Skoči na vsebino

Sprememba nazivov moderatorjev


ALI SE STRINJATE, DA SE MODERATORJI URADNO PREIMENUJEJO V MOTORADIRKATORJE?  

28 članov je glasovalo

  1. 1. ALI SE STRINJATE, DA SE MODERATORJI URADNO PREIMENUJEJO V MOTORADIRKATORJE?

    • Ne
      29
    • Da
      45


Priporočene objave

Me ne zanima kaj vi kidate ( jaz danes sneg, drugi, ki so kmetje pač drek ) zanima me zakaj moderatorji nimate + in -, pa prosim, če mi lahko odgovoriš, ne da se kot naši politiki izmotavajo konkretnemu odgovoru in mlatijo prazno slamo :winkiss:

OK, odkrit odgovor. Nimam pojma. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne zanima kaj vi kidate ( jaz danes sneg, drugi, ki so kmetje pač drek ) zanima me zakaj moderatorji nimate + in -, pa prosim, če mi lahko odgovoriš, ne da se kot naši politiki izmotavajo konkretnemu odgovoru in mlatijo prazno slamo :winkiss:

Sajo, a kličeš po Drugi Republiki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne zanima kaj vi kidate ( jaz danes sneg, drugi, ki so kmetje pač drek ) zanima me zakaj moderatorji nimate + in -, pa prosim, če mi lahko odgovoriš, ne da se kot naši politiki izmotavajo konkretnemu odgovoru in mlatijo prazno slamo :winkiss:

PS: ti bom odgovoril jaz, ker poznam zadeve :-)

Skratka, zakaj pa naj bi moderatorji imeli pluse in minuse? Saj veš, da so na forumih žal njihove akcije več ali manj namenjene "brzdanju" raznih oseb, ki jih malo preveč potegne v to ali ono smer debate, da začnejo pljuvati, žaliti, nakladati, provocirati, itd. In te osebe bi seveda vztrajno pribijale minuse, tako, kot ljudje na forumih in tudi sicer pribijajo minuse vladarjem (včasih ne čisto neutemeljeno, se ve).

Skratka - če je uporabnikom namenjeno, da so vrženi v to morje in si sami krojijo s svojim nastopom simpatije ali nesimpatije (in tako pridobivajo pljuse in minjuse), tako je jasno, da moderatorji kot funkcionalni stebri tega foruma, ki držijo streho pokonci in omogočajo, da sploh kolikor tolikor normalno debatiramo, tej presoji "ljudstva" ne rabijo biti podvrženi.

Pa seveda zato, da se razni sayoti sekirajo, ker ne morejo plusa ali minusa moderatorju pritisnit, to je pa itak glavni razlog. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ti bom odgovoril jaz, ker poznam zadeve :-)

Skratka, zakaj pa naj bi moderatorji imeli pluse in minuse? Saj veš, da so na forumih žal njihove akcije več ali manj namenjene "brzdanju" raznih oseb, ki jih malo preveč potegne v to ali ono smer debate, da začnejo pljuvati, žaliti, nakladati, provocirati, itd. In te osebe bi seveda vztrajno pribijale minuse, tako, kot ljudje na forumih in tudi sicer pribijajo minuse vladarjem (včasih ne čisto neutemeljeno, se ve).

Skratka - če je uporabnikom namenjeno, da so vrženi v to morje in si sami krojijo s svojim nastopom simpatije ali nesimpatije (in tako pridobivajo pljuse in minjuse), tako je jasno, da moderatorji kot funkcionalni stebri tega foruma, ki držijo streho pokonci in omogočajo, da sploh kolikor tolikor normalno debatiramo, tej presoji "ljudstva" ne rabijo biti podvrženi.

Pa seveda zato, da se razni sayoti sekirajo, ker ne morejo plusa ali minusa moderatorju pritisnit, to je pa itak glavni razlog. :whistle:

Nekaj tega je že res, samo niso vsi moderatorji BREZMADEŽNI :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ti bom odgovoril jaz, ker poznam zadeve :-)

Skratka, zakaj pa naj bi moderatorji imeli pluse in minuse? Saj veš, da so na forumih žal njihove akcije več ali manj namenjene "brzdanju" raznih oseb, ki jih malo preveč potegne v to ali ono smer debate, da začnejo pljuvati, žaliti, nakladati, provocirati, itd....

očitno moderatorji ne opravlajo svojega dela, ker drugače bi tebe že zdavnaj spravili iz tega foruma in s tem rešili mnogo živcev normalnih članov.. LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno moderatorji ne opravlajo svojega dela, ker drugače bi tebe že zdavnaj spravili iz tega foruma in s tem rešili mnogo živcev normalnih članov.. LP

ne se tolk sekirat ..to je njegova ene sedma reinkarnacija ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te policaji kaznujejo, so prasci, ko ti pa spregledajo skozi prste ... so super ... nikoli ni za vse pravično. Isto je z moderatorji .. tudi mene so neupravičeno (za moje pojme) kaznovali, so me pa tudi upravičeno :P

p.s. ... zdele sem si prslužu, da se mi kazen še malo zmanjša, kajne :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

nc nao maus

mene so tudi neupravičeno kaznovali, ko ne preberejo do konca

je že nekaj let in se me še vedno drži

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko te policaji kaznujejo, so prasci, ko ti pa spregledajo skozi prste ... so super ... nikoli ni za vse pravično. Isto je z moderatorji .. tudi mene so neupravičeno (za moje pojme) kaznovali, so me pa tudi upravičeno tongue.gif

p.s. ... zdele sem si prslužu, da se mi kazen še malo zmanjša, kajne :whistle:

te sam´ s tamalo kastrolo po kiflu?! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nc nao maus

mene so tudi neupravičeno kaznovali, ko ne preberejo do konca

je že nekaj let in se me še vedno drži

zih si biu poreden :P

 

te sam´ s tamalo kastrolo po kiflu?! :evilgrin:

najraj mam s tamalo po kiflu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!