate lakiranje, poliranje ali zamenjavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je opraskan samo lak površinsko in ni do plastike poliranje. Mal preglej po netu pa pa poskusi sam ali pa zadevo zaupaj kakšnemu dobremu ličarju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so risi not v plastiko si kupi kit pa pokiti, fajn pobrusi pol pa pofarbaj... pa bo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če so risi not v plastiko si kupi kit pa pokiti, fajn pobrusi pol pa pofarbaj... pa bo :D

Vidm d mas ze izkusnje :P

Ti samo eno ZELO ZELO fino polirno pasto za plastiko ubav pa GASA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm d mas ze izkusnje :P

Ti samo eno ZELO ZELO fino polirno pasto za plastiko ubav pa GASA :D

ma ja pa čim mn se obremenjuj s temu...:naughty::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ka mas to sploh za en motor?

a ne bi mavo vec napiso, pa si cajta vzev pa v tsti temi vpraso ki je namenjena tvojmo motorjo ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš hotu met masko k novo brez, da bi jo zamenov ga pel v litijo enmu majstrusmile.gif Nardi k nove pa še nalepke ti nove nardibiggrin.gif za dost razumno ceno.

Cveto:

041482570

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!