Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Hallo!

Ne , niso iz Maribora so pa 1000 enake, najbrž!

Sam sem probal tudi 1100 in razen da je nov model in dražja nisem videl bistvene razlike. Res pa je večji vidni kot, kar pa sam ne pogrešam.

Najbrž jo kupim, ko bo po toliko kot zdaj 1000.

Shoei mi nekako najbolj odgovarja.

Lp

razlika med 1000 in 1100 je velika vrjemi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, včeraj sem probala čelado Shoei XR1000 Rogue XS pa se mi je zdela OK....če je kakšen lastnik/ca tega modela čelade bi bila hvaležna za kakšno info kako so zadovoljni z čelado...

Prav tako me zanima, če je kdo imel izkušnje z nakupom čelade preko e-baya ? (ima namreč najugodnješe cene, vendar sem skeptična...če bi bila to T-shirt Ok ne rečem..samo čelada...kaj pa vem...)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče čelade ne vem nič o njej, samo bi ti pa priporočal, da si pogledaš še spletno stran od Louis-a (če še nisi) pa tam naročiš. Imajo tudi dosti poceni stvari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, včeraj sem probala čelado Shoei XR1000 Rogue XS pa se mi je zdela OK....če je kakšen lastnik/ca tega modela čelade bi bila hvaležna za kakšno info kako so zadovoljni z čelado...

Prav tako me zanima, če je kdo imel izkušnje z nakupom čelade preko e-baya ? (ima namreč najugodnješe cene, vendar sem skeptična...če bi bila to T-shirt Ok ne rečem..samo čelada...kaj pa vem...)

lp

XR1000 je odlična čelada s katero je več kot zadovoljna velika večina lastnikov, med katerimi sem tudi sam :OK:

kar se pa tiče e-baya, pomoje nimaš kaj skrbeti če kupuješ od preizkušenih trgovcev(top seller)

dobro pa je, da čelado ki jo imaš namen kupiti prej probaš, ker se veikosti in oblike med proizvajalci razlikujejo

jaz sem si jo privoščil mesec dni nazaj in ni bilo nobenega problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu imajo ta model čelade za 199,95€ ampak samo velikost XXL. V redni prodaji je pa 479€.

Ja ja sem vidla par dni nazaj v Luisu...vendar kakor si napisal xxl velikost jaz pa rabim xs ...škoda res:( trance_13_cry.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nely77 poglej še na Fc-moto.de, so tudi ugodne cene čelad, velka izbira...Dostava v redu, se ti splača preverit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

XR1000 je odlična čelada s katero je več kot zadovoljna velika večina lastnikov, med katerimi sem tudi sam trance_40_thumbup.gif

kar se pa tiče e-baya, pomoje nimaš kaj skrbeti če kupuješ od preizkušenih trgovcev(top seller)

dobro pa je, da čelado ki jo imaš namen kupiti prej probaš, ker se veikosti in oblike med proizvajalci razlikujejo

jaz sem si jo privoščil mesec dni nazaj in ni bilo nobenega problema

No jaz sem jo včeraj probala in se mi je zdela res super..tudi prodajalka mi je povedala, da s to čelado nimam kaj za zgrešiti saj so njeni lastniki več kot zadovoljni..pa še eno zanimivo zadevo mi je povedala....poslikava na čeladi je bila namenjena ženski populaciji... kupujejo pa jo večinoma moškibiggrin.gif

za e-bay me bolj ko ne skrbi dostave čelade....dvomim, da "dostavljalci" lepo skrbijo z njo....to pa ni ravno fajn....

pa bojim se, da se mi ne bi z garancijo kje zakompliciralo.... zato sem v dvomih....

ti si si to čelado kupil mesec nazaj....če ni skrivnost zaupaš ceno..po prodajni je verjetno nisi kupil al...trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za e-bay me bolj ko ne skrbi dostave čelade....dvomim, da "dostavljalci" lepo skrbijo z njo....to pa ni ravno fajn....

pa bojim se, da se mi ne bi z garancijo kje zakompliciralo.... zato sem v dvomih....

ti si si to čelado kupil mesec nazaj....če ni skrivnost zaupaš ceno..po prodajni je verjetno nisi kupil al...trance_25_naughty.gif

določeno tveganje kar se tiče dostave obstaja, vendar top-sellerji ponavadi pošiljajo s 1. class pošto

in paket primerno zavijejo, poleg tega ti sporočijo št. paketa, da lahko mu lahko slediš

nisem kupil XR1000(to sem kupil 3 leta nazaj in gre sedaj med zbirko na polico :D )

nabavil sem X-Spirit po smešni ceni, 350€ znižana iz 830€ B)

:wub:

post-8684-126376401769_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

nabavil sem X-Spirit po smešni ceni, 350€ znižana iz 830€ B)

...

uuu...

fajn, fajn...

tudi mene mika.

