Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

Pozdrav,

evo komentar na novo 1100:

Estetika: oblika-sportna,podobna Rossijevi,brez dodatne plastike.Kar je bil prej spojler nalepljen,je zdaj kalup-vse v enem.Spodnji(hidro spojler;) je podalsan.

pri AGV je predbradni del čelade precej oddaljen od obraza, ust in brade. XR1000 je bil precej bližje obrazu. a so to spremenili? imaš zdej večji prazen prostor med čelado in obrazom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri AGV je predbradni del čelade precej oddaljen od obraza, ust in brade. XR1000 je bil precej bližje obrazu. a so to spremenili? imaš zdej večji prazen prostor med čelado in obrazom?

Tudi to,je pa tudi vse skupaj bolj stisnjeno-tako,da ti potiska lica(celotno glavo) bolj noter v kalup...Razlika je,ni pa preterana.Ce si prej tikal z nosom,je 70% verjetno,da bos tudi tukaj.Razen,ce bi licnice menjal za tanjse.Vseeno ne ven,ce bi lahko prst dal med celado in brado.Ker licnica ,ko jo menjas,menja bolj pritisk,kot oddaljenost od predustnim delom...Sej pravim,moras probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql bo treba zgleda menjat spet :D

Drugače pa...a mi lahko zaupaš ceno za tisto mrežico za XR1000 (brada). Thx :D

jst sm dal okol 10€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ql bo treba zgleda menjat spet :D

Drugače pa...a mi lahko zaupaš ceno za tisto mrežico za XR1000 (brada). Thx :D

Cene ne vem ker so mi ob nakupu Sheoi XR-1000 podbradnik podarili. Pa lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cene ne vem ker so mi ob nakupu Sheoi XR-1000 podbradnik podarili. Pa lp

Lejo zlomko,mojmu fantu tudi:whistle::whistle::whistle::whistle::whistle:

...talent:headbang:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo komentar na novo 1100:

Komoditeta:Stoji bolj utesnjeno.Pri voznji: mirno,ne glede na inklinacijo.

Supenje je Spanska vas,tudi pri odprtih vent.kanalih.

... kaj je to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snapback.pngBela81, je 10. September 2009 - 11:27 AM, rekel:

evo komentar na novo 1100:

Komoditeta:Stoji bolj utesnjeno.Pri voznji: mirno,ne glede na inklinacijo.

Supenje je Spanska vas,tudi pri odprtih vent.kanalih.

... kaj je to???

Supenje: - tu je po vsej verjetnosti mišljeno šumenje, vsaj po kontekstu sodeč...

Inklinacija:

-e ž (á) 1. knjiž. nagnjenje, teženje: dijakova izredna inklinacija k literaturi; inklinacija k uživanju alkoholnih pijač / inklinacija k tej bolezni je podedovana nagnjenost, dovzetnost / razlog za njegovo inklinacijo k tej nazorski skupini ni znan usmerjenost 2. knjiž. nagnjenost, naklon: inklinacija pobočja, terena 3. fiz., navadno v zvezi magnetna inklinacija odklon magnetne igle od vodoravne smeri: izmeriti magnetno inklinacijo

pa rečte če me ni ena sama prijaznost... :)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

snapback.pngBela81, je 10. September 2009 - 11:27 AM, rekel:

evo komentar na novo 1100:

Komoditeta:Stoji bolj utesnjeno.Pri voznji: mirno,ne glede na inklinacijo.

Supenje je Spanska vas,tudi pri odprtih vent.kanalih.

Supenje: - tu je po vsej verjetnosti mišljeno šumenje, vsaj po kontekstu sodeč...

Inklinacija:

-e ž (á) 1. knjiž. nagnjenje, teženje: dijakova izredna inklinacija k literaturi; inklinacija k uživanju alkoholnih pijač / inklinacija k tej bolezni je podedovana nagnjenost, dovzetnost / razlog za njegovo inklinacijo k tej nazorski skupini ni znan usmerjenost 2. knjiž. nagnjenost, naklon: inklinacija pobočja, terena 3. fiz., navadno v zvezi magnetna inklinacija odklon magnetne igle od vodoravne smeri: izmeriti magnetno inklinacijo

pa rečte če me ni ena sama prijaznost... :)

Tebe je pa res za pocartat :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Full si priden!!!! :worship::worship::worship::worship: .

