Skoči na vsebino

Shoei čelade


Desmo

Priporočene objave

glej ne nabijaj v prazno..............

od 10 bi jih 9 neslo čelado ti si pa eden izmed tistih poštenih ( isto kot naši politiki)

ende aus šlustrance_33_sleep.gif

A mojega posta sploh nisi prebral ali si ga samo malo prehitro??

V bistvu je pa vseeno. Pa naj velja tvoj ''ende aus šlus''!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mojega posta sploh nisi prebral ali si ga samo malo prehitro??

V bistvu je pa vseeno. Pa naj velja tvoj ''ende aus šlus''!!

nahitro sem ga prebral ja.

glej gre se za to, da če se zrahlja vizir naprimer, kdo bo kriv

jaz ker ga prevec odpiram in zapiram?

torej bodo mi brezplačno nastavili, oz kaj zamenjali če bo potrebno

ali je posledica tega ker mi je čelada padla 36 krat na tla....

bo v tem primeru popravilo brezplačno ali bo izstavljen račun.

kako dokazati krivdo

tako da takšna razpravljanja so nesmiselna

in koliko je tistih ki pride v trgovino proba čelado, u kako fajn mi paše na glavi

pol jo pa naroči nekje drugje

ti si se pa trudil mu svetoval itn....

žal tak je poselglare.gif

Popravljeno . Popravil hilton
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primer

bmw kupiš v avstriji pri gadyu..... pa v času v 2let kolikor imas garancijo pride do težave.......

bos avto vozil na dunaj naprimer ali ga boš peljal na prvi bmw servis( kjer lahko brezplačno prosiš da to uredijo)

al pa kupiš apple komp v ny pa ti crkne, pa bos v ny letel da boš tam uveljavljaj world wide garancijoheadbang.gif

aja 1 v vrsti bi bil ki boš čelado nesel v trgovino, tak da.........

aja in ne prosiš njega ker tako dobi, to vse plačano tako datrance_33_sleep.gif

Sem že imel tak primer z avtomobilom pa so me pustili čakati 45 dni, ker to dovoljuje zakon. Če bi pa peljal vozilo tja kjer sem ga kupil pa bi bil prvi na vrsti.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHOEI itak tudi brez odrezka poskrbi za svoje uporabnike!!!

Vendar velja, da ti lahko tvoj osebni prodajalec, ki mu zaupaš dolgoročno lahko nudi veliko več od osnovne garancije!!!

Moram pa priznati, da kljub temu, da sem kupil že dve čeladi v SLO še nisem videl tega odrezka od garancije...in da naj bi ga poslal direktno v tovarno na Japonsko??!! :slap:

Tovarna Shoei,se ne nahaja le na Japonskem....Na svetu so 3 in med temi je tudi Nemška.:yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nahitro sem ga prebral ja.

glej gre se za to, da če se zrahlja vizir naprimer, kdo bo kriv

jaz ker ga prevec odpiram in zapiram?

torej bodo mi brezplačno nastavili, oz kaj zamenjali če bo potrebno

ali je posledica tega ker mi je čelada padla 36 krat na tla....

bo v tem primeru popravilo brezplačno ali bo izstavljen račun.

kako dokazati krivdo

tako da takšna razpravljanja so nesmiselna

in koliko je tistih ki pride v trgovino proba čelado, u kako fajn mi paše na glavi

pol jo pa naroči nekje drugje

ti si se pa trudil mu svetoval itn....

žal tak je poselglare.gif

Ja ,bo treba kurbnhaus odpret,tam ni treba dost razlagat.Plača je zmeraj dobra,pa še ni treba čakat na tople dni....SEZONA CELO LETO:lol1::lol1::lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarna Shoei,se ne nahaja le na Japonskem....Na svetu so 3 in med temi je tudi Nemška.:yawn:

Tovarna Shoei se nahaja izključno na Japonskem!!! Do zadnjega šraufa je vse izdelano tam.

Je pa res, da obstajajo tri vrste kalupov - Japonski, Ameriški in Evropski.

V Nemčiji se pa nahaja glavna Evropska baza od koder tudi Slovenski pooblaščeni prodajalci dobavljajo čelade in opremo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarna Shoei se nahaja izključno na Japonskem!!! Do zadnjega šraufa je vse izdelano tam.

Je pa res, da obstajajo tri vrste kalupov - Japonski, Ameriški in Evropski.

V Nemčiji se pa nahaja glavna Evropska baza od koder tudi Slovenski pooblaščeni prodajalci dobavljajo čelade in opremo.

2 tovarni na japonskem. drugace pa tesko trdiš da vsak del izdelajo tamtrance_19_hmm.gif razen če si bil ze pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 tovarni na japonskem. drugace pa tesko trdiš da vsak del izdelajo tamtrance_19_hmm.gif razen če si bil ze pri njih.

Hotel sem reči da je vse narejeno na Japonskem. Seveda pa ni nujno da ravno v eni izmed teh dveh tovarn.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarna Shoei se nahaja izključno na Japonskem!!! Do zadnjega šraufa je vse izdelano tam.

Je pa res, da obstajajo tri vrste kalupov - Japonski, Ameriški in Evropski.

V Nemčiji se pa nahaja glavna Evropska baza od koder tudi Slovenski pooblaščeni prodajalci dobavljajo čelade in opremo.

Sory,slabo sem se izrazila...Tovarna je res samo na japonskem,s tem,da ko pošljem čelado v garanciji na popravilo,stvar,ki sem ji je zgodila 3x v 6ih letih-je ne pošljem nazaj k rumencem,ampak mi jo popravijo njihovi tehniki v Italiji.