me pa zanima če je že kdo naletel na

SHOEI X-SPIRIT 2

pri nas ali bližnji okolici.

res bi jo rad dal na bučo in po možnosti kupil. verjetno črno ker so cene porisanih katastrofalne ampak ok. trance_13_cry.gif

na xr-1100 se mi zgornja prednja zračnika niti pod razno ne dopadeta. delujeta kot dve piščalki.

res da je treba sprobat ampak občutki pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuu...

fajn, fajn...

tudi mene mika.

me pa zanima če je že kdo naletel na

SHOEI X-SPIRIT 2

pri nas ali bližnji okolici.

res bi jo rad dal na bučo in po možnosti kupil. verjetno črno ker so cene porisanih katastrofalne ampak ok. trance_13_cry.gif

na xr-1100 se mi zgornja prednja zračnika niti pod razno ne dopadeta. delujeta kot dve piščalki.

res da je treba sprobat ampak občutki pač.

shoei x spirit

probaj na

fc-moto

dobis jo za 399€ dalje

xr 1000 pa 299€ pa do 349€ odvisno od grafike

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo, včeraj sem probala čelado Shoei XR1000 Rogue XS pa se mi je zdela OK....če je kakšen lastnik/ca tega modela čelade bi bila hvaležna za kakšno info kako so zadovoljni z čelado...

Prav tako me zanima, če je kdo imel izkušnje z nakupom čelade preko e-baya ? (ima namreč najugodnješe cene, vendar sem skeptična...če bi bila to T-shirt Ok ne rečem..samo čelada...kaj pa vem...)

lp

Kljub temu, da je čelada star model je zadeva čudovita in ne moreš zgrešiti, če se odločiš za nakup. Opozoril bi te samo to, da ti nakup izven SLO ne omogoča SEDEM LETNO brezplačno servisiranje in garancijo čelade SHOEI. Če bo potreba po nastavitvi vizirja z šablono ali menjava tesnila vizirja ti bodo na servisu zadevo zaračunali. SHOEI v SLO namreč to nudi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je čelada star model je zadeva čudovita in ne moreš zgrešiti, če se odločiš za nakup. Opozoril bi te samo to, da ti nakup izven SLO ne omogoča SEDEM LETNO brezplačno servisiranje in garancijo čelade SHOEI. Če bo potreba po nastavitvi vizirja z šablono ali menjava tesnila vizirja ti bodo na servisu zadevo zaračunali. SHOEI v SLO namreč to nudi.

si prepričan. torej če kupim avto v avstriji tudi nimam garancijeheadbang.gif

bustedwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

shoei x spirit

probaj na

fc-moto

dobis jo za 399€ dalje

xr 1000 pa 299€ pa do 349€ odvisno od grafike

nene... mene zanima x-spirit 2 evilgrin.gif

problem... zdi se mi za sem malo zamučkal cene. nekje sem videl ceno 450 ampak se mi zdi da angleških funtov in ne evrov.

v tem primeru je predrago in bom ceiljal na xr-1100 (kar se tiče te firme).

Popravljeno . Popravil BenX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene... mene zanima x-spirit 2 evilgrin.gif

problem... zdi se mi za sem malo zamučkal cene. nekje sem videl ceno 450 ampak se mi zdi da angleških funtov in ne evrov.

v tem primeru je predrago in bom ceiljal na xr-1100 (kar se tiče te firme).

uh ja 602 € črna

tajače so pa od 700€ dalje headbang.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene... mene zanima x-spirit 2 evilgrin.gif

problem... zdi se mi za sem malo zamučkal cene. nekje sem videl ceno 450 ampak se mi zdi da angleških funtov in ne evrov.

v tem primeru je predrago in bom ceiljal na xr-1100 (kar se tiče te firme).

Iz Anglije dobiš x-spirit 2 za cca 550-600 eur(prevoz included). Hotu tud sam kupit sam nikjer nisem mel priliko probat. ˝Xspirit 1˝ mi na žalost ne sede na bučo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Anglije dobiš x-spirit 2 za cca 550-600 eur(prevoz included). Hotu tud sam kupit sam nikjer nisem mel priliko probat. ˝Xspirit 1˝ mi na žalost ne sede na bučo :(

550 bi pa še znal izpljunit.

glede na to da pri nas xr-1100 stane 500 to niti ni neka razlika.

samo probat je treba, probat!!! ampak kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počakaj še kakšen mesec ali dva in bodo tudi pri nas na zalogi

cene pa se verjetno tudi ne bodo spremenile

mislim pa, da bi se jo za 550-600€ s dobrim popustom tudi pri nas dalo nabavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da je čelada star model je zadeva čudovita in ne moreš zgrešiti, če se odločiš za nakup. Opozoril bi te samo to, da ti nakup izven SLO ne omogoča SEDEM LETNO brezplačno servisiranje in garancijo čelade SHOEI. Če bo potreba po nastavitvi vizirja z šablono ali menjava tesnila vizirja ti bodo na servisu zadevo zaračunali. SHOEI v SLO namreč to nudi.