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm si nabavil xr1000, sicer teh. "stara" vendar za ta denar odlicna celada.

mal osem imel tezav s premajhen M obcutek da je prevelik, zamenjal licne blaznice za 37mm sedaj je kot ulita :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vse, ki želite sprobati nov model čelade SHOEI XR-1100 bo to možno v soboto 03.10.2009 v Mariboru Autocommerce. Kolega, ki je zaposlen v tej firmi zagotavlja, da bodo imeli tudi brezplačno servisiranje in čiščenje čelad SHOEI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kateri uri pa se bo dalo preizkusiti čelade v Mariboru.

Ali jo je v tej trgovini možno že tudi kupiti, ker drugje jih še nimajo na zalogi?

LP

Za vse, ki želite sprobati nov model čelade SHOEI XR-1100 bo to možno v soboto 03.10.2009 v Mariboru Autocommerce. Kolega, ki je zaposlen v tej firmi zagotavlja, da bodo imeli tudi brezplačno servisiranje in čiščenje čelad SHOEI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kateri uri pa se bo dalo preizkusiti čelade v Mariboru.

Ali jo je v tej trgovini možno že tudi kupiti, ker drugje jih še nimajo na zalogi?

LP

Prejsnji teden bil pri Autocommercu, prijazen prodajalec Bostjanje dejal,da se bo dalo preizkusiti te celade tudi kasneje oz. jih bo sedaj imel na voljo za testne voznje cel cas. Drgac pa ima par komadov XR-1100 ze na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Če koga zanima Shoei replica James Toseland ugodno prodam za več info [ PM ] ....

ne vem ali me spomin ne vara, ampak mislim da toseland ni nikoli uporabljal shoei čelad...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20091014160209_xr-1100-shoei.JPG

tole na zgornji sliki sem dobil danes od poštarja. zgleda da je bil zelo prijazen in ustrežljiv, še žena je že celo popoldne nasmejana...

prvi vtisi: odlična kvaliteta izdelave, lepi detajli, novo zapiranje vizirja deluje odlično saj se vizir res lepo usede na tesnilo in ni potrebe po nastavljanju, kot je to bilo na predhodnici...

odpiranje zračnikov poteka opazno bolje kot na predhodni xr-1000.

vtise o tem, kako se čelada obnese na mojemu goliču vam sporočim kak dan kasneje, ko bo kako stopinjo topleje...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam dve čeladi, XR 1000 Cutlass TC-2 in Raid II Lance TC-2, obe št.M, če bi se kakšna prodala bi tudi jaz nabavil XR 1100.

post-19046-125553169601.jpg

post-19046-125553170514.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20091014160209_xr-1100-shoei.JPG

tole na zgornji sliki sem dobil danes od poštarja. zgleda da je bil zelo prijazen in ustrežljiv, še žena je že celo popoldne nasmejana...

prvi vtisi: odlična kvaliteta izdelave, lepi detajli, novo zapiranje vizirja deluje odlično saj se vizir res lepo usede na tesnilo in ni potrebe po nastavljanju, kot je to bilo na predhodnici...

odpiranje zračnikov poteka opazno bolje kot na predhodni xr-1000.

vtise o tem, kako se čelada obnese na mojemu goliču vam sporočim kak dan kasneje, ko bo kako stopinjo topleje...

l.p.

a ti primirjaš xr1000 in xr1100? kero številko pa nosiš? na pogled se mi zdi da je xr1100 M kar večja od xr1000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nosim velikost M

primerjava velikosti med xr1000 in xr1100

20091014174334_2009-10-1417-36-30-0001_resize.JPG

20091014174335_2009-10-1417-37-30-0002_resize.JPG

da, xr1100 ima večjo školjko...

l.p.

Xr1000je manjsa in doosti lepsa.Pa zracniki zadaj na 1100 jih sam bok med voznjo lohk nastima :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Xr1000je manjsa in doosti lepsa.Pa zracniki zadaj na 1100 jih sam bok med voznjo lohk nastima :wacko:

zadnji zračniki se na xr1100 povsem enostavno otipajo in ponastavljajo.

kar se zadnjega zračnika tiče je bil pri xr-1000 vedno dvom kdaj je odprt.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

autocommerce maribor, ko sem kupil je to bilo po promocijski ceni, tako da je nepošteno do prodajalca, da bi zdaj objavljal te zadeve.

cena je sicer odvisna od barvne kombinacije oziroma od poslikave.

l.p.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!