Skoči na vsebino

MOTO brezrokavniki, Odsevni jopiči, Airbag...


RAN

Priporočene objave

pred 22 urami, Frenk 67 pravi:

To je res, morš mal planirat, da boš šel na furo, da ga prej nafilaš. Sicer mislim, da par dni zdrži, če ni prižgan.

23 ur, na zelenem polju (aktiviran).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Me je bolj preprical kot Dainese.. hitrejsa prozitev, pokrije vecji del prsnega kosa.. 
 

Je pa res da ga bom nosil samo za pisto..

32FD4FCE-C085-41A3-92FD-9872A7BA59DB.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 7 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...
Ob 4. 4. 2022 ob 10:35, Belaglava pravi:

Sam ga uporabljam.

Imam pa tudi enega preveč, ker sem kupil prevelikega. Če je kak močnejši interesent naj se javi.

Koliko moraš biti močan?

😃

Pardon, opazil Link 

Popravljeno . Popravil picpoki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Razmišljam o nakupu Alpinestars Tech-Air 5. Sicer jo bom pred nakupom pomeril, me pa vseeno zanima, če ima kdo od tu kakšne izkušnje z njo? Koliko prostora naj bi imel pod jakno, da zadeva normalno "funkicionora" (sicer imam v planu, da se ne bo sprožila 😄)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Slash13 said:

Razmišljam o nakupu Alpinestars Tech-Air 5. Sicer jo bom pred nakupom pomeril, me pa vseeno zanima, če ima kdo od tu kakšne izkušnje z njo? Koliko prostora naj bi imel pod jakno, da zadeva normalno "funkicionora" (sicer imam v planu, da se ne bo sprožila 😄)?

4cm strecha

Kaksno velikost isces? Mogoce bom prodal svojo(L) ter kupil 10ko ker je bolj funkcionalna za enodelni kombinezon.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Slash13 said:

Pomoje M ali pa L (181cm, 78 kg). Jakno (Dainese) imam 52. 

Bos kar na M, pomoje.. jaz sem 10cm visji in tezji pa imam L(sem na meji sicer, ampak ja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Danes se mi je moj Dainese smart jacket sprožil, medtem ko sem ga oblačila.

Zadrga je bila odpeta, magnetni gumb seveda tudi, stala sem poleg motorja.

Klicala sem v trgovino, moram ga odnesti tam, da opravijo diagnostiko in jo pošljejo v tovarno.

Seveda trdijo, da brez zapetega gumba, sprožitev ni mogoča, ker je tokokrog prekinjen.

Kakorkoli, če bo diagnostika pokazala, da je bil gumb zapet, je servis 250 eur.

Ali plačam servis, ali kupim kaj drugega, novega.

Kaj je trenutno dobro na tržišču? Da je elektronski in tudi praktičen za uporabo, kot je ta od Dainese.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Danes se mi je moj Dainese smart jacket sprožil, medtem ko sem ga oblačila.

Zadrga je bila odpeta, magnetni gumb seveda tudi, stala sem poleg motorja.

Klicala sem v trgovino, moram ga odnesti tam, da opravijo diagnostiko in jo pošljejo v tovarno.

Seveda trdijo, da brez zapetega gumba, sprožitev ni mogoča, ker je tokokrog prekinjen.

Kakorkoli, če bo diagnostika pokazala, da je bil gumb zapet, je servis 250 eur.

Ali plačam servis, ali kupim kaj drugega, novega.

Kaj je trenutno dobro na tržišču? Da je elektronski in tudi praktičen za uporabo, kot je ta od Dainese.

Po moje se sekiraš brez veze, ker se bo preko logov videlo, da ni bilo sile, ko se je sprožil. Kot drugo, prvi modeli so imeli slabo napeljavo do gumba (partnerju je žička ven pogledala, pred tem se je sam od sebe izklapljal med vožnjo itd.) in so mu ga brez nepotrebnih besed zamenjali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je bil redno posodobljen.

Ne razumem, da ti eksplodira v roki, odpet 100%. Razen če se je pri zamahu gumb prijel, kar je nemogoče, ker tudi ko ga z rokami zapenjam, je kar kompliciran sistem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, KARMEN1 pravi:

Je bil redno posodobljen.

Ne razumem, da ti eksplodira v roki, odpet 100%. Razen če se je pri zamahu gumb prijel, kar je nemogoče, ker tudi ko ga z rokami zapenjam, je kar kompliciran sistem.

pr babah nkol ne veš, kdaj bo explodiral :P

sori..sam ne vem kaj tlačite te ćigumi vreče nase. Ajd razumem moto GP kombinezone, ostale navlake pa ne...aja...preverjeno :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, KARMEN1 pravi:

Je bil redno posodobljen.

Ne razumem, da ti eksplodira v roki, odpet 100%. Razen če se je pri zamahu gumb prijel, kar je nemogoče, ker tudi ko ga z rokami zapenjam, je kar kompliciran sistem.

Najbrž mehanska zadeva, mogoče bombica. Dejansko je potreben čas odkar ga zapneš do stanja pripravljenosti, nato so potrebni še tresljaji in je zato nemogoče, da bi se aktiviral v fazi oblačenja po tvoji krivdi. Tudi v logih ne bi smelo biti nič, kar bi upravičilo sproženje.

Je pa drugače, če npr. greš z motorja in padeš ali pa te nekdo tresne po hrbtu, v tem primeru pač nosiš ta strošek. Pa še takrat znajo pogledati skozi prste (vem za tak primer).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 24. 6. 2023 ob 19:20, KARMEN1 pravi:

Je bil redno posodobljen.

Ne razumem, da ti eksplodira v roki, odpet 100%. Razen če se je pri zamahu gumb prijel, kar je nemogoče, ker tudi ko ga z rokami zapenjam, je kar kompliciran sistem.

Kupi tistega na vrvico, sproži se samo takrat ko se pozabiš odpet in greš iz motorja dol😁

Ni baterij ni posodabljanj. 

Ko se sproži, kupiš novo bombico in jo namontiraš v 1min.

Kakih 250€😂

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!