Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

A to samo zaradi izgleda kupuješ ? :hmm:

Jst osebno nisem pripravljen dati 75 EUR samo za izgled!! Če že kupujem temen vizir pa rad vidim kako izgleda eden (srebrn) kot drugi (moder) na čaladi! Cena je pa v obeh primerih enaka!! Kot sem napisal sem imel na Sharkovi čeladi temen vizir, katerega sem se zelo navadil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko teče beseda ravno o vizirjih še moja osebna izkušnja: imel sem na Shark RSF temen vizir - vožnja z njim ponoči je bila milo rečeno nemogoča; sedaj pa imam prav tako temen vizir (dunkel getont) na Shoei in je za silo mogoča tudi vožnja v temi (sem se pa navadil tako, da imam v tank torbi vedno s seboj brezbarvni vizir in se pač po potrebi ustavim in ker je menjava vizirja stvar minute to opravim) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko teče beseda ravno o vizirjih še moja osebna izkušnja: imel sem na Shark RSF temen vizir - vožnja z njim ponoči je bila milo rečeno nemogoča; sedaj pa imam prav tako temen vizir (dunkel getont) na Shoei in je za silo mogoča tudi vožnja v temi (sem se pa navadil tako, da imam v tank torbi vedno s seboj brezbarvni vizir in se pač po potrebi ustavim in ker je menjava vizirja stvar minute to opravim) ...

Pri SHOEI je to v 2 sek. ne pa v minuti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest bom u kratkem vesel s Shoei VFX-DT. :yea1:

Popravljeno . Popravil Pirurirc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jest bom u kratkem vesel s Shoei VFX-DT

Js jo pa že mam in sem nadvse zadovoljen z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če mogoče kdo že vozi Shoei multitec. (se mi zdi da se tako kliče nova klap čelada?!?)

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če mogoče kdo že vozi Shoei multitec. (se mi zdi da se tako kliče nova klap čelada?!?)

Hvala

Kolega voz. Pravi, da je ta čelada nekaj najboljšega kar je do zdaj uporabljal. Nobenga šumenja, zelo lahka in udobna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega voz. Pravi, da je ta čelada nekaj najboljšega kar je do zdaj uporabljal. Nobenga šumenja, zelo lahka in udobna.

s čim jo pa primerja? jaz sm vozu že ene par klapov, pa so bli vsi daaaleč od integralk. . . . in na kašnem motorju jo vozi?

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam XR1000 ze cetrto leto (3ja sezona, ker bil lani brez motorja), pa sem zelo zadovoljen. Vizir bi blo pocas treba menjat, pa tist usmernik izdihanega zraka ni vec crn. Fajn bi blo pa tud razmisljat o novi kahlci, ceprav tej se nic ne manjka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ve kdo, kje bi se v SLO dalo kupit temen vizir za Shoei XR800? Prodam pa prozoren vizir za XR1000, kontakt na PM.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že iskal v ac autocomerce(Aprilia) v Mb pa pri Yogi motocentru v velenju????

Za ta dva vem da držita shoei na štajerskem koncu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se da dobiti dober antifog vizir za Shoei XR-900 in kje. Ta, ki je prišel s čelado je popolna katastrofa, kar se meglenja tiče. :krneki:

Kako se vi spopadate s to težavo?

Popravljeno . Popravil Doc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če se da dobiti dober antifog vizir za Shoei XR-900 in kje. Ta, ki je prišel s čelado je popolna katastrofa, kar se meglenja tiče. :krneki:

Kako se vi spopadate s to težavo?

Sam imam na XR-900 vizir z pinlockom. Deluje b.p.

Imaš dve varianti:

1. na obstoječi vizir ti vgradijo pinlock (čepke za folijo)

2. kupiš dodatni vizir, ki že ima vgrajen pinlock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam imam na XR-900 vizir z pinlockom. Deluje b.p.

Imaš dve varianti:

1. na obstoječi vizir ti vgradijo pinlock (čepke za folijo)

2. kupiš dodatni vizir, ki že ima vgrajen pinlock

Hvala, Frips, dobra novica. :D V pon sem namreč šel na žegnaje in sem vozil izmenjaje med zmrzovanjem pri 0°C :eek: napol na slepo. :headbang: Nobeno ni ravno dobra varianta.

Zanima me, kje si to nabavil (bi vzel kar novega z že vgrajenimi čepki). V tujini ali pri nas? Jaz sem čelado kupil pri Pignolki v Gorici, mogoče veš, če tam imajo to oziroma kje je najugodnejši nakup?

Res hvača za odgovor.

PS: Se tudi tebi zdi ta čelada precej glasna? Nisem vozil različnih čelad pa nisem prepričan kaj naj bi bilo glasno in kaj ne, ampak meni se zdi vseeno precej glasna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Načeloma, kjer si kupil čelado, naj bi imeli tudi vizir. Lahko pa tudi povprašaš pri Yogi motocenter Velenje. Osebno sem ga vzel pri Šepiču (Zagreb). Pokliči naokoli in vprašaj !

Kar se glasnosti tiče...po 5 letih je res malo glasna :naughty: Drugače sem pa že bolj glasne tudi imel na glavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dnes v Yogiju kupil temen vizir za Shoei XR 1000! Cena 36 EUR :OK: !! Srebrnega in modrega ni imel, sem se pa kar za temnega odločil! Cena je res ultra ugodna, pa še vizir je zlo dober! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!