Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Sem pozabu prej oment. Z-ONE model letos ga ne izdelujejo več, vsaj na prodajnem seznamu ga nisem zasledil(www.shoei.com).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kako je s Shoei, se mi zdi da je nekdo neki jamru

Sam imam ravno Shoei XR 1000 in sem zelo zadovoljen. Ne morem pa kritizirati neke druge znamke, ker nimam izkušenj z njimi. Če že navajaš da je nekdo, nekje, nekaj, nekako kritiziral pa povej o čem je bila kritika, da še drugi lahko povemo enako napako ali pa jo zavržemo.

Jaz sem z njo zelo zadovoljen edino tu pa tam mi pri dokaj velikih hitrostih nekoliko veter dela preglavice. Kolega, ki je dokupil mrežico, ki pokrije podbradni del s tem nima problema. Ampak ta košček blaga je minimalna investicija. Zraven dobiš pin lock in ne rabiš čisto nič drugega razen res mogoče ta del, ki pokrije spodnji del brade. Jaz bi jo kupil še enkrat, če bi se odločal za čelado.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam ravno Shoei XR 1000 in sem zelo zadovoljen. Ne morem pa kritizirati neke druge znamke, ker nimam izkušenj z njimi. Če že navajaš da je nekdo, nekje, nekaj, nekako kritiziral pa povej o čem je bila kritika, da še drugi lahko povemo enako napako ali pa jo zavržemo.

Jaz sem z njo zelo zadovoljen edino tu pa tam mi pri dokaj velikih hitrostih nekoliko veter dela preglavice. Kolega, ki je dokupil mrežico, ki pokrije podbradni del s tem nima problema. Ampak ta košček blaga je minimalna investicija. Zraven dobiš pin lock in ne rabiš čisto nič drugega razen res mogoče ta del, ki pokrije spodnji del brade. Jaz bi jo kupil še enkrat, če bi se odločal za čelado.

lp

Jamralč je za servis, da ga tišči al neki, pa da ne ve kje dobit tanjše blazinice, nevem, ne spomnem se

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jamralč je za servis, da ga tišči al neki, pa da ne ve kje dobit tanjše blazinice, nevem, ne spomnem se

tanjše blaznice oz. blazinice po meri ti naroci usak, ki ima shoei, bla pr yogiju in mu bom narocila se ostale blazince da vidm pol kere mi najbl sedejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nataknil na glavo novo J-Wing odprto čelado .... in se odpeljal z njo ... po poprejšnjem plačilu.

Hudo boljša čelada od njihovega prejšnjega odprtega modela, predvsem notranjost.

Čečo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Yogiju so čist cool.

Naročijo kar rabiš, lani sem pri njih Raid II nabavil, .... dodal sem Whisper Strip in Voila, zadeva tesni nenormalno. Zračenje OK, podloga po 20.000 km praktično nedeformirana, občutek na glavi pa kot da je bila delana zame.

Tako, da kar se mene tiče v bodoče samo še Shoei.

Aha kar se pa primerjave med znamkami tiče in kar se tiče samega izbora čelade, .... slabih med top 5imi proizvajalci ni, vprašanje je le katera ti bolje sede na glavo (sam npr.: Nolana ne morem imeti na glavi več kot slabo uro, ker me začne lubenica tko boletm, da je za popizdit).

Zoolo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tak kot si napisal '' slabih med top 5-imi ni'' vprašanje je le katera ti bolje sede na glavo, sam sem z svojo shoei- ko xr 1000 zelo zadovoljen prav tako z motocentrom yogi kjer sem jo kupil.

Pa mislim da je še vedno zelo ugoden napram ''eni'' trgovini iz mb ali pa louis-u, samo prav se je treba zmenit. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri Moto Shop Pignolo v staro gorici pocasi praznejo lanske celade Shoei Z-ONE itd.. modelov je se malo, cena pa 389EUR. Se splaca it pogledat.

duhec od vceraj naprej vozi shoei. Pa tako zagrizen je bil da bo kupil top of the range Shark.. :blush: Ni kej, ce ne stoji ne stoji. Kako se obnese pa cez kak tedn. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec od vceraj naprej vozi shoei. Pa tako zagrizen je bil da bo kupil top of the range Shark.. :blush: Ni kej, ce ne stoji ne stoji. Kako se obnese pa cez kak tedn. :OK:

Shark so kahle... jo imam že dve leti... hudo nezadovoljen.

