Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

no bom še jst to probu...problemov iz rosenjem pa vrjetn ne bom meu ker mam na vizirju pinlock :)

Tudi 801-ka ga ima, ampak očitno brez ornh cirkulacije zraku ne deluje ... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi 801-ka ga ima, ampak očitno brez ornh cirkulacije zraku ne deluje ... .)

Jah škoda, pol bomo pa že neki zrihtal al pa počakal na toplejš vreme :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
A ve kdo, kako se pinlock sname iz vizirja? Me je strah, da bi kaj zlomil..hvala

na zunanji strani sam iz eno stvarjo tisto bunkico na sredini notr prtisn da na drugi strani ven pade pa boš kumot dubu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
A ve kdo, kako se pinlock sname iz vizirja? Me je strah, da bi kaj zlomil..hvala

Snameš vizir s čelade. Na ravno podlago (stekleni mizi in gor raztegni krpo) položi vizir (zunanja stran spodaj).

Nato z obemi rokami primeš oba konca in ju potisneš proti podlagi da se vizir zravna. Takrat lahko preprosto pobereš pinlock dol.

hvala prosim .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
imam nov nosnik za XR 1000 če kdo rabi

80BREB.jpg

Tud jaz imam enega viška, pa ga dam za polovično ceno novega...

Mene pa zanima če pozna kdo v sloveniji kakšen dober servis za shoei čelade :hmm:

Veliko sreče...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam za prodat SHOEI RAID II VOGUE TC-7 čist nova, prodajam ker mi je prevelika! za 349€!

Fajn bi bilo zraven napisat še velikost. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn bi bilo zraven napisat še velikost. :whistle:

uff čist pozabu! hvala! velikost je L za obseg glave 59-60cm :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa to je ta ki ji v louisu pravkar znižana na 199€

dober deal :worship: :evilgrin:

lous.de

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajoj! sj dam za 250€ :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: kupu sm dve čeladi pa ena je za sestro eno bom pa prodau ;) zdj morm pa na 250€ spustit ceno :unsure: :unsure: zdj ste mi pa zjebal posu hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo! Na hitro bi pospravil 150€ v žep. Več sreče prihodnjič.... :slap:

sm že več kot 150€v žep pospravu k sm kombinezon prodaju :headbang: :headbang: bedak

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm že več kot 150€v žep pospravu k sm kombinezon prodaju :headbang: :headbang: bedak

Ne ti meni bedak, če tle prodajaš čelado po ceni, 150€ dražje kot je nova....kdo je tle bedak? :whistle:

:topic: se umikam od te debate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ti meni bedak, če tle prodajaš čelado po ceni, 150€ dražje kot je nova....kdo je tle bedak? :whistle:

:topic: se umikam od te debate

amm v SLO je taka čelada 480€ tko da mi ne da je dražji :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: v nemčiji je pa cenej ja sam nismo v nemčiji jao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem prišel glih iz Luisa ter si za sebe in boljšo polovico kupil med drugim dve Shoei Raid Vogue TC7 :rolleyes: .

Jih imajo gor ko solate !!!

Pri nas nisem naletal na kakšne popuste (zgleda da jim posel cveti :naughty: ) razen za Arai (-20%) kar je pa še vedno drago.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se že prodaja:

prodajam čisto novo shoei xr 1000 diabolic tc5 vel.L (59-60).

cena 330 eurčkov.

če koga zanima lahko pošljem slike.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narobe svet :krneki: V sloveniji so pač dražje čelade Shoei, ker nas imajo za loleke !!! Hvala sem šel kar gor iz principa..Dobil dve za ceno ene :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm v SLO je taka čelada 480€ tko da mi ne da je dražji :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: v nemčiji je pa cenej ja sam nismo v nemčiji jao

Pubec, meni je Avstrija blizu, tak da malo razmisli drugič, ko hočeš olupit koga...Doba interneta je povsem OK, se ti ne zdi.... :evilgrin: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pubec, meni je Avstrija blizu, tak da malo razmisli drugič, ko hočeš olupit koga...Doba interneta je povsem OK, se ti ne zdi.... :evilgrin: :headbang:

Ej!

Prideš v Avstrijo po dveh urah vožnje vse v "akcijah" vzameš čelado Shoei, ki ti je všeč, cena 479€, vzameš drug model v svoji velikosti spet 479€. :headbang:

Potem pa zagledaš ceno 299€ in ugotoviš, da velja samo za en model v velikosti XL ali XXL. Seveda na netu so modeli, ki niso nujno povsod. Pa se odpraviš domov pa najdeš pri nas Raid II za 259€ ali pa XR1000 za 299€. :worship:

A ni to zanimivo kako je vse poceni v A.

V Louisu je vsaka reč, ki je kaj vredna "večinoma" zelo draga. Akcije pa so občasno povsod!!!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!