Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

 

On 8/8/2017 at 8:24 PM, Spider™ said:

Je še kdo kupoval shoei nxr čelado preko spleta? Zaenkrat mi je forumaš "flight69" našel najcenejšo trgovino, če je kdo zasledil še kje kakšno akcijo, bi lepo prosil link. Hvala

Sicer pozna replika, pa vendar kupil aprila 2017 SHOEI NXR preko spleta na helmetcity.co.uk iz odprodaje za 280€. Isto čelado je imel Louis takrat na polici od 449€. Prihranek 169€, oziroma  37,6% razlika v ceni v mojo korist oz. 3 delovne dneve manj (preračunano glede na povprečno slovensko bruto plačo), da bo še bolj slikovito. Plačal brez pošnine s kartico preko spleta in čez 5 dni mi jo je kurir DPD-ja pripeljal v službo, ker sem tako navedel. Storitev kot dogovorjeno, z nakupom zadovoljen.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...
pred 15 minutami, Xebec pravi:

punce, kera vam je bl 

 

Nisem bejba in pol me pac ne sprasujes...odtenki rumene se mi zdijo kr razlicni...vejetno bos gledu podoben odtenek kot ga ima yamaha...

...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, sesir pravi:

Paski so menjivi?

"Dobre" celade imajo DD...

 

Citiraj

How can I convert from the ratchet lock to Double-D?
On the GT-Air, Neotec (I+II) and J-Cruise models, we decided to use the ratchet system due to many wishes of our customers all over Europe. However, it is also possible to convert the models GT-Air and Neotec (I+II) to a double D-lock for 80, - Euro. Requirement would be that the helmet was bought at a regular dealer and then sent to us for conversion. A copy of the purchase voucher and a short letter should be enclosed. The removed old chinstrap remains at SHOEI and will be destroyed for safety reasons.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

https://www.visordown.com/motorcycle-news-product-news/shoei-gt-air-ii-set-launch-march-2019

zgleda bom še mau počaku na novo piksno :naughty:

fc-moto jih pričakuje že sred decembra B)

 

aja nova bo na voljo tut u najlepši barvi: :fredyjecar:

https://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shoei-GT-Air-2-Helmet/SubProducts/Shoei-GT-Air-2-Helmet-0025

Popravljeno . Popravil Xebec
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja GT-Air bo januarja dopolnila že 4 leta. Po dobrih 100.000 km na buči, se zelo dobro drži, še oblazinjenje se ni preveč posedlo, in čelada še vedno sedi čvrsto na glavi. Kljub temu zamenjava v obliki GT Air 2 prihaja kar ob pravem času, samo na pravo barvo bo potrebno počakati, ker trenutni barvni izbor ni ravno estetski presežek (rumenega lonca si zaenkrat še ne bom omislil :whistle:) .....pa na kak dodaten popust bo potrebno seveda počakati. Upam da bo vgradna komunikacija kaj cenejša kot je bil na prvem modelu, ko sem za ta "geđet" dal skoraj za pol čelade :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, skalaprava pravi:

Moja GT-Air bo januarja dopolnila že 4 leta. Po dobrih 100.000 km na buči, se zelo dobro drži, še oblazinjenje se ni preveč posedlo, in čelada še vedno sedi čvrsto na glavi. Kljub temu zamenjava v obliki GT Air 2 prihaja kar ob pravem času, samo na pravo barvo bo potrebno počakati, ker trenutni barvni izbor ni ravno estetski presežek (rumenega lonca si zaenkrat še ne bom omislil :whistle:) .....pa na kak dodaten popust bo potrebno seveda počakati. Upam da bo vgradna komunikacija kaj cenejša kot je bil na prvem modelu, ko sem za ta "geđet" dal skoraj za pol čelade :ras:

ne vem če si vidu, neki grafik je poleg solidnih barv že objavljenih

shoei-2.thumb.jpg.43e79e0c08a45bbd6405d3d7518230d8.jpgshoei.thumb.jpg.aef5d5f52f037a7575485725706d7118.jpg

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kalup ostal enak? Ko sm menjal xr1000 za xr1100 so jo hudo spremenili, in zdaj sem meril xr1200 oziroma nxr, je spet use drugace. Po “novem”, mi je M premajhna. Ne vem kaj bi uzel. Nxr, gt air, al neotec. Ker itak vozim s cepki, in nosim ocala, me kar na preklopno vlece.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, marincspeedshop pravi:

Pascki so menljivi, vendar je treba celado malo razstavit. Ce ima gdo odsluzeno celado se priporocam za dubble D pascek.

Jaz imam 2 čeladi iz 80ih v smislu "dekoracije". Iz ene lahko komot vzameš paščke. Ampak niso tipa DD, malce drugačen ampak podoben sistem... Če te zanima, več na zs.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 23. 10. 2018 ob 19:01, Kugelschreiber pravi:

A je kalup ostal enak? Ko sm menjal xr1000 za xr1100 so jo hudo spremenili, in zdaj sem meril xr1200 oziroma nxr, je spet use drugace. Po “novem”, mi je M premajhna. Ne vem kaj bi uzel. Nxr, gt air, al neotec. Ker itak vozim s cepki, in nosim ocala, me kar na preklopno vlece.

meni tudi po xr1000 in xr1100 v L velikosti nxr L ni več prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Mogoce gdo ve kako se razstavi "liner" da pridem do vijaka ki drzi "chin strap"? Shoei gt air

IMG_20190206_221838.jpg

Popravljeno . Popravil marincspeedshop
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima gdo odsluzeno celado z "dubble d" pasckom? Lotil sem se predelave svoje Shoei gt-air iz "rachet" na "dubble d"+pomik pascka bol naprej.

P.s. cep za odstranitev "linerja" je bil pod nalepko WARNING

PhotoGrid_1549567190095.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, ArcaneWater pravi:

Danes kupil X-Spirit 3 :) Povrhu pa še Marquez grafiko :panic:

Brez cene in slike ne velja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo da bo veljala, za ceno pa raje ne ker je še men mal hudo blo ? :) Zaenkrat se mi zdi da mi še malce bolj ustreza kakor prejšnja GT-Air 

51725346_246720019609359_4298949155885154304_n.thumb.jpg.a8ef2164c23bea491e5612de5960200b.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 5 tedne pozneje...
2 hours ago, Fazer03 said:

So jo imeli za pokazat že na "otvoritvi sezone" v AS-u ...

Se mi zdi, de se @Xebec mal duva ;) 

 

GT Air je na ankedu milina. na mojem pa isti kurc ko vse ostalo. Brez ćepka neagre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GT Air 2 ali Neotec 2? Ima kdo? je kdo stestiral? mnenje? na videz mi bolje deluje Neotec 2, čeprav pravijo, da ni ravno tiha.. hmm?  (motor pa GS).

Popravljeno . Popravil dkee46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!