Ko pa je bil dečko,ki dela za Evolve Italy na Japonskem,so bile vse garancije narejene v Nemčiji.Ne mislim kot tovarna z mašinerijo ki vliva kalupe,ampak 'sedež' .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem gledal avto.net...

http://www.avto.net/....asp?ID=3132561

Torej Shoei X-Spirit II že v Sloveniji

ta je ful lepa, tudi jst bi si jo želel ogledat  :rolleyes: Sicer sem zdej shark uporabnik, pa me mikajo shoei-ke. Neki me zanima, vi ki uporabljate pinlocke, se v hladnejših dneh (pod 10'C) in v megli  povsem nič ne rosi vizir, ali se vseeno rosi v takih extremnih pogojih?   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je ful lepa, tudi jst bi si jo želel ogledat :rolleyes: Sicer sem zdej shark uporabnik, pa me mikajo shoei-ke. Neki me zanima, vi ki uporabljate pinlocke, se v hladnejših dneh (pod 10'C) in v megli povsem nič ne rosi vizir, ali se vseeno rosi v takih extremnih pogojih?

meni nič (sicer ni megle).

Popravljeno . Popravil dlicen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me zanima, vi ki uporabljate pinlocke, se v hladnejših dneh (pod 10'C) in v megli povsem nič ne rosi vizir, ali se vseeno rosi v takih extremnih pogojih?

zdanji furci sta bili ena pri +5°C in druga pri -10°C. v obeh primerih sem imel precejšnje probleme z rosenjem in kondenzom z notranje strani... v obeh primerih je bila reativna vlažnost precej visoka, pa vseeno... priznam, preklel sem pinlock po dolgem in počez...:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdanji furci sta bili ena pri +5°C in druga pri -10°C. v obeh primerih sem imel precejšnje probleme z rosenjem in kondenzom z notranje strani... v obeh primerih je bila reativna vlažnost precej visoka, pa vseeno... priznam, preklel sem pinlock po dolgem in počez...:blush:

In koliko je ta tvoj pinlock star? Ali je pravilno nameščen in vzdrževan (navlažen)? Morda zgledajo neumna vprašanja vendar sem imel podobne težave po enem letu. Pinlock sem snel, očistil vizir, navlažil rob pinlocka in ga zadegal nazaj in lej ga zlomka, spet je deloval tako kot je treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kupoval Shoeijko preko fcmoto? Kako je z dostavo, dobavnim rokom in plačilom. Imajo Xr-1000 za 300€, če koga zanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kupoval Shoeijko preko fcmoto? Kako je z dostavo, dobavnim rokom in plačilom. Imajo Xr-1000 za 300€, če koga zanima...

Jz sm jo kupu prek Fc-moto, vse je tako kot ti napišejo v mailu...Ker sm prvič kupoval pri njih, sem dal še plačilo pri prevzetju, dostava pa je bila prej kot v 14dneh.

Če pa koga zanima imam original prozoren pinlock s čepki viška za x-spirit oz. xr1000 - info PM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kupoval Shoeijko preko fcmoto? Kako je z dostavo, dobavnim rokom in plačilom. Imajo Xr-1000 za 300€, če koga zanima...

Tudi jaz sem par tednov nazaj naročil xr-1100 in sem zelo zadovoljen. Dobil sem jo ceneje kot pri nas poleg tega pa ti dajo zraven še dodaten dark smoke vizir ki drugače stane 50€ :worship: . Plačal sem po povzetju (je 5€ dražje), lahko pa izbereš tudi nakazilo ali paypal. Dobil pa sem jo v približno enem tednu. Drugače pa če jo imajo na zalogi dobiš robo takoj. Sem naročil kombinozon in je bil v LJ v 2 dneh :OK:

Popravljeno . Popravil Slyder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem par tednov nazaj naročil xr-1100 in sem zelo zadovoljen. Dobil sem jo ceneje kot pri nas poleg tega pa ti dajo zraven še dodaten dark smoke vizir ki drugače stane 50€ worship.gif . Plačal sem po povzetju (je 5€ dražje), lahko pa izbereš tudi nakazilo ali paypal. Dobil pa sem jo v približno enem tednu. Drugače pa če jo imajo na zalogi dobiš robo takoj. Sem naročil kombinozon in je bil v LJ v 2 dneh trance_40_thumbup.gif

Koliko ceneje, če ni skrivnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm dau takrt točno 455,85€, s tem da mam še nek dodatn 3% popust al kok tm na strani k sm že prej naroču kombinozon zame, pa kombi+čelado za kolega. Kukr pa zdele gledam mi pa piše na fc-moto cena 436.31 € tko da so zgleda še mal spustil :wallbash:. Drgač sm se pa tud menu na AC u lj in mi je reku da jo lohk dubim za 450€ (pač 10% gotovinski popust), ampak ne dobiš vizirja dodatnga zravn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kje v bližnji ali širši okolici Celja je mogoče preizkusiti/kupiti SHOEI čelade? Namreč zanimam se za XR1100 ... Hvala za informacijo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje v bližnji ali širši okolici Celja je mogoče preizkusiti/kupiti SHOEI čelade? Namreč zanimam se za XR1100 ... Hvala za informacijo!

maribor( saj si napisal širša okolica) AC Commerceclosedeyes.gif lahko probaš pa še kaj popusta dobiš. aja 7 let ti jo pa brezplačno servisirajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo že kupoval Shoeijko preko fcmoto? Kako je z dostavo, dobavnim rokom in plačilom. Imajo Xr-1000 za 300€, če koga zanima...

Se ne splača. Pejd k Boštjanu v AC Maribor pa se z njim pomeni. Kupiš pri njih pa še sedem let garancije maš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!