Skoči na vsebino

Ustvarjena in prenešena pot iz Google map/MapSource v Garmina


Strominator

Priporočene objave

NT (Unicode) = NTU

Kot sem rekel, NT je zadnja verzija 2018.20, ki je izšča v sredini novembra 2017.

NTU pa je zadnja 2018.30, ki je izšla sedaj decembra.

skratka, zadnja NT = 2018.20 iz novembra 2017,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...
On 9/20/2009 at 9:44 AM, Strominator said:
  • instaliras program Tyre
  • v programu Tyre, klikni File in izberi »Import from website…«
  • odpre se novo okno v katerega prilepiš prej kopiran link in še 1x kliknes import
  • nato v osnovnem programu Tyre, izberes Save as…, in pod vrsto formata izberi »GPS exchange« – dobis GPX format

 

 

Zdravo!

Sm bolj lesene sorte...(nage babe dosti lažje najdem).ma jest n najdem pod file,import, nobenega okna kjer se prilepi link iz google maps.

help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Miha Z. pravi:

Zdravo!

Sm bolj lesene sorte...(nage babe dosti lažje najdem).ma jest n najdem pod file,import, nobenega okna kjer se prilepi link iz google maps.

help!

Ti bi si pot naloudau, pa ob poti nage babe postavu :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Zarad zime so alpske ceste zaprte, in google maps nit na viamichelin ne potegne rute. a se da to preskočt? Alil obstaja kaka druga zadeva, u stilu avtokarte? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 minutes ago, Quest said:

Izklopi promet?

Sm tud to ze probal, pa Google maps ne nasede. Tud apple ne. Zato na here we go nism probal. :) NAPAKA! 
CAC29696-4F5F-452F-895E-0EB16FBFB526.thumb.png.c89330fe6c60bed28427eda197fdec51.png
 

tenx! 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kugelschreiber pravi:

Sm tud to ze probal, pa Google maps ne nasede. Tud apple ne. Zato na here we go nism probal. :) NAPAKA! 
CAC29696-4F5F-452F-895E-0EB16FBFB526.thumb.png.c89330fe6c60bed28427eda197fdec51.png
 

tenx! 

 

Iz Soldna lahko greš usput še na Rettenbach ledenik, tudi plačljivo (dobiš nalepko), boš videl, kje smučajo. To je najvišja asfaltirana cesta v Alpah, 2830m.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/17/2020 at 9:18 PM, toma said:

spremeni čas odhoda na poletje,meni to deluje

image.thumb.png.c191d5b27d4b2c0e2fb4bf1b2144679b.png

pravkar sm prišel nazaj v to temo s tem velikim odkritjem. Ja, odhod daš na poletje in se ceste odprejo!

 

Več glav več zelja!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Vprašanje za brihtne glave :) 

Uvoz rute iz google maps v IGo.... dobro, to znam, problem nastane drugje... Če recimo v gmaps dam iz Lj-Dubrovnika, vozi skozi Metliko, jaz ročno popravim ruto skozi ZG (po AC) in to potem uvozim v IGo... ko na Igo vključim to ruto, on preračuna po svoje in spet vozi skozi Metliko.... 

kdo ve, ali se da to kako drugače narediti al bo enostavno potrebno delat passing pointe? 

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak .. od LJ do Dubrovnika, preko Zagreba po avtocesti res ne rabiš navigacije :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, maus pravi:

ampak .. od LJ do Dubrovnika, preko Zagreba po avtocesti res ne rabiš navigacije :huh: 

 

to sem navedel kot primer... ko mi gmaps sam nariše pot in jo jaz potem premikam po svojih željah... 

ni fora v temu, da nebi našel (z izjemo Pirana), temveč v temu, da bi šel po kakšni drugi cesti.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

to sem navedel kot primer... ko mi gmaps sam nariše pot in jo jaz potem premikam po svojih željah... 

ni fora v temu, da nebi našel (z izjemo Pirana), temveč v temu, da bi šel po kakšni drugi cesti.... 

Vnesi vmesne točke pa te bo peljal preko njih. Če v Gmaps-ih samo premakneš pot, Igo potem preračuna pot med začetno in končno točko po svoje.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, boych pravi:

Vnesi vmesne točke pa te bo peljal preko njih. Če v Gmaps-ih samo premakneš pot, Igo potem preračuna pot med začetno in končno točko po svoje.

 

hvala! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za točke so ti že napisali. Ima pa Igo 4 mode izbire vožnje, najkrajša, najhitrejša, zelena pa še ena. Vmesnih točk se bo držal, zračunal bo pa na način kot ga označiš pri pregledu poti. Pa tudi razna izogibanja lahko nastaviš.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

za točke so ti že napisali. Ima pa Igo 4 mode izbire vožnje, najkrajša, najhitrejša, zelena pa še ena. Vmesnih točk se bo držal, zračunal bo pa na način kot ga označiš pri pregledu poti. Pa tudi razna izogibanja lahko nastaviš.

to vem, hvala. 

 

ma nabil mu bom tolko točk, da ne bo mogel po drugi poti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, motozajebant pravi:

to vem, hvala. 

 

ma nabil mu bom tolko točk, da ne bo mogel po drugi poti :lol1:

neskončno daj

ma ne kompliciraj, jaz povsod uporabljam igo in mi je ful fajn. Ruto pogledam kar na ekranu, če mi ni kaj prav, kar frcnem neko točko dodatno na founu direktno na pot (izris) potem te pa itak vpraša, oziroma je spodaj opcija, kaj boš s to točko naredil in kliknem dodaj na pot. Gotovo. Med furo pa je tudi enostavno povečat zemljevid

mislim da guglove mape sprejmejo samo 10 točk..tako da neskončno jih ne boš mogel

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz uporabljam Here ;) .. imam pa tut IGo .. pa Navigona ... vse mam ... uporabljam jih predvsem za mikrolokacije ... drugače pa table do velkih mest ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, motozajebant pravi:

to vem, hvala. 

 

ma nabil mu bom tolko točk, da ne bo mogel po drugi poti :lol1:

potrebno je razumeti koncept "rute"

ruta ni nič drugega kot navodilo napravi, da med dvema točkama izračuna pot

izračuna pa jo glede na svoj zemljevid in nastavitve, tudi promet ipd...

zato ti, ko narediš ruto v gmaps, je ne moreš prenesti v igo, ampak zgolj pošlješ v napravo podatek med katerimi točkami naj izračuna pot

glede tega ena druga znamka nima konkurence :) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snečer pravi:

potrebno je razumeti koncept "rute"

ruta ni nič drugega kot navodilo napravi, da med dvema točkama izračuna pot

izračuna pa jo glede na svoj zemljevid in nastavitve, tudi promet ipd...

zato ti, ko narediš ruto v gmaps, je ne moreš prenesti v igo, ampak zgolj pošlješ v napravo podatek med katerimi točkami naj izračuna pot

glede tega ena druga znamka nima konkurence :) 

Hvala doktor Snecer :)

Garmin kupim ko našparam ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!