Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Hellow

Prodam novo čelado SHOEI RAID II,s pinlock-om, double D zapiranjem, vizir proti rošenju, zelo lepa grafika, velikost L ( 59-61cm)...meni prevelika-ugotovil prepozno-žal!!!. Za 295 EUR-v trgovini 429UER www.louis.de

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow

Prodam novo čelado SHOEI RAID II,s pinlock-om, double D zapiranjem, vizir proti rošenju, zelo lepa grafika, velikost L ( 59-61cm)...meni prevelika-ugotovil prepozno-žal!!!. Za 295 EUR-v trgovini 429UER www.louis.de

Predrago za second hand. Dobronamerno. Iz izkušenj. Lp :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hellow

Prodam novo čelado SHOEI RAID II,s pinlock-om, double D zapiranjem, vizir proti rošenju, zelo lepa grafika, velikost L ( 59-61cm)...meni prevelika-ugotovil prepozno-žal!!!. Za 295 EUR-v trgovini 429UER www.louis.de

Zakaj pa kupuješ v Luisu. Če ti je prevelika se preprosto zamenja za manjšo. Sicer pa v SLO dobiš za tako ceno iz prve roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa kupuješ v Luisu. Če ti je prevelika se preprosto zamenja za manjšo. Sicer pa v SLO dobiš za tako ceno iz prve roke.

Točno tako. Pokliči Boštjana k Avto Triglav v Mariboru. Super "pubec", pa še dobro ceno ti bo dal. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče uporablja na XR-1000 Racing Vizir CF-1V Dark smoke ? Zanima me,če so ti vizirji kaj debelejši od navadnih ?

:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče uporablja na XR-1000 Racing Vizir CF-1V Dark smoke ? Zanima me,če so ti vizirji kaj debelejši od navadnih ?

:(

Lansko sezono sem z njim naredil precej kilometrov in nimam občutka, da bi bil kaj debelejši. Merjeno na "oko".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko sezono sem z njim naredil precej kilometrov in nimam občutka, da bi bil kaj debelejši. Merjeno na "oko".

Je rezlika samo to ,da lahko menjaš folije ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam takšen vizir, enako je debel kot navaden! Pač zatemnjen...po soncu poezija, v slabšem vremenu "slaba skladba" sam gre,če ni pri roki drugega za zamejat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam tut Z-ONE pa morm rečt da je zakon :OK: letos pa še X-SPIRIT za to pa pol povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lansko sezono sem z njim naredil precej kilometrov in nimam občutka, da bi bil kaj debelejši. Merjeno na "oko".

Je rezlika samo to ,da lahko menjaš folije ?

Ne menjaš folije ampak cel vizir. Enostavno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam na xr 1000 silver varianto, podnevi v sončnem vremenu je res zakon :OK: , ponoči je pa neuporaben. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam na xr 1000 silver varianto, podnevi v sončnem vremenu je res zakon :OK: , ponoči je pa neuporaben. .)

Zato imam na vsaki poti oba vizirja s seboj. Podnevi črnega. Ponoči belega. Preprosto in enostavno pri Shoei. Samo zamenjaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer ql samo potem moreš met zmeraj nahrbtnik s sabo .), mene pa moti ko ti one ''ruče'' zaradi vetra plešejo po ramenih, še posebej če se zravnaš al pa stegneš roko npr. :angry: :angry:

Popravljeno . Popravil Zx_R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je sicer ql samo potem moreš met zmeraj nahrbtnik s sabo .), mene pa moti ko ti one ''ruče'' zaradi vetra plešejo po ramenih, še posebej če se zravnaš al pa stegneš roko npr. :angry: :angry:

Nimam nahrbtnika, marveč prevleko na rezervoarju od Bagster-ja. Nanjo potem enostavno pritrdiš tank-torbo. Majhna, uporabna in priročna. Za dokumente, denarnico, fotoaparat, dežni kombinezon in vizir. Preprosto in cenovno ugodno. Če te slučajno zanima si lahko pogledaš na www.bagster.com. Lp

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo mogoče ve kje se pri nas da kupit ta novo preklopno shoei čelado :?

