Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Pozdravljeni,

jesen je tukaj in praviloma čas za "najnižjo" ceno pri nakupu čelad ;). Sam kupujem SHOEI XR1100 in me zanima kaj pomenijo te oznake TC-1, TC-4, TC-5 pri shoei čeladah ?

lp

barve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za foro sem malo sprobaval čelade in še enkrat ugotovil, da moja glava želi le shoei. po xr1000 je xr1100 tisto pravo. kar se tiče udobja (v vseh pogledih), kvalitete izdelave na pogled in otip. grafik. ko se bo dalo dobit ugodne deale tudi za xr1100 vsekakor nabavim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tomo če bi prebral mojo lokacijo bi videl da je bližje ne morem dobit :P, pa tudi xs številke so kdaj problem. uglavnem šla sm po "špežo" pršla domov še s čelado :P. je blo zelo na hitro glede na to da je to moja druga shoei in mi stoji ta celo bolje kot raid II.

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Prodam 2 krat XR 1000,srebrne v velikosti L in M...super ohranjene...cena več kot ugodno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

Eno hitro vprašanje - kako se obnese čelada Shoei Raid II? Je cena 250 evrov za novo pretirana?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam raid II mislim da 3 sezono vsakodnevno na glavi in nimam kej pripomnit. Razn mogoče to da nima tako fancy prezračevanja kot boljši modeli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če mi lahko kdo pove kaj naj izberem in sicer izbiram med shoei raid 2 in xr-1000 vozim pa honda cbf in potujem u izi nekje max 130kmh.

zdaj pa ne vem ali mi je smiselno vzeti xr ali ne ker na glavi mi obe lepo stojijo...ima kdo izkušnje od obeh čelad??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima če mi lahko kdo pove kaj naj izberem in sicer izbiram med shoei raid 2 in xr-1000 vozim pa honda cbf in potujem u izi nekje max 130kmh.

zdaj pa ne vem ali mi je smiselno vzeti xr ali ne ker na glavi mi obe lepo stojijo...ima kdo izkušnje od obeh čelad??

ni. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

po naključju sem kupil xr-1000 in lahko rečem zakon!

Zahvali se naključju.. :OK: mam jo že 3leta,brezhibna in ne prodam jo več :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene edino moti da nima celotne pralne podloge. Za tak visok rang bi se spodoblo

Popravljeno . Popravil Spider™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BI BILO KDO VEDEL ALI MOGOČE VE ALI MI BO POMAGAL NAJTI ČELADO MU DAM 20EUR!

IŠČE SE SHOEI RAID 2 MODEL VOGUE TC-7 PINKI BARVE Z ROŽICAMI ČE JO KDO PRODA NOVO ALI RABLJENO VELIKOST S!!

MOJA PUNCA HOČE TOČNO SAMO TO IN KONC DEBATE! :)))IŠČEM VSEPOVSOD PO SVETU IN ZAENKRAT SICER NAŠEL AMPAK MI JO NISO HOTELI POSLAT! XL,ALI XS BI LAHKO DOBIL AMPAK JI NE PAŠE...TAKO DA IZRECNO S!

CENA NI TAKO POMEMBNA VAŽNO DA TOČNO TA KOT NA SLIKI!!!

ZA BILO KAKŠEN INFO MI POŠLJITE NA ZS INFORMACIJE ALI NA MAIL:

miran.turk@gmail.com

hvala

post-31785-0-70056900-1338827531_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil miran985
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BI BILO KDO VEDEL ALI MOGOČE VE ALI MI BO POMAGAL NAJTI ČELADO MU DAM 20EUR!

IŠČE SE SHOEI RAID 2 MODEL VOGUE TC-7 PINKI BARVE Z ROŽICAMI ČE JO KDO PRODA NOVO ALI RABLJENO VELIKOST S!!

MOJA PUNCA HOČE TOČNO SAMO TO IN KONC DEBATE! :)))IŠČEM VSEPOVSOD PO SVETU IN ZAENKRAT SICER NAŠEL AMPAK MI JO NISO HOTELI POSLAT! XL,ALI XS BI LAHKO DOBIL AMPAK JI NE PAŠE...TAKO DA IZRECNO S!

CENA NI TAKO POMEMBNA VAŽNO DA TOČNO TA KOT NA SLIKI!!!

