Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

  • 1 mesec pozneje...

Em jz sm bla v yogi moto centru kjer majo shoei celade.MA se vedno je nism dobila 2x bla gor dvakrat tip ne vem enkrat kao jih ni dobil te k sm jz narocila pa kr neki no uglavnem mam tko slabe izkusnje, tipo je tko neorganiziran, zemden, kr neki napise v knjigo zgubi knjigo res svasta mislm lol...NE morm vrjet...Drgac pa je se kje drgje razn lj(AC triglav) pa velenje kej pametnga od shoei, pa kje naj bi ble znizane, jz hocm miyu, al pa cryptic tc 2

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Autocomerc v mb na ptujski cesti jih tudi od lani drži, cene mislim da so itaq vsepovsod iste, če si probala čelado in veš katera velikost ti ustreza potem itaq lahko izdobaviš po pošti.

Pokliči tja pa malo povprašaj ker vidim da si iz Lj. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em jz sm bla v yogi moto centru kjer majo shoei celade.MA se vedno je nism dobila 2x bla gor dvakrat tip ne vem enkrat kao jih ni dobil te k sm jz narocila pa kr neki no uglavnem mam tko slabe izkusnje, tipo je tko neorganiziran, zemden, kr neki napise v knjigo zgubi knjigo res svasta mislm lol...NE morm vrjet...Drgac pa je se kje drgje razn lj(AC triglav) pa velenje kej pametnga od shoei, pa kje naj bi ble znizane, jz hocm miyu, al pa cryptic tc 2

tud jaz sem imel podobne težave !

na koncu pa še prav ni bila :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Em jz sm bla .... jz hocm miyu, al pa cryptic tc 2

Dekle, če tako naročaš čelado kot pišeš, potem je velika možnost, da ti dobavijo 1/2 lubenice.

Pa brez zamere! LP :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dekle, če tako naročaš čelado kot pišeš, potem je velika možnost, da ti dobavijo 1/2 lubenice.

Pa brez zamere! LP :yea1:

ti pa si en pameten, sm sam povedala kake izkusnje imam iz yogija, to je to...Drgač pa naj bi jo prnesu v soboto pa ni niti poklicu, tko da ko sem ga uceri klicala se je opravičeval na polno, ne vem cudn model je ta, full folka pr njemu uzame stvar pa plačuje na obroke pol pa tipo k založi knjigo pozab na use ne vem "mal" je zmeden...

P.s. fazer03 ne vem lubenica me ne zanima če pa tebe ti jo pa lahka nabavmo.No offence :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa si en pameten, sm sam povedala kake izkusnje imam iz yogija, to je to...Drgač pa naj bi jo prnesu v soboto pa ni niti poklicu, tko da ko sem ga uceri klicala se je opravičeval na polno, ne vem cudn model je ta, full folka pr njemu uzame stvar pa plačuje na obroke pol pa tipo k založi knjigo pozab na use ne vem "mal" je zmeden...

P.s. fazer03 ne vem lubenica me ne zanima če pa tebe ti jo pa lahka nabavmo.No offence :kva2:

jest sem jo v Louisu kupu in majo kr dobro izbiro če je pa slučajn nimajo pa jo naročijo

http://www.louis.de/_1088766b39ed820536a8b....php?topic=list

lp p

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če ima kdo podobne izkušnje! Gre za čalado Shoei XR 1000, čelada je špica, napram čeladi Shark, k sem jo imel prej! Moti pa me hočan šum vetra, ki se sliši v čeladi! Ne me narobe razumet, nikjer mi ne piha v čalado, vendar veter zunaj čelade povzroča šume, ki jih močno slišim v notranjost! To pa me kar moti! Zdajle bom poizkusil s podkapo in glušniki, upam, da bo mal boljše! Glede na to, da pri prejšnji čeladi Shark teh šumov ni bilo kaj dosti slišati! Je pa res, imav v čeladi Shoei bolj ko ne prosta ušesa, medtem ko sem imel v Shraku stisnjena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw, ker model Sharka si pa imel?

Shoei je kar glasna čelada drgač. Lahko si kupiš whisper strip kit , ki se dobi za to čelado, vendar je poleti malenkost nepraktičen.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Btw, ker model Sharka si pa imel?

Shoei je kar glasna čelada drgač. Lahko si kupiš whisper strip kit , ki se dobi za to čelado, vendar je poleti malenkost nepraktičen.

To že imam, sicer ne kompletnega ampak samo sprednji del za pod brado! Prejle sem imel Shark s800!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, če kdo ve, kjer bi se dalo dobiti ceneje moder ali srebren zatemnjen vizir! Sem gledal v Louisu pa stane 79 EUR! To je pa kar mal drago! Glede na to, da jih druge čelade dobiš že za 25 EUR dalje.

http://www.louis.de/_30147197484038ded8f20...tnr_gr=20015172

Popravljeno . Popravil NO_FEAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap pr yogiju pasi, se da tud ceno zbit, sam kok casa pa cakaš na zadevo pa traja.Drugače pa drži shoei tudi autocommerce, tko da najbrz tudi oni dele naročajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje mislim da boš težko dobil, praktično nemogoče, vsaj original, kaki fake pa tud ne vem če obstaja.

Vedet pa je treba tudi, da so metalizirani vizirji skoraj 1x dražji od navadno temnjenih(črno ipd. )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje mislim da boš težko dobil, praktično nemogoče, vsaj original, kaki fake pa tud ne vem če obstaja.

Vedet pa je treba tudi, da so metalizirani vizirji skoraj 1x dražji od navadno temnjenih(črno ipd. )

dražji so okol 20€ napram črnimi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem kupoval lani in je bla cena za metaliziranega srebrnega 16k sit(mislim da še mam celo račun) za navadno black varianto pa 9k sit in to pri yogiju. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Metaliziran vizir za SHOEI XR 1000 imajo v AUTOCOMMERCU MARIBOR za 65 EUR. Sem preveril. Imajo ga na zalogi. Tudi pošljejo ga brezplačno. Ravno sem ga kupil ampak zelo zatemnjenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem kupoval lani in je bla cena za metaliziranega srebrnega 16k sit(mislim da še mam celo račun) za navadno black varianto pa 9k sit in to pri yogiju. .)

Imaš, kakšno slikco čelade, da vidim, kako izgleda s tem srebrnim vizirjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tukaj je blo še vseskupaj novo ampak po približno 15k km zadeva zgleda identično tako da sem zelo zadovoljen, edina jeba je ponoči kje je možna edino varianta ''mrčes party'', precej neprijetna zadeva .) .) :) :)

post-9145-1174851276_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tukaj je blo še vseskupaj novo ampak po približno 15k km zadeva zgleda identično tako da sem zelo zadovoljen, edina jeba je ponoči kje je možna edino varianta ''mrčes party'', precej neprijetna zadeva .) .) :) :)

Super, res svetovno zgleda! Se bom kar za tegale srebrnega odloču! Na Sharkovi prej sem imam sicer modrega, pa kosem videl tega sem sploh nebom več razmišljal!

post-7150-1174891180_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!