Danes se jih gledal pri Avto Triglav-u v Mariboru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A uporablja morda kdo čelado SHOEI z dodatkom - ščitnikom za okoli vratu, za boljše tesnenje, da ne piha toliko veter od spodaj noter? Imam namreč določene težave z očmi, zato potrebujem čelado, ki bom čim bolj tesnila. Prosim za kak nasvet...

Hvala, LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A uporablja morda kdo čelado SHOEI z dodatkom - ščitnikom za okoli vratu, za boljše tesnenje, da ne piha toliko veter od spodaj noter? Imam namreč določene težave z očmi, zato potrebujem čelado, ki bom čim bolj tesnila. Prosim za kak nasvet...

Hvala, LP!

Ta dodatek stane 38 eur. Kupiš ga lahko pri Avto Triglav Maribor, tel: 02/4600-120. Jaz sem kupil dva kompleta včeraj. Prima zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A uporablja morda kdo čelado SHOEI z dodatkom - ščitnikom za okoli vratu, za boljše tesnenje, da ne piha toliko veter od spodaj noter? Imam namreč določene težave z očmi, zato potrebujem čelado, ki bom čim bolj tesnila. Prosim za kak nasvet...

Hvala, LP!

"Vakumsko zaprta" čelada :D je Schubert C2. Ne vem pa, če bo ustrezala tvojemu načinu vožnje. Za dirkanje ni najbolj primerna (teža in precej zaprt vidni kot navzgor).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vakumsko zaprta" čelada :D je Schubert C2. Ne vem pa, če bo ustrezala tvojemu načinu vožnje. Za dirkanje ni najbolj primerna (teža in precej zaprt vidni kot navzgor).

C2 sploh ni za dirkanje, ker je preklopna.

Verjetno si mislil S1?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

C2 sploh ni za dirkanje, ker je preklopna.

Verjetno si mislil S1?

Napisal sem, da ne poznam njegovega stila vožnje in da je čelada "vakumska" in da ni primerna za dirkanje ... :cry:

P.S.

Jutri bo polna luna (ali v soboto ...)

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vakumsko zaprta" čelada :D je Schubert C2. Ne vem pa, če bo ustrezala tvojemu načinu vožnje. Za dirkanje ni najbolj primerna (teža in precej zaprt vidni kot navzgor).

MOjemu načinu vožnje? Nisem dirkač, pač vozim KTM Duke II zgolj za svoj užitek, najvišje hitrosti so tam do 150, 160 km/h, v povprečju pa najvišje števec pokaže 130 km/h. Ne bi želel imeti face-lift čelade, ker na meni na tam motorju zgleda, kot da imam gromozansko glavo. Imam priložnost dobiti lepo znižano čelado Shoei XR-1000, ki pa je še vseeno draga, če tej moji zahtevi po čim večjem tesnenju ne bo zadostila...z dodatkom, seveda...

Hvala, LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOjemu načinu vožnje? Nisem dirkač, pač vozim KTM Duke II zgolj za svoj užitek, najvišje hitrosti so tam do 150, 160 km/h, v povprečju pa najvišje števec pokaže 130 km/h. Ne bi želel imeti face-lift čelade, ker na meni na tam motorju zgleda, kot da imam gromozansko glavo. Imam priložnost dobiti lepo znižano čelado Shoei XR-1000, ki pa je še vseeno draga, če tej moji zahtevi po čim večjem tesnenju ne bo zadostila...z dodatkom, seveda...

Hvala, LP!

Bolje od Shoei, Arai ali v svojem segmentu Schuberth boš težko kupil. Znižana XR 1000 pa je trenutno tako poceni kot še nikoli. Zato...pot pod noge. Hitro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOjemu načinu vožnje? Nisem dirkač, pač vozim KTM Duke II zgolj za svoj užitek, najvišje hitrosti so tam do 150, 160 km/h, v povprečju pa najvišje števec pokaže 130 km/h. Ne bi želel imeti face-lift čelade, ker na meni na tam motorju zgleda, kot da imam gromozansko glavo. Imam priložnost dobiti lepo znižano čelado Shoei XR-1000, ki pa je še vseeno draga, če tej moji zahtevi po čim večjem tesnenju ne bo zadostila...z dodatkom, seveda...

Hvala, LP!

Če jo kupuješ v MB pri zastopniku SHOEI se ti res splača. Ta dodatek pri vratu pa deluje. Sem probal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!