Če ima odrezek od garancije,katerega sam pošlješ z svojimi podatki v tovarno(DOBIŠ GA PRI NAKUPU),ti morajo na bazi tega papirja,ki je seveda obvezen-NUDITI SERVISIRANJE POVSOD PO EVROPI,NE GLEDE,KJE JE BILA ČELADA KUPLJENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VSAK DILER JE OBVEZEN POMAGATI POTROŠNIKU SHOEI!!!!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima odrezek od garancije,katerega sam pošlješ z svojimi podatki v tovarno(DOBIŠ GA PRI NAKUPU),ti morajo na bazi tega papirja,ki je seveda obvezen-NUDITI SERVISIRANJE POVSOD PO EVROPI,NE GLEDE,KJE JE BILA ČELADA KUPLJENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VSAK DILER JE OBVEZEN POMAGATI POTROŠNIKU SHOEI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima odrezek od garancije,katerega sam pošlješ z svojimi podatki v tovarno(DOBIŠ GA PRI NAKUPU),ti morajo na bazi tega papirja,ki je seveda obvezen-NUDITI SERVISIRANJE POVSOD PO EVROPI,NE GLEDE,KJE JE BILA ČELADA KUPLJENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VSAK DILER JE OBVEZEN POMAGATI POTROŠNIKU SHOEI!!!!

SHOEI itak tudi brez odrezka poskrbi za svoje uporabnike!!!

Vendar velja, da ti lahko tvoj osebni prodajalec, ki mu zaupaš dolgoročno lahko nudi veliko več od osnovne garancije!!!

Moram pa priznati, da kljub temu, da sem kupil že dve čeladi v SLO še nisem videl tega odrezka od garancije...in da naj bi ga poslal direktno v tovarno na Japonsko??!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima odrezek od garancije,katerega sam pošlješ z svojimi podatki v tovarno(DOBIŠ GA PRI NAKUPU),ti morajo na bazi tega papirja,ki je seveda obvezen-NUDITI SERVISIRANJE POVSOD PO EVROPI,NE GLEDE,KJE JE BILA ČELADA KUPLJENA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VSAK DILER JE OBVEZEN POMAGATI POTROŠNIKU SHOEI!!!!

Jaz pa ne bi imel obraza, da prosim nekoga za brezplačno popravilo, kjer sploh nisem kupil čelade.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa ne bi imel obraza, da prosim nekoga za brezplačno popravilo, kjer sploh nisem kupil čelade.

primer

bmw kupiš v avstriji pri gadyu..... pa v času v 2let kolikor imas garancijo pride do težave.......

bos avto vozil na dunaj naprimer ali ga boš peljal na prvi bmw servis( kjer lahko brezplačno prosiš da to uredijo)

al pa kupiš apple komp v ny pa ti crkne, pa bos v ny letel da boš tam uveljavljaj world wide garancijoheadbang.gif

aja 1 v vrsti bi bil ki boš čelado nesel v trgovino, tak da.........

aja in ne prosiš njega ker tako dobi, to vse plačano tako datrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primer

bmw kupiš v avstriji pri gadyu..... pa v času v 2let kolikor imas garancijo pride do težave.......

bos avto vozil na dunaj naprimer ali ga boš peljal na prvi bmw servis( kjer lahko brezplačno prosiš da to uredijo)

al pa kupiš apple komp v ny pa ti crkne, pa bos v ny letel da boš tam uveljavljaj world wide garancijoheadbang.gif

aja 1 v vrsti bi bil ki boš čelado nesel v trgovino, tak da.........

aja in ne prosiš njega ker tako dobi, to vse plačano tako datrance_33_sleep.gif

Razlikovati je potrebno med pojmoma ''garancija'' in ''brezplačno popravilo''!!

Garancija velja takrat ko okvari botruje tovarniška napaka. V kolikor je za okvaro kriva fizična poškodba ali neprimerno ravnanje s čelado pa trgovec sam odloči komu bo popravilo štel na lastne stroške....

Pošten in dolgoročen odnos kupec/trgovec vsekakor šteje!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlikovati je potrebno med pojmoma ''garancija'' in ''brezplačno popravilo''!!

Garancija velja takrat ko okvari botruje tovarniška napaka. V kolikor je za okvaro kriva fizična poškodba ali neprimerno ravnanje s čelado pa trgovec sam odloči komu bo popravilo štel na lastne stroške....

Pošten in dolgoročen odnos kupec/trgovec vsekakor šteje!!!!

glej ne nabijaj v prazno..............

od 10 bi jih 9 neslo čelado ti si pa eden izmed tistih poštenih ( isto kot naši politiki)

ende aus šlustrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!