Kam iti v Sloveniji ali okolici po neko "supersport" Shoei čelado? Gorica?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kam iti v Sloveniji ali okolici po neko "supersport" Shoei čelado? Gorica?

Yogi motocenter v Vinski gori pri Velenju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Shark so kahle... jo imam že dve leti... hudo nezadovoljen.

Kam iti v Sloveniji ali okolici po neko "supersport" Shoei čelado? Gorica?

@ghostrr: sorry, nism nc vec gledu v to temo pol :blush: Ja, pignolka v stari gorici ma se kar teh celad, tudi najboljse seveda. Ce bos rabu prevajanje lahko grem s tabo ker ni da govori ne vem kako dobro slovensko.. samo kake besedo ali dve.. ;)

@vsi: jst bi po hitrem postopku nabavu en vizir za mojo Z-ONE in sicer uno v silberspiegelultrasminks edition B) izvedbi :lol: Samo je drago ku satan!! 80 ojrof hocejo za ta silber-spiegel vizir. :wacko: Btw tle ne govorimo o kakem vizirju s head-on displayem za prikazovanje obratov, hitrosti in temperature ali vgrajenim senzorjem za noc/dez, ki samodejno nastavlja temnost vizirja. :krneki: NE! Govorimo se zmeri o polkrozni plastiki na prednjem delu celade! :xx:

Link do kataloga pri Louisu!

Kaj ve kdo kje bi jst dobil tak vizir z vsaj MALO popusta? :unsure: :rolleyes:

Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ŠEPIČ Zagreb, cena -PDV (davek nazaj) .)

No dej, pejdi kupit in zasluzis jurja! :fredy:

Sicer pa, naslednjic k bos rabu kak kos opreme ti bom reku da se najceneje dobi tle pri MotoShop Pignolo k je tkoj tuki cez mejo. HA! :P

Ne resno, se kdo kaka ideja? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

duhec: ti ni treba kupit ultrašpegušmikeredišon šipce.....lahko nero-fumo...je glih tako v redu(jo mam jst) in je samo 55 evrototov in se glih taku vidiš nuter.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej lih v tem je stos!! :slap: Jst ne bi da se me vidi notr, tako lahko gledam bejbe :naughty: brez da one mene, prikolica na zadnjem sedezu tudi nc ne opazi :devil:, jst pa tudi ne traktorja pred mano in pole samo PATACRASH :whistle: O:-) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No dej, pejdi kupit in zasluzis jurja! :fredy:

Sicer pa, naslednjic k bos rabu kak kos opreme ti bom reku da se najceneje dobi tle pri MotoShop Pignolo k je tkoj tuki cez mejo. HA! :P

Ne resno, se kdo kaka ideja? :unsure:

Duhec..jebiga...vprašu si...jaz pa odgovoril.... Itak je za Shoei karkol dobit mal problem (beri se je treba malo vozit okol,ni pred domačim pragom)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole bo precej teško. Sem malo pogledal na italijanskem in nemškem ebayu in ni vrglo ven boljše ponudbe kot te link

Po moje bo najbolje, če se odpelješ do signore Pignolo, mal poglihaš in odideš z vizirčkom. Jep, Shoei roba stane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

v louisu imajo v akciji čelado SHOEI RAID II SIEGE za 299 evrov

relativno ugodna cena za shoei :hmm:

pa me zanima kakšne so vaše izkušnje s tem modelom čelade

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Pri moji SHOEI XR 1000 se je pojavilo piskanje.To piskanje izgine,ko položim roko pred prednji zračnik (ne pomaga niti zaprt/odprt zračnik)

je imel kdo podoben problem take čelade ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!