ZA BILO KAKŠEN INFO MI POŠLJITE NA ZS INFORMACIJE ALI NA MAIL:

miran.turk@gmail.com

hvala

post-31785-0-70056900-1338827531_thumb.jpg

mater, je pa zahtevna tale tvoja :hmm:
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČE BI BILO KDO VEDEL ALI MOGOČE VE ALI MI BO POMAGAL NAJTI ČELADO MU DAM 20EUR!

IŠČE SE SHOEI RAID 2 MODEL VOGUE TC-7 PINKI BARVE Z ROŽICAMI ČE JO KDO PRODA NOVO ALI RABLJENO VELIKOST S!!

MOJA PUNCA HOČE TOČNO SAMO TO IN KONC DEBATE! :)))IŠČEM VSEPOVSOD PO SVETU IN ZAENKRAT SICER NAŠEL AMPAK MI JO NISO HOTELI POSLAT! XL,ALI XS BI LAHKO DOBIL AMPAK JI NE PAŠE...TAKO DA IZRECNO S!

CENA NI TAKO POMEMBNA VAŽNO DA TOČNO TA KOT NA SLIKI!!!

ZA BILO KAKŠEN INFO MI POŠLJITE NA ZS INFORMACIJE ALI NA MAIL:

miran.turk@gmail.com

hvala

post-31785-0-70056900-1338827531_thumb.jpg

Saj se hecaš?

Če je to res ti predlagam, da jo enkrat pošteno nat... in ji ne bodo več take blesarije po glavi hodile.

p.s.oprosti ampak za moje pojme si taka punca bureka ne zasluži kaj šele čelado.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se hecaš?

Če je to res ti predlagam, da jo enkrat pošteno nat... in ji ne bodo več take blesarije po glavi hodile.

p.s.oprosti ampak za moje pojme si taka punca bureka ne zasluži kaj šele čelado.

Zakaj se zadovoljit z nečim drugim, vsaj dokler niso (vse) razpoložljive opcije izčrpane?

Meni je tudi zadnjič trgovec rekel, zakaj ne vzamem tisto kar imajo na zalogi?

Halo. Če se lahko to naroči/dobi, zakaj bi vzemal nekaj kar mi ni všeč? Pa je šlo "zgolj" za metlice brisalcev...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva lep čas skupaj, rada potujeva z motorjem jaz imam lepo čelado ona bi rada lepo čelado in bi ji rad pač pomagal dobiti tako čelado kot si želi, bi vi kupili recimo zelenega golfa recimo če pa hočete na vsak način črnega???dejte mal zastopit pa če se da pomagat ne pa kritizirat...sam bi bil pa tut zelo vesel če bi dobil to čelado in potem posledično tudi njen nasmeh ki bi sledil ko bi ji prinesel tako čelado....kaj nima noben od vas nobene želje???

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s punco sva lep čas skupaj, rada potujeva z motorjem jaz imam lepo čelado ona bi rada lepo čelado in bi ji rad pač pomagal dobiti tako čelado kot si želi, bi vi kupili recimo zelenega golfa recimo če pa hočete na vsak način črnega???dejte mal zastopit pa če se da pomagat ne pa kritizirat...sam bi bil pa tut zelo vesel če bi dobil to čelado in potem posledično tudi njen nasmeh ki bi sledil ko bi ji prinesel tako čelado....kaj nima noben od vas nobene želje???

Bravo Miran,le tako naprej,do ženske moraš bit pozoren in to se ti vrača,ne sekiraj se za mačote ,ki kritizirajo,naslednjič samo napiš,da želiš kupit tako čelado in ne razlagaj zakaj,ti bo veliko prihranjenega :yes:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da ne bojo samo nekonsruktivni predlogi. če ne moreta dobit željene grafike, kar je konec koncev verjetno kar težko, glede na to da praktično se grafika vsako leto menja in jih je torej neko omejeno število teh čelad v prometu, bi jaz na vajinem mestu vzela navadno črno raid II http://tinyurl.com/82z548ypol jo pa lahko po svojo volji okrancljata s kakimi nalepkami. mislim da ima hyperjack mašino k to izrezuje. lahko se pa poslužiš tudi drugega trika ki uspe pri ženskem spolu in to je preusmeritev pozornosti na kak drug (moto) dodatek, ki se ga bo dalo dobit ter izkoristiš šibkost v tem trenutku in ji podtakneš enobarvno čelado :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce S ni za dobit, probi XS varjanto pa zamenji blazine. Jaz sem ravno to naredu na moji celadi (Shoei XR1000 ) sam v kontra smer. velikost blazine za S je 39, vsaj pri tem modelu.

Popravljeno . Popravil fasttrack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!